Teuta Durrës | 0 | 89' | 0 | Dinamo Tirana | |||
Egnatia Rrogozhinë | 0 | 89' | 3 | Tirana | |||
Vllaznia Shkodër | 1 | 88' | 5 | Skënderbeu Korçë | |||
Laçi | 2 | 89' | 0 | Kukësi | |||
Partizán Tirana | 4 | 88' | 0 | Erzeni Shijak |
RB Leipzig | 1 | - | 1 | Werder Bremen | |||
Friburgo | 1 | - | 1 | Heidenheim 1846 | |||
Borussia Mönchengladbach | 1 | - | 1 | Eintracht Frankfurt | |||
Colonia | 3 | - | 2 | Unión Berlín | |||
Mainz 05 | - | Borussia Dortmund |
Schalke 04 | 2 | - | 1 | Hansa Rostock | |||
Hertha BSC | 3 | - | 1 | Kaiserslautern | |||
Núremberg | 3 | - | 0 | Elversberg | |||
Holstein Kiel | - | Fortuna Düsseldorf |
Viktoria Colonia | 1 | - | 1 | Jahn Regensburg | |||
Ingolstadt 04 | 6 | - | 1 | Lübeck | |||
Unterhaching | 1 | - | 2 | Dinamo de Dresden | |||
Arminia Bielefeld | 0 | - | 0 | Hallescher FC | |||
Borussia Dortmund B | 1 | - | 2 | Ulm | |||
Waldhof Mannheim 07 | 4 | 58' | 1 | Sandhausen |
Hannover 96 II | 5 | - | 0 | Eimsbütteler TV | |||
Jeddeloh | 3 | 83' | 2 | Spelle-Venhaus | |||
Drochtersen / Assel | - | Kilia Kiel |
Schott Mainz | 7 | - | 0 | Balingen | |||
Hessen Kassel | 1 | - | 0 | Koblenz | |||
Mainz 05 II | 3 | - | 0 | Kickers Offenbach | |||
TSV Steinbach | 1 | - | 2 | Homburg | |||
Stuttgarter Kickers | 1 | - | 0 | SGV Freiberg | |||
Aalen | 1 | - | 1 | Astoria Walldorf | |||
Eintracht Frankfurt II | 1 | - | 3 | Stuttgart II | |||
Hoffenheim II | 0 | - | 1 | FSV Frankfurt | |||
Barockstadt Fulda-Lehn. | 3 | - | 0 | Bahlinger SC |
Düren Merzenich | 4 | - | 1 | Alemannia Aachen | |||
Gütersloh | 0 | - | 3 | Köln II | |||
Fortuna Düsseldorf II | 3 | - | 1 | Rödinghausen | |||
Fortuna Köln | 1 | - | 1 | Schalke 04 II | |||
Rot Weiss Ahlen | 2 | - | 3 | Borussia M'gladbach II | |||
1. FC Bocholt | 1 | - | 0 | Wuppertaler SV |
Greuther Fürth II | 1 | - | 2 | Bayern München II | |||
Ansbach | 3 | - | 1 | Schweinfurt | |||
Schalding-Heining | 0 | - | 3 | Würzburger Kickers | |||
Vilzing | 7 | - | 0 | Türkgücü Múnich | |||
Augsburg II | 3 | - | 0 | Eintracht Bamberg | |||
Illertissen | 1 | - | 2 | Buchbach | |||
Aubstadt | 1 | - | 0 | Viktoria Aschaffenburg |
Plauen | 4 | - | 1 | Krieschow | |||
Arnstadt | 4 | - | 3 | Ludwigsfelde | |||
Union Sandersdorf | 2 | - | 3 | Auerbach | |||
Bischofswerdaer FV | 4 | - | 2 | VfL Halle | |||
SC Freital | 1 | - | 0 | Motor Marienberg | |||
Germania Halberstadt | 3 | - | 2 | Magdeburg II |
Oberneuland | 2 | - | 2 | Brinkumer SV | |||
ESC Geestemünde | 5 | - | 2 | OSC Bremerhaven | |||
Leher TS | 1 | - | 1 | Vahr-Blockdiek | |||
Blumenthaler SV | 4 | - | 2 | Komet Arsten | |||
Hemelingen | 1 | - | 2 | TuRa Bremen | |||
BTS Neustadt | 1 | - | 2 | Werder Bremen II | |||
Vatan Sport Bremen | 2 | - | 1 | Woltmershausen | |||
Aumund-Vegesack | - | Union Bremen |
Tennis Borussia | 0 | - | 4 | Lichtenberg | |||
Rostocker FC | 2 | - | 6 | RSV Eintracht |
Düneberg | 0 | - | 9 | Niendorfer TSV | |||
Buchholz | 4 | - | 2 | Harksheide | |||
Sasel | 3 | - | 3 | Rugenbergen |
Meppen II | 1 | - | 1 | Schöningen | |||
Atlas Delmenhorst | 3 | - | 0 | Arminia Hannover | |||
Ramlingen / Ehlershausen | 0 | - | 5 | Lupo-Martini | |||
Eintracht Celle | 3 | 88' | 2 | Schwarz-Weiß Rehden |
Bordesholm | 1 | - | 3 | Preußen Reinfeld | |||
Weiche Flensburg II | 1 | - | 1 | Lübeck II | |||
Dornbreite Lübeck | 1 | - | 2 | Nordmark Satrup | |||
Hohenwestedt | 1 | - | 1 | Heider SV | |||
Oldenburger SV | 1 | 83' | 3 | Eichede |
Weidenhausen | - | 1905 Marburg | |||||
Dietkirchen | - | Viktoria Griesheim | |||||
Bayern Alzenau | 0 | - | 2 | FC Gießen | |||
Waldgirmes | 3 | - | 1 | Hanau 93 | |||
Fernwald | 3 | - | 0 | Baunatal | |||
FC 1906 Erlensee | 0 | - | 3 | Türk Gücü Friedberg | |||
1960 Hanau | 1 | 44' | 2 | SV Steinbach |
Wormatia Worms | 2 | - | 0 | Auersmacher | |||
Eintracht Trier | - | Pirmasens | |||||
Rot-Weiß Koblenz | 5 | - | 0 | Pfeddersheim | |||
Mechtersheim | 1 | - | 1 | Gonsenheim | |||
Kaiserslautern II | 3 | - | 2 | Diefflen | |||
FV Engers 07 | - | Morlautern | |||||
Karbach | - | Dudenhofen |
Gebenbach | 4 | - | 5 | Abtswind | |||
Jahn Regensburg II | 6 | - | 0 | Coburg | |||
Würzburger FV | 0 | - | 4 | Bayern Hof | |||
Ammerthal | 0 | 11' | 1 | ATSV Erlangen |
Rain / Lech | 2 | - | 0 | Kottern | |||
Dachau | 2 | - | 1 | Gundelfingen | |||
Landsberg | 4 | - | 0 | Pipinsried | |||
Deisenhofen | 1 | - | 1 | Sonthofen | |||
1860 München II | 3 | - | 1 | Kirchanschöring | |||
Schwaben Augsburg | 1 | - | 2 | Erlbach | |||
Nördlingen | 0 | - | 2 | Ismaning |
SGS Essen | 2 | - | 1 | Köln | |||
MSV Duisburg | 1 | - | 3 | Bayer Leverkusen |
Eintracht Frankf U19 | 1 | - | 1 | 1860 München U19 | |||
Sandhausen U19 | 2 | - | 4 | Kaiserslautern U19 | |||
Hamburger SV U19 | 3 | - | 2 | St. Pauli U19 | |||
RB Leipzig U19 | 2 | - | 2 | Werder Bremen U19 | |||
Dynamo Dresden U19 | 2 | - | 2 | Hertha BSC U19 | |||
Osnabrück U19 | - | Eintracht Braunsch U19 | |||||
Wolfsburg U19 | 5 | - | 0 | Meppen U19 | |||
Carl Zeiss Jena U19 | 1 | - | 2 | Union Berlin U19 | |||
Greuther Fürth U19 | 0 | - | 2 | Ingolstadt U19 | |||
Arminia Bielefeld U19 | - | Alemannia Aachen U19 | |||||
Augsburg U19 | 1 | - | 2 | Nürnberg U19 | |||
Bayer Leverkusen U19 | 1 | - | 2 | Viktoria Köln U19 | |||
MSV Duisburg U19 | 4 | - | 1 | Köln U19 | |||
Paderborn U19 | - | Borussia Dortmund U19 | |||||
Verl U19 | - | Bochum U19 | |||||
Wuppertaler SV U19 | 0 | - | 6 | Borussia M'bach U19 | |||
Stuttgart U19 | 7 | - | 2 | Bayern München U19 | |||
Hansa Rostock U19 | 3 | - | 2 | Hannover 96 U19 | |||
Heidenheim U19 | - | Karlsruher SC U19 |
Inter Club Escaldes | - | UE Santa Coloma | |||||
FC Santa Coloma | - | Atlètic Club d'Escaldes |
Sporting de Cabinda | 1 | 77' | 1 | Desportivo Lunda-Sul | |||
1º de Agosto | - | Académica do Lobito | |||||
Interclube | 0 | 56' | 0 | Recreativo do Libolo | |||
Kabuscorp | 1 | 45' | 1 | Sagrada Esperança | |||
Bravos do Maquis | - | Santa Rita |
Al Raed | 0 | 45' | 1 | Al Tai | |||
Al Hilal | 2 | 45' | 1 | Al Hazm | |||
Al Shabab | - | Al Ahli |
Khenchela | - | MC Alger | |||||
Paradou AC | - | ASO Chlef | |||||
NC Magra | - | Saoura | |||||
Kabylie | - | CS Constantine | |||||
Belouizdad | - | Ben Aknoun | |||||
US Biskra | - | MC Oran |
Olympique Magrane | 0 | 45' | 0 | MSP Batna | |||
E Sour El-Ghozlane | 0 | 78' | 0 | USM El Harrach | |||
HB Chelghoum Laïd | 1 | 77' | 0 | Aïn M'lila | |||
JS Bordj Ménaïel | - | IB Khémis El Khechna | |||||
CA Batna | 1 | 85' | 1 | AS Khroub | |||
MO Constantine | 2 | 81' | 1 | El Eulma | |||
Olympique Akbou | 1 | 78' | 0 | Teleghma | |||
USM Annaba | 4 | 86' | 0 | RB Ouargla | |||
GC Mascara | 0 | 83' | 0 | Koléa | |||
WA Boufarik | 0 | 42' | 0 | NA Hussein Dey | |||
RC Arbaâ | - | Tiaret | |||||
Oued Sly | 1 | 82' | 1 | SKAF Khémis Mélina | |||
RC Kouba | - | ES Mostaganem | |||||
WA Mostaganem | 7 | 76' | 0 | Guir Abadla | |||
SC Méchria | 0 | 75' | 0 | Témouchent | |||
ASM Oran | 4 | 90' | 1 | Olympique Médéa |
Huracán | - | Defensa y Justicia | |||||
Godoy Cruz | - | Barracas Central | |||||
Independiente | - | Talleres de Córdoba | |||||
River Plate | - | Central Córdoba SdE |
Deportivo Morón | - | Gimnasia y Tiro | |||||
Tristán Suárez | - | San Martín Tucumán | |||||
Chaco For Ever | - | Almirante Brown | |||||
