Aujourd'hui
Royal AM | - | Orlando Pirates | |||||
Cape Town City | - | Golden Arrows |
Casric Stars | - | JDR Stars | |||||
Marumo Gallants | - | Platinum City Rovers |
Cape Town City U23 | 3 | - | 1 | Cape Town Spurs U23 | |||
Stellenbosch U23 | 3 | - | 0 | Kaizer Chiefs U23 |
Egnatia Rrogozhinë | - | Vllaznia Shkodër | |||||
Kukësi | - | Teuta Durrës | |||||
Tirana | - | Partizani Tirana |
Burreli | - | Lushnja | |||||
Besa Kavajë | - | Korabi Peshkopi | |||||
Luzi 2008 | - | Apolonia Fier | |||||
Tomori Berat | - | Kastrioti Krujë |
Këlcyra | - | Maliqi | |||||
Turbina Cërrik | - | Oriku | |||||
Devolli | - | Butrinti Sarandë | |||||
Delvina | - | Labëria |
CS Constantine | Postp. | USM Alger | |||||
MC Oran | - | CR Belouizdad |
Borussia M'gladbach | - | Union Berlin | |||||
Mayence | - | Cologne | |||||
Darmstadt | - | Heidenheim |
Magdebourg | 0 | 39' | 0 | Osnabrück | |||
Nuremberg | 0 | 40' | 1 | Karlsruhe | |||
Wehen Wiesbaden | 2 | 40' | 2 | Greuther Fürth |
Rot-Weiss Essen | 1 | 39' | 0 | Ingolstadt | |||
Fribourg II | - | Ulm | |||||
Unterhaching | - | Munich 1860 |
FC Viktoria Berlin | 1 | 55' | 1 | Hertha BSC II | |||
BAK '07 | 0 | 46' | 1 | Greifswalder SV | |||
Zwickau | 0 | 51' | 1 | Carl Zeiss Jena |
Eintracht Norderstedt | 0 | 8' | 0 | Kilia | |||
Teutonia Ottensen | 0 | 9' | 0 | Phönix Lübeck | |||
Bremer SV | - | Eimsbütteler TV |
Aalen | 0 | 6' | 0 | FSV Francfort |
Fortuna Düsseldorf II | 0 | 9' | 1 | Borussia M'gladbach II | |||
SV Lippstadt 08 | - | Cologne II |
Augsburg II | - | Buchbach |
Borussia Freialdenhoven | Cancelled | BCV Glesch / Paffendorf | |||||
Bonner SC | - | Union Schafhausen | |||||
Hennef 05 | - | Frechen | |||||
Germania Teveren | - | Vichttal | |||||
Hürth | - | Fortuna Köln II | |||||
Bonn-Endenich | - | Porz | |||||
Eintracht Hohkeppel | - | Bergisch Gladbach | |||||
Blau-Weiß Königsdorf | - | Siegburger SV |
Preußen Münster II | - | Bövinghausen | |||||
Vreden | - | Türkspor Dortmund | |||||
ASC Dortmund | - | FC Eintracht Rheine | |||||
Brünninghausen | - | Victoria Clarholz | |||||
Wattenscheid 09 | - | Westfalia Rhynern | |||||
Sportfreunde Siegen | - | Schermbeck | |||||
Erkenschwick | - | Ennepetal | |||||
Finnentrop / Bamenohl | - | Gievenbeck |
FC Grimma | 0 | 8' | 0 | Krieschow | |||
Einheit Wernigerode | 1 | 9' | 0 | Ludwigsfelder FC |
Hemelingen | 2 | 50' | 1 | Oberneuland | |||
Blumenthaler SV | - | Werder Brême II |
Neustrelitz | 0 | 39' | 1 | Hertha Zehlendorf | |||
Staaken | 0 | 9' | 1 | SV Tasmania 1973 | |||
Sparta Lichtenberg | 0 | 10' | 0 | Makkabi | |||
RSV Eintracht | 1 | 9' | 1 | Union Fürstenwalde | |||
CFC Hertha | Cancelled | Anker Wismar | |||||
Eintracht Mahlsdorf | 1 | 9' | 0 | Dynamo Schwerin |
Alsterbrüder | 1 | HT | 1 | Concordia | |||
ETSV Hamburg | 0 | 7' | 0 | Halstenbek-Rellingen | |||
Niendorfer TSV | 0 | 8' | 1 | Süderelbe | |||
Sasel | - | Union Tornesch |
Germania Egestorf | - | Kickers Emden | |||||
Borussia Hildesheim | - | Eilvese | |||||
Vorsfelde | - | Lupo-Martini | |||||