Agropecuario | - | San Martín San Juan | |||||
Atlético Rafaela | - | Defensores Unidos | |||||
Brown de Adrogué | - | Aldosivi |
El Linqueño | - | Def. de Pronunciamiento | |||||
Douglas Haig | - | Defensores Belgrano VR | |||||
San Martín Mendoza | - | Argentino Monte Maíz | |||||
Germinal de Rawson | - | Cipolletti | |||||
Deportivo Santamarina | - | Circulo Deportivo | |||||
Sol de Mayo | - | Olimpo | |||||
Kimberley Mar del Plata | - | Sansinena | |||||
Ciudad de Bolívar | - | Atenas | |||||
Huracán Las Heras | - | Ferro Carril Oeste LP | |||||
Juventud Unida Univ. | - | Estudiantes de San Luis | |||||
Independiente Chivilcoy | - | Sportivo Las Parejas | |||||
Villa Mitre | - | Deportivo Rincón | |||||
Crucero del Norte | - | Sol de América | |||||
San Martín Formosa | - | Central Norte | |||||
Gimnasia Concepción | - | 9 de Julio Rafaela | |||||
Juventud Antoniana | - | Unión Sunchales |
Dock Sud | 1 | 85' | 1 | Deportivo Armenio | |||
UAI Urquiza | - | Fénix | |||||
Colegiales | - | Argentino Quilmes | |||||
Villa San Carlos | - | Liniers | |||||
Sportivo Italiano | - | Argentino Merlo |
Atlas | - | Deportivo Paraguayo | |||||
Juventud Unida | - | Ituzaingó | |||||
Lugano | - | General Lamadrid | |||||
Puerto Nuevo | - | Muñiz | |||||
Central Córdoba | - | Mercedes |
Nikarm | - | Andranik | |||||
Pyunik II | 0 | - | 0 | Urartu II |
Estrella | - | Britannia | |||||
Nacional | - | Dakota |
Avondale United | 5 | - | 1 | Port Melbourne | |||
Moreland City | 4 | - | 0 | Dandenong Thunder | |||
Manningham United Blues | 4 | - | 5 | Altona Magic | |||
Hume City | 0 | - | 2 | Oakleigh Cannons |
Mitchelton | 1 | - | 1 | Southside Eagles | |||
Ipswich | 2 | - | 1 | Broadbeach United | |||
Brisbane Strikers | 3 | - | 1 | Caboolture | |||
Moreton City II | 1 | - | 5 | Logan Lightning |
Gold Coast Knights | 4 | - | 1 | Redlands United | |||
Peninsula Power | 0 | - | 0 | Moreton City Excelsior | |||
Wolves | 0 | - | 7 | Lions |
Devonport City | 1 | - | 1 | Glenorchy Knights | |||
Riverside | 1 | - | 2 | Clarence Zebras | |||
Kingborough Lions | 5 | - | 0 | Launceston United | |||
Launceston City | 1 | - | 2 | South Hobart |
Adelaide Comets | 0 | - | 0 | Croydon | |||
Croatia Raiders | 2 | - | 3 | Modbury Jets | |||
Campbelltown City | 2 | - | 2 | Para Hills Knights | |||
FK Beograd | 2 | - | 2 | Adelaide United II |
Central Coast II | Postp. | St George Saints | |||||
NWS Spirit | 1 | - | 0 | Wollongong Wolves | |||
Hills Brumbies | 1 | - | 2 | APIA Leichhardt | |||
Western Sydney W. II | 3 | - | 2 | Sydney Olympic | |||
St George City FA | 1 | - | 1 | Sutherland Sharks |
Uni Azzurri | - | Hellenic Athletic |
Western Spirit | - | Redcliffe Dolphins | |||||
Mt Gravatt | - | Brisbane Knights | |||||
North Brisbane | - | Virginia United | |||||
Newmarket | - | Univ. Queensland |
Edgeworth Eagles | Postp. | Maitland | |||||
Lambton Jaffas | 7 | - | 0 | Adamstown Rosebuds | |||
Lake Macquarie | Postp. | Newcastle Olympic |
Canberra Olympic | 1 | - | 4 | Canberra Croatia | |||
Yoogali CT | 0 | - | 4 | Cooma Tigers | |||
Monaro Panthers | 1 | - | 1 | Tuggeranong United |
North Geelong Warriors | 0 | - | 3 | Melbourne City II | |||
Eastern Lions | 1 | - | 1 | Werribee City | |||
Kingston City | 2 | - | 3 | George Cross | |||
Western United II | - | Melbourne Victory II |
Bulls Academy | 7 | - | 1 | Mt Druitt Town | |||
Hakoah Sydney City | 2 | - | 1 | Northern Tigers | |||
UNSW | 1 | - | 3 | Bonnyrigg White Eagles | |||
Macarthur Rams | 1 | - | 2 | Inter Lions | |||
SD Raiders | Postp. | Rydalmere Lions | |||||
Dulwich Hill | 0 | - | 2 | Canterbury Bankstown | |||
Bankstown City Lions | 2 | - | 1 | Blacktown Spartans | |||
Dunbar Rovers | Postp. | Nepean |
Cumberland United | 2 | - | 0 | Adelaide Victory | |||
Western Strikers | 2 | - | 0 | Sturt Lions | |||
Salisbury United | 2 | - | 2 | Playford City Patriots | |||
West Adelaide | 3 | - | 2 | Vipers | |||
Adelaide Cobras | 2 | - | 3 | Adelaide Blue Eagles |
Austria Viena | 0 | 45' | 1 | Wolfsberger AC | |||
Austria Lustenau | 1 | 45' | 0 | Blau-Weiß Linz | |||
Wattens | 0 | 45' | 1 | Rheindorf Altach |
FAC Team für Wien | 1 | - | 1 | Dornbirn | |||
Grazer AK | 1 | - | 1 | Horn |
Wiener Viktoria | 2 | 90' | 1 | Oberwart / Rotenturm |
Neuhofen / Ried II | 2 | - | 1 | ASK Klagenfurt | |||
WAC / St. Andrä II | 1 | - | 1 | Vöcklamarkt | |||
Bad Gleichenberg | - | St. Anna |
Retz | - | Scheiblingkirchen | |||||
USC Rohrbach | - | Langenrohr | |||||
St. Pölten II | - | Schrems |
Donau | - | WAF Brigittenau | |||||
Simmeringer SC | - | Austria XIII | |||||
Stadlau | - | Wienerberg | |||||
1980 Wien | - | Stammersdorf |
UFC Hallein | - | Golling | |||||
Bramberg | - | Salzburger AK | |||||
Kuchl | - | Eugendorf | |||||
Seekirchen | - | Adnet | |||||
Anif / Salzburgo II | - | Union Henndorf | |||||
Straßwalchen | - | Siezenheim | |||||
Bürmoos | - | Puch |
St. Martin | - | Grün Weiß Micheldorf |
Horitschon | - | Parndorf | |||||
Rudersdorf | - | Halbturn | |||||
Pinkafeld | Cancelled | Ritzing | |||||
Kohfidisch | - | FC Deutschkreutz |
Lebring | - | Union Gamlitz |
Treibach | - | Landskron | |||||
Köttmannsdorf | - | Austria Klagenfurt | |||||
SAK Klagenfurt | - | Bleiburg | |||||
Ferlach | - | Lendorf | |||||
Völkermarkt | - | Wolfsberg |
Lauterach | - | Alberschwende | |||||
Rotenberg | - | Austria Lustenau II | |||||
Höchst | - | Nenzing | |||||
Hard | - | Hörbranz |
Altach / Vorderland | 2 | - | 1 | Lustenau / Dornbirn |
Wals-Grünau | 1 | - | 1 | Dornbirner SV | |||
Austria Salzburg | 1 | 42' | 0 | Rheindorf Altach II | |||
Hohenems | - | TSV St. Johann |
Araz Naxçıvan | 0 | - | 1 | Turan | |||
Zira | 0 | 16' | 0 | Qarabag |
Abahani Chittagong | 0 | - | 0 | Sheikh Jamal | |||
Brothers Union | 1 | - | 1 | Fortis | |||
Mohammedan Dhaka | 1 | - | 2 | Bashundhara Kings |
Abeilles | - | Dynamique Djougou | |||||
Bani Gansè | - | Ayema | |||||
JSP | - | Damissa | |||||
Panthères | - | Hodio | |||||
Tonnerre | - | Buffles | |||||
Dynamo Parakou | - | Réal Sport | |||||
Dadjè | - | ASPAC | |||||
Béké Bembèrèkè | - | Soleil | |||||
AS Cotonou | - | Dynamo Abomey | |||||
Espoir Savalou | - | Requins |
Arsenal | 1 | 90' | 0 | Slutsk | |||
Shakhtyor Soligorsk | - | BATE Borisov | |||||
Dinamo Brest | - | Gomel |
Niva Dolbizno | 3 | - | 3 | Bumprom | |||
Volna | 0 | - | 4 | Belshina | |||
Ostrovets | 0 | 45' | 1 | Lida |
San Antonio Bulo Bulo | - | Guabirá | |||||
Always Ready | - | Blooming | |||||
The Strongest | - | Nacional Potosí |
Siroki Brijeg | 0 | 88' | 1 | Velez |
Sloboda Mrkonjić Grad | - | Radnik Bijeljina | |||||
Čelik | - | Vis Kosova | |||||
Goražde | - | Jedinstvo Bihać | |||||
Mladost Doboj Kakanj | - | Budućnost Banovići | |||||
Radnik Hadžići | - | Gradina Srebrenik | |||||
Stupčanica Olovo | - | Zvijezda | |||||
Tomislav | - | TOŠK Tešanj | |||||
Bratstvo Gračanica | - | Rudar Kakanj | |||||
Željezničar Banja Luka | - | Ljubić Prnjavor | |||||
Famos Vojkovići | - | Rudar Prijedor | |||||
Laktaši | - | Modriča | |||||
Leotar | - | Kozara Gradiška | |||||
Drina Zvornik | - | Borac Kozarska Dubica | |||||
Sutjeska Foča | - | Velež Nevesinje |
Security Systems | Postp. | Sua Flamingoes | |||||
Masitaoka | Postp. | Nico United | |||||