Rotenburger SV | - | VfL Oldenbourg |
Todesfelde | 0 | 6' | 0 | Eichede | |||
Eckernförder SV | - | Dornbreite Lübeck |
Rot-Weiß Walldorf | - | SV Steinbach |
Clèves | - | Hilden | |||||
SF Baumberg | Cancelled | SV 1919 Straelen | |||||
Homberg | - | Schwarz-Weiss Essen | |||||
SF Hamborn | - | Meerbusch | |||||
SC St. Tönis | - | Sonsbeck |
Gonsenheim | - | Eintracht Trèves |
Türkspor Augsburg | - | Garching |
Sand | - | Hambourg SV | |||||
Ingolstadt | - | Eintracht Frankfurt II | |||||
Carl Zeiss Jena | - | Bayern Munich II | |||||
Borussia M'gladbach | - | Weinberg | |||||
Turbine Potsdam | - | Wolfsburg II | |||||
Meppen | - | Gütersloh | |||||
Andernach | - | Hoffenheim II |
Fortuna Düsseldorf -19 | 0 | - | 2 | Cologne -19 | |||
Schalke 04 -19 | 2 | - | 3 | Borussia M'gladbach -19 | |||
MSV Duisbourg -19 | 1 | - | 2 | Viktoria Köln U19 | |||
Ingolstadt U19 | 3 | - | 0 | Kaiserslautern -19 | |||
Verl U19 | - | Borussia Dortmund -19 | |||||
Osnabrück -19 | - | Meppen U19 | |||||
Hambourg SV -19 | - | Hansa Rostock -19 | |||||
Mainz 05 -19 | 1 | 48' | 0 | Karlsruher SC -19 | |||
Sandhausen U19 | 3 | 53' | 1 | Nuremberg -19 | |||
Bayer Leverkusen -19 | 1 | 52' | 0 | Arminia Bielefeld U19 | |||
Paderborn U19 | - | Bochum -19 |
Ranger's | - | La Massana |
Atlètic Club Escaldes | 2 | - | 0 | Inter Club Escaldes | |||
Atlètic Amèrica | 0 | 39' | 1 | Penya Encarnada | |||
UE Santa Coloma | - | Pas de la Casa | |||||
FC Santa Coloma | - | Ordino |
Argentinos Juniors | - | Vélez Sársfield |
Brown de Adrogué | - | Colón | |||||
Guillermo Brown | - | Arsenal | |||||
Deportivo Morón | - | Aldosivi | |||||
San Telmo | - | Deportivo Madryn | |||||
Temperley | - | Estudiantes Río Cuarto | |||||
Alvarado | - | San Miguel | |||||
Gimnasia Jujuy | - | Deportivo Maipú | |||||
San Martín San Juan | - | Atlético Rafaela | |||||
Güemes | - | Ferro Carril Oeste | |||||
Chaco For Ever | - | Defensores Unidos | |||||
Gimnasia Mendoza | - | Gimnasia y Tiro | |||||
All Boys | - | Chacarita Juniors | |||||
Racing Córdoba | - | Quilmes |
Sol de Mayo | - | Sansinena | |||||
Germinal de Rawson | - | Kimberley Mar del Plata | |||||
Circulo Deportivo | - | Deportivo Rincón | |||||
Juventud Unida Universitario | - | Huracán Las Heras | |||||
Defensores de Pronunciamiento | - | 9 de Julio Rafaela | |||||
San Martín Mendoza | - | Estudiantes de San Luis | |||||
Villa Mitre | - | Olimpo | |||||
Argentino Monte Maíz | - | Gutiérrez | |||||
Gimnasia Concepción | - | Def. Belgrano Villa Ramalho | |||||
El Linqueño | - | Sportivo Las Parejas | |||||
Sol de America | - | Unión Sunchales | |||||
Juventud Antoniana | - | Central Norte | |||||
Deportivo Santamarina | - | Cipolletti |
Acassuso | - | Deportivo Laferrere | |||||
Flandria | - | Argentino Quilmes |
Atlas | - | Argentino Rosario | |||||
Central Ballester | - | Berazategui | |||||
Juventud Unida | - | Luján | |||||
Lugano | - | El Porvenir |
Alaschkert Martuni | 0 | - | 0 | BKMA | |||
Pyunik | 1 | 6' | 0 | Urartu |
Lernayin Artsakh | - | Shirak II | |||||