Morupule Wanderers | Postp. | TAFIC | |||||
Police XI | Postp. | BDF XI | |||||
Eleven Angels | Postp. | Holy Ghost | |||||
Township Rollers | Postp. | Galaxy |
Flamengo | - | Corinthians | |||||
Criciuma | Postp. | Cuiabá | |||||
Atlético Mineiro | Postp. | Grêmio |
Guarani | - | Botafogo SP | |||||
Operário PR | - | Ponte Preta | |||||
Amazonas | - | Santos | |||||
Sport Recife | - | Brusque | |||||
Avaí | - | Coritiba |
Tombense | - | Sampaio Corrêa | |||||
Caxias | Postp. | Confiança | |||||
Ferroviário | Postp. | São José RS | |||||
ABC | - | Londrina |
Santa Cruz de Natal RN | - | América RN | |||||
Jacuipense | - | Juazeirense | |||||
Iporá | - | CRAC | |||||
Avenida | Postp. | Novo Hamburgo | |||||
Iguatu | - | Atlético Cearense | |||||
Sergipe | - | Retrô | |||||
Petrolina | - | Itabaiana | |||||
Capital | - | Anápolis | |||||
Inter de Limeira | - | Água Santa | |||||
Humaitá | - | Rio Branco | |||||
Ríver | - | Altos | |||||
Águia de Marabá | - | Cametá | |||||
Real Noroeste | - | Serra | |||||
Pouso Alegre | - | Patrocinense | |||||
São Raimundo RR | - | Trem | |||||
Hercílio Luz | - | Concordia | |||||
San José | - | Santo André | |||||
Cianorte | Postp. | Brasil de Pelotas | |||||
Princesa Solimões | - | Manaus | |||||
Portuguesa RJ | - | Nova Iguaçu | |||||
CSE | - | ASA |
Passo Fundo | Postp. | União RS | |||||
Brasil Farroupilha | Postp. | Veranópolis | |||||
Glória | Postp. | Esportivo | |||||
Cruzeiro RS | Postp. | Gaúcho | |||||
Futebol Com Vida | Postp. | Aimoré | |||||
Lajeadense | Postp. | Bagé | |||||
São Gabriel | Postp. | Pelotas | |||||
Monsoon | Postp. | Inter Santa Maria |
Nacional AC MG | - | Valeriodoce | |||||
Caldense | - | URT |
ABECAT Ouvidorense | - | Santa Helena | |||||
Centro Oeste | - | Grêmio Anápolis |
Paranavaí | - | AA Iguaçu | |||||
Grêmio Maringá | - | Rio Branco PR | |||||
Paraná | - | Apucarana |
Cuiabá | - | Vila Nova |
Palmeiras | - | Santos | |||||
Real Brasília | - | Atlético Mineiro | |||||
RB Bragantino | - | Ferroviária | |||||
Cruzeiro | - | Botafogo |
Athletic Club U20 | - | Atletico-MG U20 | |||||
Tres Coracoes U20 | - | Boston City U20 | |||||
XV de Novembro U20 | - | Coimbra U20 | |||||
Futgol U20 | - | Santarritense U20 | |||||
America MG U20 | - | Betim U20 | |||||
Inter de Minas U20 | - | Contagem U20 |
Arda Kardzhali | 2 | 89' | 1 | Botev Plovdiv | |||
Ludogorets | - | CSKA Sofía |
Maritsa Plovdiv | 0 | HT | 1 | Chernomorets Balchik | |||
Spartak Varna | 1 | HT | 1 | Lovech | |||
Bdin | 0 | HT | 0 | Spartak Pleven | |||
Chernomorets Burgas | 0 | 43' | 1 | CSKA 1948 Sofia II |
Riltsi | - | Ustrem Donchevo | |||||
Benkovski Isperih | - | Fratria | |||||
Cherno more II | - | Septemvri Tervel | |||||
Svetkavitsa Targovishte | - | Dunav ot Ruse II |
Partizan | - | Drenovets | |||||
Vihar Slavyanovo | - | Juventus Malchika | |||||
Lokomotiv Mezdra | - | Sevlievo | |||||
Akademik Svishtov | - | Pavlikeni | |||||
OFK Levski | - | Boruna Tsareva livada | |||||
Dunav Lom | Cancelled | Botev Vratsa II | |||||
Lokomotiv Oryahovitsa | - | Etar VT II |
Levski Karlovo | - | Sayana Haskovo | |||||
Beroe II | - | Nesebar | |||||
Yambol 1915 | - | Rodopa Smolyan | |||||
Asenovets | - | Atletik Kuklen | |||||
Gigant Saedinenie | - | Karnobat | |||||
Sekirovo | - | Rozova dolina | |||||
Dimitrovgrad | - | Lokomotiv Plovdiv II | |||||
Sozopol | - | Sokol Markovo |
Vihren | Cancelled | Chavdar Etropole | |||||
Rilski Sportist | - | Hebar 1918 II | |||||
Botev Ihtiman | - | Pirin Razlog | |||||
Bansko | - | Oborishte | |||||
Kyustendil | - | Slavia Sofia II | |||||
Septemvri Simitli | - | CSKA Sofia II | |||||
FK Minyor Pernik | - | Vitosha Bistritsa | |||||
Septemvri Sofia II | Postp. | Kostinbrod | |||||
Slivnishki geroy | - | Levski Sofia II | |||||
CSKA 1948 Sofia III | - | Balkan Botevgrad |
RC Bobo-Dioulasso | - | ASFB | |||||
Salitas | - | Rahimo |
Transport United | 2 | - | 1 | Tsirang |
AS Eupen | - | RWD Molenbeek | |||||
Sporting Charleroi | - | Kortrijk | |||||
Anderlecht | - | Genk |
Excelsior Virton | - | Oud-Heverlee Leuven II | |||||
KAA Gent II | - | Cappellen | |||||
Knokke | - | Sporting Charleroi II | |||||
Heist | - | Union Namur | |||||
URSL Visé | - | La Louvière | |||||
Thes Sport | - | Lokeren-Temse | |||||
Tienen | - | Dessel Sport | |||||
Royal Antwerp II | - | Hoogstraten |
RAEC Mons | - | Verlaine | |||||
Rochefort | - | Tournai | |||||
Cercle Brugge II | - | Mechelen II | |||||
Sporting Hasselt | - | Ninove |
OH Leuven | 0 | - | 1 | Standard Liège | |||
Club Brugge | 0 | 68' | 0 | Ladies Genk | |||
Anderlecht | - | Gent |
HFX Wanderers | - | Cavalry | |||||
Pacific | - | Forge |
Victoria United | - | Mid Isle Mariners | |||||
Port Moody | - | Khalsa | |||||
Umuarama | - | Blues |
Guelph United | - | Burlington | |||||
Simcoe County Rovers | - | Woodbridge Strikers | |||||
Alliance United | - | Sigma | |||||
ProStars | - | Vaughan Azzurri | |||||
Scrosoppi | - | North Toronto Nitros |
Huachipato | - | Unión Española | |||||
Universidad Católica | - | O'Higgins | |||||
Everton | - | Cobresal |
Magallanes | - | Deportes Limache | |||||
San Marcos | - | Santiago Wanderers |
Deportes Rengo | - | Provincial Osorno | |||||
Melipilla | - | Provincial Ovalle | |||||
Linares Unido | - | Fernández Vial | |||||
Concepción | - | Lautaro de Buin |
Tianjin Jinmen Tiger | 0 | - | 0 | Shanghai Shenhua | |||
Wuhan Three Towns | 1 | - | 2 | Shandong Taishan | |||
Beijing Guoan | 3 | - | 2 | Meizhou Hakka |
Jiangxi Lushan | 0 | - | 3 | Dalian Zhixing | |||
Nanjing City | 1 | - | 2 | Chongqing Tongliang Long | |||
Suzhou Dongwu | 2 | - | 2 | Guangxi Pingguo Haliao |
Dalian K'un City | 0 | - | 0 | Tai'an Tiankuang | |||
Xi'an Ronghai | 0 | - | 2 | Langfang Glory City | |||
Guangxi Hengchen | 1 | - | 1 | Shanghai Port II | |||
Guangdong GZ-Power | 1 | - | 0 | Jiangxi Dark Horse | |||
Hainan Star | 1 | - | 4 | Shenzhen Juniors | |||
Rizhao Yuqi | 0 | - | 1 | Shaanxi Union |
Pafos | - | Omonia Nicosia | |||||
APOEL | - | AEK Larnaca | |||||
Anorthosis | - | Aris Limassol |
Atlético Bucaramanga | - | Junior | |||||
Millonarios | - | Deportivo Pereira |
Barranquilla | - | Atlético |
Atlético Nacional | - | Deportivo Pereira | |||||
América de Cali | - | Llaneros |
Don Bosco | - | Lubumbashi Sport | |||||
Etoile de Kivu | - | Kuya Sport | |||||
TP Mazembe | - | Vita Club | |||||
Motema Pembe | - | OC Renaissance |
France U17 | 0 | - | 1 | England U17 | |||
Norway U17 W | 2 | - | 0 | Sweden U17 W |
GFK Yalta | 3 | - | 0 | Gvardiya | |||
Inkomport | 4 | - | 2 | Alushta-Crimea | |||
Ocean Kerch | 3 | - | 1 | Kyzyltash | |||
TSK Simferopol | 3 | - | 1 | Sparta-KT |
Incheon United | 1 | - | 2 | Seoul | |||
Daegu | 3 | - | 2 | Gwangju | |||
Gangwon | 3 | - | 3 | Daejeon Hana Citizen |
Busan IPark | 2 | - | 3 | Chungnam Asan | |||
Suwon Bluewings | 0 | - | 1 | Cheonan City | |||
Ansan Greeners | 0 | - | 3 | Seoul E-Land |
Siheung Citizen | 0 | - | 2 | Gangneung City | |||
Chuncheon | 3 | - | 2 | Gyeongju HNP | |||
Ulsan Citizen | 0 | - | 4 | Changwon City |
Puntarenas | - | Cartaginés |
Varaždin | 2 | 45' | 1 | Rijeka | |||
Dinamo Zagreb | - | Osijek |
Vukovar | 3 | - | 1 | Dubrava Zagreb | |||
Dugopolje | 0 | 17' | 0 | Cibalia |
Trnje | 0 | 18' | 0 | Dugo Selo | |||
Mladost Ždralovi | 0 | 16' | 0 | Jadran LP | |||
Radnik Križevci | 0 | 15' | 0 | Krk | |||
Marsonia | 0 | 15' | 0 | Hrvace | |||
Belišće | - | Bjelovar |
Dinamo OO | - | HAŠK | |||||
Samobor | - | Tondach | |||||
NK Lukavec | - | Ponikve | |||||
Zelina | - | Kurilovec | |||||
Segesta Sisak | - | Lučko | |||||
Zagorec | - | Gaj | |||||
Maksimir Zagreb | - | Vrapče Zagreb |
Zagora | - | Omiš | |||||
HNK Zadar | - | Split | |||||
GOŠK Dubrovnik | - | Uskok Klis | |||||
Zmaj Makarska | - | Kamen Ivanbegovina | |||||
Primorac Biograd | - | Neretva Metković | |||||
Junak | - | Sloga Mravince |
Cres | - | Vinodol | |||||
Pomorac | - | Buje | |||||
Naprijed Hreljin | - | Kraljevica | |||||
Crikvenica | - | Rudar Labin | |||||
Pazinka | - | Medulin | |||||
Uljanik | - | Halubjan Viškovo | |||||
Nehaj | - | Rovinj |
Slavonija Požega | - | Borac Kneževi Vinogradi | |||||
Sloga Nova Gradiška | - | Slavija Pleternica | |||||
Čepin | - | NAŠK Našice | |||||
Dakovo-Croacia | - | Bedem Ivankovo |
Polet | - | Virovitica | |||||
Pitomača | - | Varteks Varaždin | |||||
Rudar Mursko Središće | - | Dinamo Domašinec | |||||
Međimurje Čakovec | - | NK Slaven Koprivnica | |||||
Podravina Ludbreg | - | Graničar Kotoriba |
SønderjyskE | 1 | - | 0 | Aalborg |
FA 2000 | 4 | - | 2 | Thisted | |||
Skive | 4 | - | 0 | HIK | |||
Fremad Amager | 2 | - | 1 | Brabrand | |||
Aarhus Fremad | 1 | - | 0 | AB Copenhagen | |||
Middelfart | 2 | - | 0 | Nykøbing FC |
Ishøj | 3 | - | 1 | VSK Århus | |||
Vejgaard | 1 | - | 0 | Vanløse | |||
Young Boys | 4 | - | 2 | Lyseng | |||
SfB-Oure | 2 | - | 1 | Holstebro |
Køge | - | Brøndby | |||||
AGF | - | Nordsjælland |
Al Mokawloon | 0 | - | 1 | Al Ittihad | |||
Baladiyyat Al Mehalla | - | Al-Ahly | |||||
Al Masry | - | Pyramids |
Firpo | - | Isidro Metapán | |||||
Alianza | - | Once Deportivo |
Dibba Al Fujairah | 1 | 76' | 1 | Masafi | |||
Al Orooba | 3 | 78' | 1 | Al Dhafra | |||
Al Ramms | Cancelled | Masfut | |||||
Gulf United | 2 | 73' | 3 | Gulf Heroes |
Fulham | 0 | - | 4 | Manchester City | |||
Bournemouth | 0 | 88' | 1 | Brentford | |||
Everton | 1 | 86' | 0 | Sheffield United | |||
Newcastle United | 1 | 85' | 1 | Brighton & Hove Albion | |||
Tottenham Hotspur | 2 | 87' | 1 | Burnley | |||
West Ham United | 3 | 85' | 1 | Luton Town | |||
Wolverhampton Wanderers | 1 | 86' | 3 | Crystal Palace | |||
Nottingham Forest | - | Chelsea |
Gateshead | 0 | 29' | 0 | Solihull Moors |
Milton Keynes Dons | - | Crawley Town |
Arsenal U21 | 2 | - | 3 | Chelsea U21 | |||
Reading U21 | 3 | - | 1 | Nottingham Forest U21 |
Arsenal U18 | 5 | - | 2 | Chelsea U18 | |||
Aston Villa U18 | 2 | - | 4 | Leicester City U18 | |||
Reading U18 | 0 | - | 3 | Crystal Palace U18 | |||
West Ham United U18 | 2 | - | 3 | Tottenham Hotspur U18 | |||
Southampton U18 | 3 | - | 1 | West Bromwich Albion U18 | |||
Derby County U18 | 5 | - | 1 | Liverpool U18 | |||
Norwich City U18 | 2 | - | 6 | Brighton U18 |
Crewe Alexandra U21 | 1 | - | 5 | Charlton Athletic U21 |
Podbrezová | 2 | - | 1 | Slovan Bratislava | |||
Ružomberok | 0 | 18' | 0 | MSK Zilina | |||
Trenčín | - | Dukla Banská Bystrica | |||||
Zemplín Michalovce | - | Zlaté Moravce | |||||
Skalica | - | FC Košice |
Lipany | - | Svidník | |||||
Stará Ľubovňa | - | Baník Kalinovo | |||||
Vranov nad Topľou | - | Slávia TU Košice |
Galanta | - | Fomat Martin | |||||
Baník Lehota p.Vtáčnikom | - | Slovan Duslo Šaľa | |||||
Malacky | - | Veľké Ludince | |||||
MFK Zvolen | - | Rača | |||||
Častkovce | - | Nové Mesto nad Váhom |
Slovan Bratislava | - | Dukla Banská Bystrica | |||||
Ružomberok | - | Spartak Trnava | |||||
Tatran Prešov | - | GFC Regionálna akadémia | |||||
Žilina | - | Petržalka |
Mallorca | 1 | - | 0 | Las Palmas | |||
Villarreal | 1 | 70' | 2 | Sevilla | |||
Granada | - | Real Madrid | |||||
Athletic Club | - | Osasuna |
Racing Santander | 1 | - | 0 | Mirandés | |||
Racing Ferrol | 1 | 69' | 0 | Alcorcón | |||
Sporting Gijón | 4 | 73' | 2 | FC Andorra | |||
Real Valladolid | - | Espanyol | |||||
Levante | - | Eibar |
Tarazona | 3 | 86' | 1 | Sabadell | |||
Lugo | 1 | 45' | 0 | Cornellà | |||
Gimnàstic Tarragona | - | SD Logroñés | |||||
Celta de Vigo II | - | Rayo Majadahonda | |||||
Fuenlabrada | - | Arenteiro |
Mérida | - | Intercity | |||||
Recreativo Huelva | - | Algeciras | |||||
Córdoba | - | Sanluqueño |
Guijuelo | - | UD Logroñés |
Arzúa | 1 | HT | 0 | Silva | |||
Atlético Arteixo | 0 | 15' | 0 | Bergantiños |
Tuilla | 2 | 77' | 1 | Barcia |
Sámano | 0 | HT | 0 | Escobedo | |||
Cartes | - | Tropezón | |||||
Guarnizo | - | Solares | |||||
Velarde | - | Vimenor | |||||
Atlético Albericia | - | Torina | |||||
Castro | - | Siete Villas | |||||
Naval | - | Atlético Mineros | |||||
Bezana | - | Colindres | |||||
Laredo | - | Revilla | |||||
Naval Reinosa | - | Atlético Mineros |
Leioa | 3 | HT | 1 | San Ignacio | |||
Vitoria | - | Pasaia KE | |||||
Lagun Onak | - | Padura | |||||
Durango | - | Touring | |||||
Deusto | - | Beasain | |||||
Deportivo Alavés III | - | Portugalete | |||||
Basconia | - | Anaitasuna | |||||
Urduliz | - | Aurrerá Ondarroa | |||||
Añorga | - | Derio |
Rapitenca | 1 | 90' | 2 | L'Escala | |||
Mollerussa | 0 | 14' | 0 | Peralada | |||
Castelldefels | - | Grama | |||||
Prat | - | Vilafranca | |||||
Olot | - | Montañesa | |||||
Reddis | - | Girona II | |||||
Badalona II | - | San Cristóbal | |||||
Vilassar Mar | - | Tona |
Villarreal III | 1 | - | 0 | Torrellano Illice | |||
Patacona | 1 | 90' | 2 | Burriana | |||
Castellonense | - | Atzeneta |
Ponferradina II | 0 | - | 2 | Almazán | |||
Colegios Diocesanos | 0 | 90' | 1 | Cultural Leonesa II | |||
La Virgen del Camino | 0 | HT | 0 | Villaralbo |
Ibiza Islas Pitiusas | 3 | - | 0 | Mercadal | |||
Alcúdia | - | Collerense | |||||
Llosetense | 0 | 15' | 0 | Arenal |
La Cuadra | - | Santa Úrsula | |||||
Arucas | - | Marino |
Real Murcia II | 2 | - | 4 | Deportiva Minera | |||
Balsicas Atlético | - | Racing Murcia |
Lerinés | - | Beti Onak | |||||
Ardoi | - | Txantrea | |||||
Lagunak | - | Huarte | |||||
Bidezarra | - | Subiza | |||||
Cantolagua | - | Oberena | |||||
Cortes | - | Pamplona | |||||
Cirbonero | - | Burladés | |||||
Beti Kozkor | - | Alesves | |||||
Peña Sport | - | Avance Ezcabarte |
Utrillas | - | Cariñena | |||||
Atlético Monzón | - | Binéfar |
Granada | 2 | - | 3 | Real Betis | |||
Levante Las Planas | - | Levante | |||||
Real Madrid | - | Atlético Madrid |
Atlanta United | - | DC United | |||||
Charlotte | - | Nashville FC | |||||
Montreal Impact | - | Inter Miami | |||||
New York RB | - | New England Revolution | |||||
Philadelphia Union | - | Orlando City | |||||
Toronto | - | New York City | |||||
Columbus Crew | - | Cincinnati | |||||
FC Dallas | - | Austin | |||||
Kansas City | - | Houston Dynamo | |||||
St. Louis City | - | Chicago Fire | |||||
Colorado Rapids | - | San Jose Earthquakes | |||||
LA Galaxy | - | Real Salt Lake | |||||
Los Angeles | - | Whitecaps (USSF) |
Detroit City | - | Phoenix Rising | |||||
Hartford Athletic | - | Colorado Springs | |||||
Tampa Bay | - | Birmingham Legion | |||||
Louisville City | - | Orange County SC | |||||
Rhode Island | - | Sacramento Republic | |||||
San Antonio | - | Las Vegas Lights | |||||