Gandzasar | - | Ararat-Armenia II |
CDRA | - | Unistars | |||||
Sport Boys | - | Jong Aruba | |||||
La Fama | - | Santa Fe |
Sydney | 7 | - | 1 | Perth Glory | |||
Melbourne Heart | 1 | - | 0 | Western United |
St George Willawong | - | Capalaba | |||||
Broadbeach United | - | Brisbane Strikers |
Brisbane City | 2 | - | 4 | Peninsula Power | |||
Sunshine Coast | 0 | - | 1 | Rochedale Rovers | |||
Brisbane Roar II | 3 | - | 2 | Olympic | |||
Gold Coast United | 3 | - | 2 | Lions |
Sydney Olympic | 3 | - | 3 | Blacktown City Demons | |||
Rockdale City Suns | 3 | - | 1 | South Coast Wolves | |||
Western Sydney W. II | 0 | - | 6 | APIA Leichhardt Tigers | |||
Central Coast II | 3 | - | 2 | Sutherland Sharks |
Univ. Queensland | - | Acacia Ridge |
Charlestown Azzurri | 2 | - | 0 | Broadmeadow Magic | |||
Hamilton Olympic | 2 | - | 1 | New Lambton |
Tuggeranong United | 3 | - | 2 | Canberra | |||
Gungahlin United | 1 | - | 0 | Monaro Panthers |
Western United II | - | Langwarrin |
Linzer ASK | - | Rapid Vienne | |||||
Hartberg | - | Austria Klagenfurt | |||||
Salzbourg | - | Sturm Graz |
St. Pölten | 1 | - | 2 | Stripfing |
Weiz | TBA | Hertha |
Haitzendorf | - | Kilb |
Slovan HAC | - | Gerasdorf Stammersdorf |
Golling | - | Bramberg | |||||
Adnet | - | Siezenheim | |||||
Kuchl | - | Thalgau |
Köttmannsdorf | - | Ferlach | |||||
Landskron | - | Bleiburg |
Andelsbuch | - | Hörbranz |
Altach / Vorderland | 0 | 68' | 2 | First Vienna | |||
Wacker Innsbruck | - | Kleinmünchen / BW Linz |
Qabala | 0 | 39' | 1 | Kapaz | |||
Neftchi | - | Turan Tovuz | |||||
Soumgaït | - | Qarabağ |
Genk | 0 | 40' | 1 | Club Bruges | |||
Cercle Bruges | - | Anderlecht | |||||
Union Saint-Gilloise | - | Antwerp | |||||
RWD Molenbeek | - | Courtrai |
Knokke | - | Union Namur | |||||
URSL Visé | - | Cappellen | |||||
Tienen | - | Lokeren-Temse |
Ganshoren | - | RUS Binche | |||||
Hamoir | - | Tournai | |||||
Acren | - | Tubize | |||||
Warnant | - | Stockay-Warfusée | |||||
Rebecq | - | Verlaine | |||||
FC Gullegem | - | Dikkelvenne | |||||
Harelbeke | - | Eendracht Alost | |||||
Ninove | - | Sparta Petegem | |||||
Olsa Brakel | - | Merelbeke | |||||
Oostkamp | - | Wetteren-Kwatrecht | |||||
Audenarde | - | Zulte Waregem II | |||||
Voorde Appelterre | - | Zelzate | |||||
Belisia Bilzen | - | Mechelen II | |||||
Rupel Boom | - | Sporting Hasselt | |||||
RC Lebbeke | - | Tongres | |||||
Hades | - | Diegem Sport | |||||
Houtvenne | - | Lyra-Lierse Berlaar | |||||
Lille | - | Merksem | |||||
Londerzeel | - | Berchem Sport | |||||
Tempo Overijse | - | RC Malines |
VW Hamme | - | Eendracht Wervik | |||||
Ypres | - | Erpe-Mere United | |||||
Jong Lede | - | Roeselare Daisel | |||||
HO Kalken | - | Eendracht Aalter | |||||
Avanti | - | Wolvertem Merchtem | |||||
Blankenberge | - | Elene-Grotenberge | |||||
Sint-Lenaarts | - | Berg en Dal | |||||
Zwarte Leeuw | - | Geel | |||||
Diest | - | Betekom | |||||
Beerschot VA II | - | Schoonbeek-Beverst | |||||
Wellen | - | Eendracht Termien | |||||
Nijlen | - | Witgoor Sport | |||||