FC Tulsa | - | Pittsburgh Riverhounds | |||||
New Mexico United | - | Oakland Roots | |||||
Monterey Bay | - | Memphis 901 |
Georgia Lions | - | Michigan Stars |
Lone Star II | - | West Chester United II | |||||
Monterey Bay II | - | Academica | |||||
San Francisco City | - | Project 51O | |||||
North Carolina Fusion | - | Charlotte Independence 2 | |||||
Virginia Beach United | - | Lionsbridge | |||||
Inter Gainesville | - | Florida Elite | |||||
Lansing City | - | Midwest United | |||||
Ann Arbor | - | Union Macomb | |||||
Little Rock Rangers | - | Hattiesburg | |||||
Corpus Christi | - | Houston | |||||
Des Moines Menace | - | Peoria City | |||||
Coachella | - | AMSG | |||||
Seahorses | - | Redlands | |||||
Almaden | - | SF Glens | |||||
Lone Star II | - | West Chester United | |||||
Ann Arbor | - | Union Macomb | |||||
Virginia Beach City | - | Lionsbridge |
Orlando Pride | - | Bay | |||||
Portland Thorns | - | OL Reign |
Flora Tallinn | 0 | - | 1 | Vaprus | |||
Kuressaare | 0 | 88' | 0 | Tammeka |
Paide II | 3 | - | 0 | JK Tabasalu | |||
Tartu Welco | - | Laagri | |||||
FC Tallinn | - | Tallinna Kalev II |
Green Mamba | - | Rangers | |||||
Young Buffaloes | - | Madlenya | |||||
Mbabane Swallows | - | Ezulwini United | |||||
Manzini Wanderers | - | Highlanders | |||||
Manzini Sea Birds | - | Royal Leopards | |||||
Denver Sundowns | - | Nsingizini Hotspurs | |||||
Moneni Pirates | - | Illovo |
Awassa Kenema | 1 | - | 1 | Sidama Bunna | |||
Dicha SC | 1 | 45' | 0 | Ethiopia Bunna |
KÍ II | 1 | 77' | 2 | Suduroy | |||
NSÍ II | 1 | HT | 1 | B36 II | |||
Víkingur II | 1 | HT | 2 | Hoyvík |
Haka | 2 | - | 0 | Seinäjoen JK | |||
AC Oulu | 1 | 88' | 1 | IF Gnistan | |||
Inter Turku | - | HJK Helsinki |
PPS / Old Stars | - | TuPS |
Sochaux | TBA | Angers |
Andrézieux | - | Pays de Grasse | |||||
Fréjus St-Raphaël | - | Chamalières | |||||
Hyères | - | Cannes | |||||
Jura Sud | - | Bourgoin-Jallieu | |||||
Olympique Alès | - | Toulouse II | |||||
Toulon | - | Le Puy | |||||
Thonon Évian | - | Aubagne |
Bergerac | - | Avoine OCC | |||||
La Roche VF | - | Trélissac | |||||
Saumur | - | Angers II | |||||
Paris 13 Atletico | - | Blois | |||||
Romorantin | - | Angoulême | |||||
St-Pryvé St-Hilaire | - | Bourges Foot 18 | |||||
Les Herbiers | - | Libourne |
Vire | - | Borgo | |||||
Aubervilliers | - | Granville | |||||
Chambly-Oise | - | Beauvais | |||||
Racing | - | Guingamp II | |||||
Stade Briochin | - | Voltigeurs | |||||
Saint-Malo | - | Boulogne | |||||
Lorient II | - | Dinan-Léhon |
Auxerre II | - | Bourg-Péronnas | |||||
Biesheim | - | Créteil | |||||
Fleury-Mérogis | - | Mâcon | |||||
Haguenau | - | FC 93 Bobigny BG | |||||
Feignies Aulnoye | - | Besançon | |||||
Olympique St Quentin | - | Furiani Agliani | |||||
Wasquehal | - | Colmar |
PSG | - | Paris FC |
Sioni | 0 | - | 0 | Aragvi Dusheti | |||
WIT Georgia | 3 | - | 0 | Lokomotivi Tbilisi | |||
Dinamo Tbilisi | 2 | 80' | 1 | Kolkheti Khobi | |||
Spaeri | 0 | 45' | 0 | Gareji | |||
Shturmi | - | Rustavi |
Dinamo Batumi | - | Telavi |
Manchester 62 | - | Europa Point |
Atromitos | - | Asteras Tripolis | |||||
OFI | - | Panaitolikos | |||||
Panserraikos | - | Kifisia | |||||
PAS Giannina | - | Volos NFC |
Levadiakos | 1 | - | 2 | Larissa |
Dynamo Le Moule | - | Solidarité Scolaire | |||||
Cambrefort | - | Gosier | |||||
Juventus Sainte-Anne | - | Phare du Canal | |||||
La Gauloise | - | USBM | |||||
Jeunesse Evolution | - | Amical Club | |||||
Sporting Baie-Mahault | - | Siroco Les Abymes | |||||
Moulien | - | CERFA |
Mixco | - | Municipal |
Marathón | - | Génesis | |||||
Motagua | - | Olimpia |
MTK | 1 | - | 3 | Puskas | |||
Zalaegerszeg | 0 | 15' | 0 | Paksi | |||
Diósgyőr | - | Ferencvaros |
Pécsi | 1 | 45' | 0 | Soroksár SC |
DEAC | 0 | 45' | 0 | Debrecen II |
Yokohama F. Marinos | 2 | - | 1 | Al Ain |
Rewa | - | Auckland City | |||||
Solomon Warriors | - | Hekari United |
Kryvbas 2020 U19 | 4 | - | 2 | Zhytomyr U19 | |||
Ch. Odessa U19 | 5 | - | 0 | Metalist 1925 U19 | |||
Oleksandriya U19 | 0 | - | 0 | Dnipro-1 U19 |
Shams Azar Qazvin | 1 | - | 0 | Malavan | |||
Mes Rafsanjan | 1 | 62' | 1 | Sepahan | |||
Havadar | 0 | HT | 1 | Persepolis | |||
Aluminium Arak | 0 | 45' | 1 | Sanat Naft | |||
Tractor | 0 | 24' | 0 | Gol Gohar |
ÍA Akranes | 3 | 89' | 0 | Vestri | |||
Valur | - | KA Akureyri |
KFG | 0 | 90' | 1 | Haukar | |||
KFA | - | Víkingur Ólafsvík | |||||
Völsungur | 0 | 87' | 1 | Selfoss | |||
Thróttur Vogar | 0 | 44' | 1 | Höttur / Huginn | |||
Kormákur / Hvöt | - | Reynir | |||||
KFR Aegir | - | KF | |||||
Kormakur/Hvot | - | Reynir |
Hapoel Tel Aviv | 0 | 44' | 0 | MS Ashdod | |||
Hapoel Jerusalem | 0 | 45' | 0 | Beitar Jerusalem | |||
Maccabi Petah Tikva | 4 | 45' | 1 | Hapoel Petah Tikva | |||
Maccabi Netanya | 0 | 45' | 1 | Hapoel Hadera | |||
Maccabi Haifa | - | Maccabi Tel Aviv |
Nápoles | - | Bolonia | |||||
Milan | - | Cagliari |
Cagliari U19 | 2 | - | 1 | Genoa U19 | |||
Lazio U19 | 4 | - | 3 | Internazionale U19 | |||
Atalanta U19 | 1 | - | 2 | Verona U19 | |||
Sampdoria U19 | 1 | - | 2 | Empoli U19 |
Salernitana U19 | 1 | - | 5 | Cesena U19 | |||
Ternana U19 | 2 | - | 3 | Bari U19 | |||
Brescia U19 | 2 | - | 3 | Südtirol U19 | |||
Cremonese U19 | 4 | - | 1 | Cittadella U19 | |||
Vicenza U19 | 2 | - | 0 | Como U19 | |||
Padova U19 | 1 | - | 0 | Alessandria U19 | |||
Parma U19 | 1 | - | 0 | Reggiana U19 | |||
Renate U19 | 3 | - | 1 | AlbinoLeffe U19 | |||
Udinese U19 | 2 | - | 0 | SPAL U19 | |||
Venezia U19 | 4 | - | 2 | FeralpiSalò U19 | |||
Ascoli U19 | 1 | - | 0 | Spezia U19 | |||
Benevento U19 | 0 | - | 0 | Cosenza U19 | |||
Crotone U19 | 4 | - | 1 | Perugia U19 | |||
Palermo U19 | 0 | - | 1 | Monopoli U19 | |||
Pisa U19 | 0 | - | 1 | Napoli U19 | |||
Virtus Entella U19 | 2 | - | 2 | Pescara U19 |
Caldiero Terme | 2 | 86' | 0 | Union Clodiense |
Atalanta II | - | Legnago Salus | |||||
Casertana | - | Audace Cerignola | |||||
Perugia | - | Rimini | |||||
Taranto | - | Picerno | |||||
Triestina | - | GIANA Erminio | |||||
Pescara | - | Juventus II | |||||
Juve Stabia | - | Mantova |
Kyoto Sanga | 2 | - | 3 | Avispa Fukuoka | |||
Júbilo Iwata | 0 | - | 3 | Sagan Tosu | |||
Albirex Niigata | 2 | - | 4 | Urawa Reds | |||
Shonan Bellmare | 0 | - | 0 | Machida Zelvia | |||
Kawasaki Frontale | 3 | - | 0 | Consadole Sapporo | |||
Nagoya Grampus | 0 | - | 1 | Gamba Osaka | |||
Cerezo Osaka | 1 | - | 4 | Vissel Kobe | |||
Tokyo | 3 | - | 3 | Kashiwa Reysol |
Shimizu S-Pulse | 4 | - | 0 | Kagoshima United | |||
Vegalta Sendai | 2 | - | 1 | ThespaKusatsu Gunma |
Elfen Saitama | 1 | - | 2 | Tokyo Verdy Beleza | |||
Sanfrecce Hiroshima | 0 | - | 2 | Omiya Ardija Ventus |
Atyrau | Cancelled | Aksu | |||||
Arys | 2 | - | 3 | Zhetysu |
Bidco United | 2 | - | 2 | Homeboyz | |||
Nzoia Sugar | 1 | - | 1 | KCB | |||
Gor Mahia | 1 | - | 0 | Shabana | |||
Kariobangi Sharks | 5 | - | 2 | Sofapaka | |||
Bandari | 0 | - | 0 | Posta Rangers | |||
Ulinzi Stars | 0 | - | 0 | Muhoroni Youth | |||
Ulinzi Stars | - | Wazito |
Nairobi United | - | Mombasa Stars | |||||
Silibwet | 0 | - | 1 | Assad | |||
Luanda Villa | 2 | - | 0 | Darajani Gogo | |||
Dimba Patriots | - | Migori Youth | |||||
Mwatate United | TBA | Migori Youth | |||||
Gusii | TBA | Vihiga United |
Al Arabi | - | Al Salmiyah | |||||
Kuwait SC | - | Al Nasar |
Lifofane | - | Lioli | |||||
LMPS | - | Naughty Boys | |||||
Liphakoe | - | Manonyane | |||||
Likila United | - | ACE Maseru |
Safa | - | Al Ansar | |||||
Al Ansar | 2 | - | 0 | Safa |
Hang Sai | - | Cheng Fung | |||||
Lun Lok | - | Benfica |
Teteks | - | Ohrid Lihnidos | |||||
Besa Dobërdoll | - | Bashkimi Kumanovo | |||||
Pelister | - | Pobeda | |||||
Aresimi | - | Osogovo | |||||
Skopje | - | Belasica | |||||
Vardar Negotino | - | Novaci | |||||
Karaorman Struga | - | Kamenica Sasa | |||||
Kozhuf Gevgelija | - | Detonit Plachkovica |
PDRM | 0 | - | 1 | Kedah | |||
Sri Pahang | 1 | - | 0 | Kelantan United | |||
Terengganu | 3 | - | 1 | Perak |
Moyale Barracks | 1 | - | 1 | Chitipa United | |||
CIVO United | 1 | - | 1 | Bangwe All Stars | |||
Mighty Wanderers | 1 | - | 0 | Karonga United | |||
FOMO | 1 | - | 1 | Baka City | |||
MAFCO | 1 | - | 1 | Nyasa Big Bullets |
ASKO | - | Djoliba | |||||
Bougouni | - | Bakaridjan | |||||
USC Kita | - | Koro | |||||
Binga | - | Police |
ASVP | - | ASPL 2000 |
Tevragh-Zeïne | - | Chemal |
CSF Bălți | 2 | - | 2 | Dacia-Buiucani | |||
Univer-Oguzsport | - | Speranța Drochia | |||||
Saksan | - | Olimp Comrat | |||||
Spartanii Selemet | - | Iskra | |||||
Victoria Bardar | - | Speranis Nisporeni | |||||
Milsami Orhei | 0 | 45' | 0 | Petrocub Hînceşti | |||
Zimbru | - | Sheriff Tiraspol | |||||
Speranța Drochia | TBA | Olimp Comrat | |||||
Univer Comrat | - | Drochia |
Khovd | 1 | - | 2 | Khangarid | |||
Khoromkhon | 1 | - | 4 | Deren |
América | - | Pachuca | |||||
Toluca | - | Guadalajara |
CDS Tampico Madero | - | Deportiva Venados | |||||
Durango | - | Gavilanes FC Matamoros | |||||
Racing Porto Palmeiras | - | Irapuato | |||||
Los Cabos United | - | Tecos |
Deportivo Ayense | - | Aguacateros CDU |
Doma United | Postp. | Lobi Stars | |||||
Bendel Insurance | Postp. | Katsina United |
Molde | - | Rosenborg |
Lyn | 2 | 90' | 1 | Levanger | |||
Aalesunds FK | 0 | 90' | 2 | Valerenga | |||
Bryne | 1 | 90' | 0 | Mjøndalen | |||
Kongsvinger | 1 | 90' | 1 | Raufoss | |||
Moss | 3 | 86' | 3 | Stabæk | |||
Åsane | 1 | 90' | 0 | IK Start | |||
Ranheim | 1 | 90' | 3 | Egersund | |||
Sogndal | 5 | 88' | 1 | Sandnes Ulf |
Sotra | 1 | - | 2 | Lysekloster | |||
Arendal | 1 | 88' | 1 | Kvik Halden | |||
Eik IF Tønsberg | 3 | 90' | 2 | Jerv | |||
Notodden | 0 | 83' | 1 | Flekkerøy |
Tromsdalen | 4 | - | 0 | Gjøvik-Lyn | |||
Ull Kisa | 1 | - | 2 | Follo | |||
Eidsvold | 3 | - | 1 | Strindheim |
Rosenborg | - | Åsane | |||||
Kolbotn | - | Lyn | |||||
Stabæk | - | Røa | |||||
Arna-Bjørnar | - | Brann |
Viking FK | 1 | - | 6 | KIL / Hemne | |||
Arna-Bjørnar | TBA | Øvrevoll Hosle |
Førde | 2 | - | 0 | Djerv | |||
Askoy | 2 | - | 1 | Frøya | |||
Bjarg | 1 | - | 1 | Sandviken | |||
Haugesund II | 0 | - | 1 | Loddefjord | |||
Årdal | 1 | 89' | 3 | Os | |||
Brodd | 4 | - | 0 | Vigør | |||
Pors Grenland | 5 | - | 0 | Mandalskameratene | |||
Sola | 1 | 89' | 2 | Fram | |||
Nordstrand | 8 | - | 0 | Åssiden IF | |||
Frigg | 2 | - | 0 | Ullern | |||
Asker | 2 | 88' | 2 | Oppsal | |||
Lillestrøm II | 4 | - | 1 | Tiller | |||
Surnadal | 1 | - | 1 | Nardo | |||
Verdal | 1 | - | 4 | Melhus | |||
Kristiansund II | 1 | - | 6 | Lokomotiv Oslo | |||
Bjorkelangen | 3 | - | 1 | Hødd II | |||
Gjelleråsen | 2 | - | 2 | Skjetten | |||
IF Ready | 5 | - | 0 | Funnefoss / Vormsund | |||
Spjelkavik | 0 | - | 0 | Skedsmo | |||
Fredrikstad II | 3 | - | 1 | Skjervøy | |||
HamKam II | 0 | - | 3 | Ulfstind | |||
Innstranden | 0 | - | 3 | Harstad | |||
Elverum | 2 | - | 0 | Fyllingsdalen | |||
Fløya | 4 | 87' | 0 | Sprint-Jeløy |
North Wellington | - | Western Suburbs | |||||
Melville United | - | Western Springs | |||||
Hamilton Wanderers | - | Birkenhead United | |||||
Napier City Rovers | - | Petone |
Sportivo Trinidense | - | Nacional Asunción | |||||
Sportivo Luqueño | - | Sportivo Ameliano |
Deportivo Recoleta | 4 | 88' | 2 | Sportivo San Lorenzo | |||
Pastoreo | 1 | 90' | 3 | Encarnación |
Koninklijke HFC | 1 | - | 1 | HHC | |||
GVVV | 2 | - | 3 | Spakenburg | |||
Scheveningen | 2 | - | 2 | Almere City II | |||
AFC | 3 | - | 0 | ACV | |||
Rijnsburgse Boys | 1 | - | 1 | Lisse | |||
ADO '20 | 4 | - | 2 | Kozakken Boys | |||
Sparta Rotterdam II | 2 | - | 2 | Quick Boys | |||
Katwijk | 2 | - | 1 | Excelsior Maassluis | |||
De Treffers | - | Noordwijk |
Eemdijk | 0 | - | 3 | DEM | |||
Rijnvogels | 4 | - | 1 | Urk | |||
Harkemase Boys | 1 | - | 0 | Sparta Nijkerk | |||
IJsselmeervogels | 3 | - | 1 | DOVO | |||
DVS '33 | 7 | - | 1 | ODIN '59 | |||
USV Hercules | 4 | - | 0 | RKAV Volendam | |||
HSC '21 | - | Genemuiden | |||||
Hoogeveen | - | Staphorst |
HSV Hoek | - | OSS '20 | |||||
Kloetinge | 1 | - | 1 | SteDoCo | |||
TEC | 3 | - | 3 | Barendrecht | |||
GVV Unitas | - | OJC Rosmalen | |||||
UNA | - | Sportlust '46 |
Go Ahead Eagles U21 | - | PEC Zwolle U21 | |||||
Groningen II | - | NEC U21 | |||||
Cambuur U21 | - | Twente / Heracles U21 | |||||
De Graafschap U21 | - | Feyenoord U21 |
Ajax U18 | - | AZ U18 |
ADO Den Haag | - | Ajax | |||||
AZ | - | Heerenveen | |||||
Twente | - | Telstar | |||||
Feyenoord | - | Utrecht | |||||
PEC Zwolle | - | Fortuna Sittard | |||||
PSV | - | Excelsior |
Sport Boys | - | Comerciantes Unidos | |||||
Cusco | - | Carlos Mannucci | |||||
Sport Huancayo | - | Alianza Lima | |||||
César Vallejo | - | Los Chankas |
Deportivo Municipal | - | Santos | |||||
Academia Cantolao | Postp. | UCV Moquegua | |||||
Alianza Universidad | Postp. | San Marcos | |||||
Ayacucho | Postp. | Deportivo Coopsol | |||||
Deportivo Binacional | Postp. | Comerciantes | |||||
Deportivo Llacuabamba | Postp. | Pirata | |||||
Universidad San Martín | Postp. | Deportivo Municipal |
Barreirense | - | Morabeza | |||||
FC Derby | - | Ultramarina | |||||
Juventude | - | ACA | |||||
Sanjoanenses | - | Boavista da Praia | |||||
Varandinha | - | Palmeira |
Górnik Zabrze | 1 | - | 1 | Stal Mielec | |||
Jagiellonia Białystok | 1 | 16' | 0 | Korona Kielce | |||
Rakow Czestochowa | - | Pogon Szczecin |
Chrobry Głogów | 1 | - | 1 | Resovia Rzeszów | |||
Wisla Cracovia | 0 | 15' | 0 | Lechia Gdańsk | |||
Stal Rzeszów | - | Termalica Nieciecza |
Chojniczanka Chojnice | 1 | - | 4 | Polonia Bytom | |||
Zagłębie Lubin II | 2 | 85' | 2 | Wisła Puławy | |||
Hutnik Kraków | 3 | 88' | 0 | Lech Poznań II | |||
Kalisz | 0 | 73' | 1 | Kotwica Kołobrzeg | |||
Sandecja Nowy Sacz | 0 | 45' | 0 | Olimpia Elbląg |
Legia Warszawa II | - | Victoria Sulejówek | |||||
Olimpia Zambrów | - | Warta Sieradz | |||||
Mławianka Mława | - | Pilica Białobrzegi | |||||
Pelikan Łowicz | - | Łomża | |||||
GKS Bełchatów | - | Wikielec | |||||
Concordia Elbląg | - | Unia Skierniewice |
Pogoń Szczecin II | - | Noteć Czarnków | |||||
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Świt Skolwin | |||||
Flota Świnoujście | - | Unia Solec Kujawski | |||||
Błękitni Stargard | - | Vineta Wolin | |||||
Elana Toruń | - | Unia Swarzędz | |||||
Starogard Gdański | - | Gedania Gdańsk |
Śląsk Wrocław II | - | Kluczbork | |||||
Górnik Zabrze II | - | Lechia Zielona Góra | |||||
Odra Bytom Odrzański | - | Karkonosze Jelenia Góra | |||||