KFC Turnhout | - | Zepperen-Brustem | |||||
Pepingen-Halle | - | Sint-Denijs Sport | |||||
Wielsbeke | - | Wambeek-Ternat | |||||
Flénu | - | Rapid Symphorinois | |||||
Ostiches | - | Wallonne Ciney | |||||
Perwez | - | Couvin-Mariembourg | |||||
Arquet | - | Braine | |||||
Jeunesse Tamines | - | Onhaye | |||||
Beloeil | - | Jodoigne | |||||
Seraing II | - | Marloie Sport | |||||
Mormont | - | Bas-Oha | |||||
Habay-la-Neuve | - | Elsautoise | |||||
Aywaille | - | Huy | |||||
Gouvy | - | Longlier | |||||
Raeren | - | Waremme | |||||
Herstal | - | Sprimont | |||||
Entité Manageoise | - | Schaerbeek | |||||
Meix-devant-Virton | - | Richelle United |
Loenhout | - | K. Kontich | |||||
Mariekerke | - | De Kempen | |||||
Berlaar-Heikant | - | Vosselaar | |||||
WS Schorvoort | - | Zandhovense | |||||
Ranst | - | Hoboken | |||||
Antonia | - | 's Gravenwezel-Schilde | |||||
Sporting Tisselt | - | Ternesse | |||||
Bevel | - | KBSK Retie |
Waterloo | - | Sporting Bruxelles | |||||
Amicii Bruxelles | - | NSeth Berchem | |||||
Union Lasne-Ohain | - | Kosova Schaerbeek | |||||
Ixelles | - | Tubize II | |||||
Genappe | - | Uccle | |||||
BX Brussels | - | Stade Everois | |||||
Grez-Doiceau | - | Saint-Josse | |||||
Saint-Michel | - | Auderghem |
Eppegem | - | Herent | |||||
Fenixx BeigHum | - | Stade Bierbeek | |||||
Rotselaar | - | Elewijt | |||||
Hoegaarden-Outgaarden | - | Bertem-Leefdaal | |||||
Liedekerke | - | Sporting Kampenhout | |||||
Linden | - | Olympia Wijgmaal | |||||
Huldenberg | - | Eendracht Mazenzele |
Hornu | - | Antoing | |||||
Ransart | - | Péruwelz | |||||
Courcelles | - | Nechin | |||||
Soignies Sports | - | SG-Tertre-Hautrage | |||||
Sporting Club Jemappes | - | Gosselies Sports | |||||
Gerpinnes | - | PAC Buzet | |||||
Molenbaix | - | Neufvilles | |||||
Gilly | - | Naastois |
Verbroedering Maasmechelen | - | Herk | |||||
Park Houthalen | - | Torpedo Hasselt | |||||
Turkse Rangers | - | Meeuwen | |||||
Sporting Nevok Gruitrode | - | Beringen | |||||
Achel | - | Groen Star Beek | |||||
Herkol | - | HIH Hoepertingen | |||||
Helson Helchteren | - | Weerstand Koersel | |||||
Bregel Sport | - | Zonhoven United |
La Roche | - | RESC Houffaloise | |||||
Chaumont | - | Vaux | |||||
Messancy | - | Harre-Manhay | |||||
Oppagne-Wéris | - | Libramont | |||||
Florenville | - | Nothomb-Post | |||||
Lorrain Arlon | - | Ethe Belmont | |||||
Érezée | - | Sartoise |
Evelette-Jallet | - | Meux II | |||||
Anhée | - | US Dinantaise | |||||
Loyers | - | Flavion-Morialmé | |||||
Condruzien | - | Nismes | |||||
Union Bossière Gembloux | - | Beauraing | |||||
Rochefort II | - | Chevetogne | |||||
Fernelmont-Hemptinne | - | Spy | |||||
Biesme | - | Grand-Leez |
Ardennen | - | Haasdonk | |||||
Svelta Melsele | - | Destelbergen | |||||
Drongen | - | Zottegem | |||||
SK Denderhoutem | - | Standard Denderleeuw | |||||
Lembeke | - | Munkzwalm | |||||
Zeveren Sportief | - | Kleit Maldegem | |||||
Lokeren Doorslaar | - | Beveren | |||||
Berlare | - | DT Borsbeke |