Goczałkowice Zdrój | - | Rekord Bielsko-Biała | |||||
Górnik Polkowice | - | Pawłowice Śląskie | |||||
Starowice Dolne | - | Carina Gubin | |||||
Warta Gorzów | - | Stilon Gorzów | |||||
Gwarek Tarnowskie Góry | - | Raków Częstochowa II | |||||
Unia Turza Śląska | - | Ślęza Wrocław |
Wieczysta Kraków | - | Sokół Sieniawa | |||||
Avia Świdnik | - | Wiślanie Jaśkowice | |||||
Wisłoka Dębica | - | Podhale Nowy Targ | |||||
Orlęta Radzyń Podlaski | - | Czarni Połaniec | |||||
Chełmianka Chełm | - | Garbarnia Kraków | |||||
KSZO 1929 | - | Siarka Tarnobrzeg |
Korona Kielce U19 | - | Warta Poznań U19 | |||||
Polonia Warszawa U19 | 3 | - | 1 | Pogoń Szczecin U19 | |||
Lech Poznań U19 | 3 | - | 1 | Widzew Łódź U19 | |||
Odra Opole U19 | - | Sandecja Nowy Sącz U19 | |||||
Cracovia U19 | - | Górnik Zabrze U19 |
UKS Łódź | - | Śląsk Wrocław | |||||
Akademia Piłkarska LG | - | GKS Katowice | |||||
Medyk Konin | - | Pogoń Szczecin | |||||
Pogoń Tczew | - | Górnik Łęczna |
Vizela | 2 | 56' | 0 | Estrela | |||
Portimonense | 0 | 55' | 1 | Rio Ave | |||
Estoril | - | Sporting de Lisboa | |||||
Vitória Guimarães | - | Sporting Braga |
Torreense | 2 | - | 1 | Feirense | |||
Vilaverdense | 0 | 58' | 1 | Penafiel |
Istiklol | 2 | - | 1 | Ravshan |
Benfica U19 | 1 | - | 0 | Porto U19 | |||
Marítimo U19 | 3 | - | 1 | Chaves U19 | |||
Sporting Braga U19 | 1 | - | 0 | Farense U19 | |||
Lusitânia U19 | 2 | - | 0 | Belenenses U19 | |||
Boavista U19 | 4 | - | 0 | Lusitânia Lourosa U19 | |||
Rio Ave U19 | - | Paços de Ferreira U19 | |||||
Gil Vicente U19 | - | Vizela U19 | |||||
Beira-Mar U19 | - | Torreense U19 | |||||
Académica U19 | - | Vitória Setúbal U19 | |||||
Famalicão U19 | - | Academico Viseu U19 | |||||
Sporting CP U19 | - | Vitória Guimarães U19 | |||||
Alverca U19 | - | Estoril Praia U19 |
Damaiense | - | Sporting CP | |||||
Torreense | - | Sporting Braga | |||||
SL Benfica | - | Racing Seixal | |||||
Marítimo | - | Valadares Gaia | |||||
Ouriense | - | Vilaverdense | |||||
Famalicão | - | Albergaria |
Baník Ostrava | 0 | - | 1 | Mladá Boleslav | |||
Viktoria Plzen | 4 | - | 2 | Slovacko | |||
Sparta Praga | 0 | 17' | 0 | Slavia Praga |
Hanácká | 0 | HT | 1 | Chrudim | |||
Líšeň | 0 | HT | 0 | Zbrojovka Brno | |||
Příbram | 0 | 45' | 0 | Vysočina Jihlava |
Loko Vltavín | 4 | - | 0 | Slavia Karlovy Vary | |||
České Budějovice II | 1 | - | 3 | Přeštice |
Jablonec II | 0 | - | 0 | Arsenal Česká Lípa | |||
Kolín | 5 | - | 0 | Slovan Liberec II | |||
Ústí nad Labem | 0 | - | 3 | Zápy | |||
Baník Souš | 2 | - | 5 | Teplice II | |||
Sokol Živanice | 0 | HT | 2 | Slovan Velvary |
Třinec | 5 | - | 2 | Hranice | |||
Uherský Brod | 0 | 56' | 2 | Znojmo | |||
Frýdek-Místek | 1 | 58' | 0 | Start Brno |
Mariánské Lázně | 3 | - | 2 | Tachov | |||
Petřín Plzeň | 3 | - | 0 | SK Hořovice | |||
Baník Sokolov | 6 | - | 2 | Příbram II | |||
Slavoj Český Krumlov | 0 | - | 0 | Jindřichův Hradec | |||
Aritma Praha | 4 | - | 0 | Rokycany | |||
Doubravka | 0 | 45' | 0 | Komárov | |||
Otava Katovice | 0 | 44' | 0 | Jiskra Domažlice II | |||
Klatovy | 0 | 42' | 0 | Spartak Soběslav |
Kladno | 3 | - | 0 | Ostrov | |||
Olympie Březová | 2 | - | 0 | Újezd Praha 4 | |||
Neratovice-Byškovice | 1 | - | 1 | Český Brod | |||
Brandýs nad Labem | 1 | - | 2 | Hřebeč | |||
Louny | 0 | - | 0 | Štětí |
Letohrad | 3 | - | 0 | Dobrovice | |||
Slavia Hradec Králové | 6 | - | 1 | Chrudim II | |||
Spoje Praha | 1 | - | 2 | Benešov | |||
Kosmonosy | 2 | - | 2 | Ústí nad Orlicí |
Ždírec nad Doubravou | 0 | - | 0 | Břeclav | |||
Dálnice Speřice | 1 | 42' | 1 | Havlíčkův Brod | |||
Stará Říše | 0 | 63' | 0 | Žďár nad Sázavou |
Skaštice | 0 | 59' | 0 | Vsetín | |||
Viktorie Přerov | 0 | 60' | 3 | TJ Holesov | |||
Šternberk | 0 | 42' | 2 | Strání | |||
Nové Sady | 1 | 57' | 1 | Tatran Všechovice |
Vratimov | 2 | - | 2 | Šumperk | |||
Jeseník | 1 | 42' | 1 | Beskyd Frenštát | |||
Vítkovice | 0 | 42' | 0 | Valašské Meziříčí |
Slavia Praha U19 | 4 | - | 3 | Mladá Boleslav U19 | |||
Slovácko U19 | 3 | - | 0 | Pardubice U19 | |||
Frýdek-Místek U19 | 1 | - | 0 | Dukla Praha U19 | |||
Zbrojovka Brno U19 | 3 | - | 2 | Slovan Liberec U19 | |||
Baník Ostrava U19 | 1 | - | 0 | Vysočina Jihlava U19 | |||
Sparta Praha U19 | 2 | - | 3 | Sigma Olomouc U19 | |||
Karviná U19 | 0 | - | 2 | České Budějovice U19 | |||
Viktoria Plzeň U19 | 2 | - | 0 | Zlín U19 |
Baník Ostrava | - | Horní Heršpice | |||||
Slovan Liberec | - | Slavia Praha | |||||
Pardubice | - | Viktoria Plzeň |
Gorilla | - | Mukura | |||||
Etoile de l'Est | 0 | - | 3 | Bugesera | |||
Sunrise | 3 | - | 1 | Marine | |||
Kiyovu Sports | 1 | - | 0 | Rayon Sports |
Steaua Bucurest | - | Cluj |
Metaloglobus | 1 | - | 1 | Argeș | |||
Dumbrăviţa | 1 | - | 1 | Ceahlăul Piatra Neamţ | |||
Unirea Dej | 1 | - | 0 | Alexandria | |||
Chindia Târgovişte | 3 | - | 0 | Slatina | |||
Progresul Spartac | 3 | - | 1 | Tunari | |||
CSA Steaua Bucureşti | 2 | - | 0 | Concordia Chiajna | |||
Mioveni | 3 | - | 1 | Corvinul Hunedoara | |||
Csikszereda | 0 | - | 1 | AS FC Buzău | |||
Unirea Slobozia | 0 | - | 0 | 1599 Şelimbăr |
Rubin Kazan | 3 | - | 1 | Rostov | |||
Spartak Moscú | 1 | - | 0 | Krasnodar | |||
Zenit San Petersburgo | - | CSKA Moscú | |||||
Baltika Kaliningrado | - | Dinamo de Moscú |
Arsenal Tula | 1 | 86' | 0 | Neftekhimik |
Veles | 0 | - | 0 | Ufa | |||
Tekstilshchik | 1 | - | 0 | Khimik Dzerzhinsk | |||
Volga Ulyanovsk | 0 | - | 1 | Spartak Kostroma | |||
Chelyabinsk | 5 | - | 0 | Chayka | |||
Metallurg Lipetsk | 1 | - | 2 | Rotor Volgograd | |||
Rodina Moskva II | 3 | - | 0 | Krasnodar II | |||
Torpedo Miass | 0 | - | 2 | Irtysh | |||
Kaluga | 1 | - | 2 | Mashuk | |||
Dinamo Bryansk | 2 | - | 0 | Avangard Kursk | |||
Murom | 1 | 87' | 1 | Novosibirsk |
Forte Taganrog | 1 | - | 0 | Astrakhan | |||
Nart Cherkessk | 3 | - | 2 | Spartak Nal'chik | |||
Kuban Pavlovskaya | 1 | - | 1 | Stroitel Kamensk-Shakht. | |||
Angusht | 1 | - | 2 | Sevastopol | |||
Rubin Yalta | 0 | 87' | 2 | Dinamo Stavropol | |||
Dynamo Makhachkala II | 0 | 86' | 2 | Rostov II | |||
Druzhba | 3 | 82' | 0 | Biolog |
Sochi | 0 | - | 2 | Spartak Moscú II |
Dinamo Vladivostok | - | Khimki II | |||||
SKA Khabarovsk II | - | Zenit Penza |
Krylya Sovetov II | 1 | - | 1 | Dinamo Barnaul | |||
Orenburg II | 0 | - | 2 | Uralets Nizhnyi Tagil | |||
Lada Tolyatti | 1 | - | 0 | Akron II | |||
Volna Nizhegorodskaya | 0 | - | 2 | Ural II | |||
Nosta | 0 | - | 1 | Rubin Kazan' II | |||
Nizhny Novgorod II | 0 | - | 1 | Amkar Perm |
Yenisey | - | Zenit | |||||
Zvezda Perm | - | Rostov | |||||
Lokomotiv Moskva | - | Chertanovo | |||||
Ryazan | - | Dinamo Moskva |
Tre Penne | 0 | - | 0 | Cosmos | |||
Murata | 0 | 16' | 1 | La Fiorita |
Celtic | 2 | - | 1 | Glasgow Rangers | |||
Hearts | 2 | 84' | 0 | Dundee | |||
St. Mirren | 0 | 84' | 1 | Kilmarnock | |||
Livingston | 1 | 86' | 1 | St. Johnstone | |||
Ross County | 1 | 85' | 3 | Motherwell |
Hamilton Academical | 3 | 86' | 2 | Alloa Athletic | |||
Inverness CT | 1 | 90' | 0 | Montrose |
Stirling Albion | 0 | 89' | 0 | Dumbarton | |||
Peterhead | 1 | 90' | 5 | Spartans |
East Kilbride | 2 | 88' | 2 | Stranraer |
Sinđelić Beograd | - | Studentski Grad | |||||
Teleoptik | - | Radnički Obrenovac | |||||
Brodarac | - | Padinska Skela | |||||
Zlatibor Čajetina | - | Vrelo Sport | |||||
Mladi Radnik | - | Sloga Petrovac | |||||
Sloga Požega | - | Mihajlovac | |||||
Budučnost Krušik | - | Omladinac Zablaće | |||||
FAP | - | Takovo | |||||
Real Podunavci | - | Tutin | |||||
Rad Beograd | - | BASK | |||||
Polet Dorćol | - | Zemun | |||||
Jošanica | - | Borac Čačak | |||||
Budućnost Dobanovci | - | Jedinstvo Surčin | |||||
Radnički Svilajnac | - | Trayal Kruševac | |||||
1. Maj Ruma | - | Naftagas | |||||
Bačka Palanka | - | Kikinda | |||||
Radnički Zrenjanin | - | Sloven Ruma | |||||
Sinđelić Niš | - | Pčinja Trgovište | |||||
Bečej | - | Borac Šajkaš | |||||
Djerdap Kladovo | - | Budućnost Popovac | |||||
Dunav Prahovo | - | Jedinstvo Paraćin | |||||
Jedinstvo Kruševac | - | Meševo |
Jazeera | TBA | Midnimo |
Polokwane City | 0 | - | 0 | Sekhukhune United | |||
Moroka Swallows | 2 | - | 0 | Stellenbosch | |||
Mamelodi Sundowns | 0 | 17' | 0 | Royal AM | |||
Orlando Pirates | - | Richards Bay |
Mamelodi Sundowns U23 | 6 | - | 0 | Swallows U23 | |||
Chippa United U23 | - | TS Galaxy U23 | |||||
AmaZulu U23 | 1 | - | 5 | SuperSport United U23 | |||
Cape Town City U23 | 1 | - | 0 | Kaizer Chiefs U23 | |||
Polokwane City U23 | 2 | - | 1 | Orlando Pirates U23 | |||
Richards Bay U23 | 3 | - | 1 | Cape Town Spurs U23 | |||
Sekhukhune United U23 | 3 | - | 3 | Royal AM U23 | |||
Stellenbosch U23 | 4 | - | 3 | Golden Arrows U23 |
AIK Solna | 1 | - | 3 | Sirius | |||
Halmstads | 1 | - | 3 | Mjällby | |||
GAIS | 1 | 17' | 0 | Västerås SK |
Trelleborg | 2 | - | 2 | Utsikten | |||
GIF Sundsvall | 1 | - | 3 | Landskrona | |||
Varberg | 1 | - | 3 | Örgryte |
Stockholm Inter | 3 | 90' | 0 | FBK Karlstad | |||
Nordic United | 2 | HT | 0 | Täby |
Rosengård | 2 | 87' | 0 | Ljungskile |
Stenungsund | 0 | - | 0 | Lidköping | |||
Grebbestad | 3 | - | 0 | Vänersborgs FK | |||
Stenungsund | - | Vänersborgs FK | |||||
Grebbestad | - | Lidköping |
Viggbyholms IK | 3 | - | 0 | Skiljebo | |||
Järfälla | 3 | - | 1 | Farsta |
Täfteå | 6 | - | 0 | Kiruna FF | |||
Skellefteå | 0 | - | 0 | Frösö | |||
IFK Luleå | 1 | - | 3 | Gottne | |||
Boden | 1 | - | 3 | Ytterhogdal | |||
Älgarna | 0 | 90' | 4 | Bergnäsets | |||
Umeå FC Akademi | - | IFK Östersund | |||||
Team Thoren | 6 | 88' | 1 | Lucksta |
Lödde | 2 | - | 3 | Simrishamn | |||
Högaborg | 0 | - | 2 | Berga |
Syrianska FC | 1 | - | 0 | Huddinge | |||
Ljungsbro | 3 | - | 0 | Sylvia | |||
Haninge | - | Enskede |
Hittarp | - | Sävedalen | |||||
Tord | 1 | - | 1 | Bergdalens | |||
Astrio | 3 | - | 1 | Qviding FIF |
Bollstanäs | 0 | - | 2 | Malmö FF | |||
Jitex | 4 | - | 2 | Örebro SK | |||
Eskilstuna United | 1 | - | 0 | Lidköping | |||
Gamla Upsala | 0 | 85' | 4 | Alingsås |
Young Boys | - | Lugano | |||||
Stade-Lausanne-Ouchy | - | Yverdon Sport |
Xamax | - | Vaduz | |||||
Thun | - | Schaffhausen |
Team Ticino | 2 | 90' | 4 | Basel II | |||
Bavois | 1 | 83' | 1 | St. Gallen II | |||
Bulle | 1 | 90' | 2 | Paradiso | |||
Brühl | 0 | 89' | 1 | Breitenrain | |||
Étoile Carouge | 2 | HT | 0 | Young Boys II | |||
Kriens | 0 | 14' | 0 | Biel-Bienne |
Meyrin | 2 | - | 1 | Sion II | |||
Portalban / Gletterens | 0 | - | 4 | Vevey United | |||
Yverdon Sport II | 2 | 42' | 0 | La Sarraz-Eclépens | |||
Echallens | 1 | 43' | 2 | La Chaux-de-Fonds | |||
Grand-Saconnex | 2 | 41' | 1 | Pully Football | |||
Chênois | 0 | 12' | 0 | Monthey |
Muttenz | 2 | 43' | 0 | Rotkreuz | |||
Muri | - | Köniz | |||||
Courtételle | - | Solothurn | |||||
Emmenbrücke | - | Bassecourt |
Eschen / Mauren | 1 | 89' | 0 | Uzwil | |||
YF Juventus | 1 | 79' | 1 | Freienbach | |||
Tuggen | 1 | 85' | 0 | Höngg | |||
Wettswil-Bonstetten | 2 | 85' | 0 | Balzers | |||
Kreuzlingen | 2 | 42' | 1 | Linth | |||
Mendrisio | 1 | 45' | 1 | Grasshopper II | |||
Taverne | 1 | 43' | 0 | Kosova |
Echichens | - | Stade Payerne | |||||
Signal | - | Plan-les-Ouates | |||||
Lancy | - | Olympique de Genève | |||||
Romontois | - | Farvagny / Ogoz | |||||
Amical Saint-Prex | - | Collex-Bossy |
Muri-Gümligen | - | Ajoie-Monterri | |||||
Dornach | - | Binningen | |||||
Bubendorf | - | Schöftland | |||||
Liestal | - | Concordia Lausanne | |||||
Besa Biel/Bienne | - | Tavannes / Tramelan | |||||
Prishtina Bern | - | Erguël |
Zug | - | Brunnen | |||||
Red Star Zürich | - | Sursee | |||||
Zofingen | Cancelled | Goldau | |||||
Kickers Luzern | - | Gambarogno - Contone | |||||
Collina d'Oro | - | Unterstrass | |||||
Ascona | - | Cham II | |||||
Emmen | - | Buochs | |||||
Locarno | - | Perlen-Buchrain |
Frauenfeld | - | Lachen / Altendorf | |||||
Thalwil | - | Dardania St. Gallen | |||||
SV Schaffhausen | - | Rapperswil-Jona II | |||||
Bülach | - | Uster | |||||
Tägerwilen | - | Weesen |
Aarau | - | Grasshopper | |||||
Luzern | - | St. Gallen | |||||
Basel | - | Zürich |
Broki | - | Inter Moengotapoe | |||||
Flora | - | PVV |
Ratchaburi | 1 | - | 2 | Muangthong United | |||
Chiangrai United | 0 | - | 0 | Nakhon Pathom United | |||
Sukhothai | 2 | - | 0 | Police Tero |
Chiangmai | 2 | - | 2 | Nakhon Si United | |||
Chiangmai United | - | Nakhon Si United |
AC Port of Spain | - | Club Sando |
Altyn Asyr | - | Ahal | |||||
Şagadam | - | Köpetdag | |||||
Merw | - | Energetik | |||||
Arkadag | - | Aşgabat |
Tuzlaspor | 1 | - | 1 | Gençlerbirliği | |||
Kocaelispor | 0 | - | 2 | Sakaryaspor | |||
Göztepe | 1 | - | 1 | Bodrumspor | |||
Boluspor | 2 | - | 1 | Çorum FK | |||
Adanaspor | 1 | - | 0 | Bandırmaspor | |||
Erzurumspor FK | 0 | - | 4 | Eyüpspor | |||
Şanlıurfaspor | 2 | - | 0 | Manisa FK |
Vorskla Poltava | 2 | - | 3 | Minai | |||
Obolon' Kyiv | 0 | - | 0 | Rukh Vynnyky | |||
Shakhtar Donetsk | 1 | 45' | 0 | Dinamo Kiev |
FK Metalist Kharkiv | 1 | - | 2 | Hirnyk-Sport | |||
FSC Mariupol' | 1 | - | 2 | Karpaty Lviv | |||
Podillya Khmelnytskyi | 3 | - | 0 | Dinaz Vyshhorod | |||
SK Poltava | 2 | - | 3 | Nyva Buzova | |||
Khust City | 2 | - | 4 | Chernihiv |
Vast Mykolaiv | Cancelled | Real Pharm | |||||
Skala 1911 Stryi | Cancelled | Metalurh Zaporizhya II | |||||
Trostianets | 0 | - | 2 | Chayka | |||
Kudrivka | 0 | - | 3 | Druzhba | |||
Nyva Vinnytsya | 1 | - | 3 | UCSA | |||
Kudrivka | TBA | Druzhba |
NEC | 0 | - | 0 | Vipers | |||
URA | 1 | - | 0 | KCCA | |||
Maroons | 0 | - | 0 | Bright Stars | |||
Kitara | 3 | - | 2 | Busoga United | |||
Express | Cancelled | Arua Hill | |||||
BUL | 1 | - | 0 | Gaddafi | |||
Wakiso Giants | 2 | - | 0 | Mbarara City | |||
UPDF | 0 | - | 2 | SC Villa |
Cerro | 2 | - | 0 | Danubio | |||
Miramar Misiones | 0 | 19' | 0 | River Plate | |||
Racing | - | Deportivo Maldonado | |||||
Peñarol | - | Wanderers |
Albion | 1 | - | 0 | La Luz | |||
Colón | - | Sud América |
Metalourg | 0 | 86' | 0 | Qizilqum | |||
Olympic | 1 | 89' | 1 | Pakhtakor |
Metropolitanos | - | Deportivo La Guaira | |||||
UCV | - | Hermanos Colmenárez |
Đồng Tháp | 2 | - | 2 | Bóng đá Huế | |||
Đà Nẵng | 3 | - | 0 | Long An | |||
Hòa Bình | 1 | - | 0 | Bà Ria Vũng Tàu | |||
Đồng Nai | 0 | - | 1 | Phu Dong |
Newtown | 0 | - | 5 | Penybont |
Green Fuel | 1 | - | 0 | Kariba | |||
Yadah | 0 | - | 1 | CAPS United | |||
Bulawayo Chiefs | 0 | - | 0 | Chicken Inn | |||
Simba Bhora | 2 | - | 1 | Ngezi Platinum |
Cibao | - | Moca | |||||
Atlântico | - | Atlético Pantoja |