Meulebeke | - | Rumbeke | |||||
Lauwe | - | Moen | |||||
Westrozebeke | - | Sassport Boezinge | |||||
Varsenare | - | Bredene | |||||
Ardooie | - | Excelsior Zedelgem | |||||
Racing Waregem | - | Oostnieuwkerke |
Port Layola | - | Altitude |
The Strongest | - | Universitario de Vinto | |||||
Independiente | - | San Antonio Bulo Bulo |
Široki Brijeg | 0 | 53' | 1 | Borac Banja Luka | |||
Posušje | - | Zrinjski | |||||
Sarajevo | - | Velež Mostar |
Omarska | - | FK Ljubic Prnjavor | |||||
Stupčanica Olovo | - | Budućnost Banovići | |||||
Gornji Rahić | - | TOSK Tesanj | |||||
Čelik | - | Bratstvo Gračanica | |||||
Sutjeska Foča | - | Radnik Bijeljina |
Matebele | - | Gaborone United | |||||
Police XI | - | Galaxy | |||||
Eleven Angels | - | VTM |
Flamengo | - | Botafogo | |||||
Cruzeiro | - | Vitória | |||||
Corinthians | - | Fluminense | |||||
Fortaleza | - | Bragantino | |||||
Juventude | - | Athletico PR | |||||
Internacional | - | Atlético GO |
Coritiba | - | Brusque | |||||
Goiás | - | Ponte Preta |
CSA | - | Ferroviária | |||||
Londrina | - | Ypiranga Erechim | |||||
Botafogo PB | - | Caxias | |||||
Volta Redonda | - | Floresta |
Maracanã | - | América RN | |||||
Brasiliense | - | Anápolis | |||||
Trem | - | Manaus | |||||
Fluminense PI | - | Maranhão | |||||
Moto Club MA | - | Tocantinópolis | |||||
Cametá | - | Altos | |||||
Sousa | - | Iguatu | |||||
Itabuna | - | Real Noroeste | |||||
Barra | - | Novo Hamburgo | |||||
Concordia | - | Brasil de Pelotas | |||||
Mixto | - | CRAC |
Ji-Paraná | - | Barcelona RO | |||||
União Cacoalense | - | Gênus | |||||
Vilhena | - | Porto Velho EC |
Gaúcho | - | Passo Fundo | |||||
Glória | - | Brasil Farroupilha | |||||
Veranópolis | - | Cruzeiro RS | |||||
São Gabriel | - | Lajeadense | |||||
Pelotas | - | Aimoré | |||||
Bagé | - | Monsoon | |||||
Esportivo | - | União RS | |||||
Inter Santa Maria | - | Futebol Com Vida |
Santa Helena | - | Gremio Anapolis | |||||
ABECAT Ouvidorense | - | Centro Oeste | |||||
Trindade | - | Inhumas | |||||
Anapolina | - | ASEEV |
Corinthians | - | Fluminense | |||||
São Paulo | - | RB Bragantino | |||||
Ferroviária | - | Palmeiras |
Hebar 1918 | - | Lokomotiv Sofia 1929 | |||||
Ludogorets | - | Krumovgrad | |||||
Cherno More | - | Lokomotiv Plovdiv |
Benkovski Isperih | - | Ludogorets III | |||||
Dunav ot Ruse II | - | Kubrat |
Yambol 1915 | - | Nesebar | |||||
Spartak Plovdiv | - | Sokol Markovo |
Royal | - | Majestic | |||||
Forces Armées | - | ASFB | |||||
ASFA -Yennenga | - | KOZAF |
Flambeau du Centre | - | Le Messager Ngozi | |||||
Kayanza United | - | Bumamuru | |||||
LLB Amasipiri | - | Olympic Star | |||||
Dynamik | - | Aigle Noir AC |
Gomel | - | Minsk | |||||
Slaviya | - | Arsenal | |||||
Shakhtyor | - | Slutsksakhar |
Zabudova-Molodechno | 2 | - | 1 | Dinamo Minsk II | |||
Torpedo BelAZ II | 0 | 50' | 5 | Bumprom | |||
Ostrovets | - | Gomelzheldortrans | |||||
Dnepr Rohachev | - | Orsha |
Isloch II | - | Smorgon II | |||||
Krumkachy | - | Minsk II | |||||
BGU Minsk | - | Stenles Pinsk | |||||
Dnepr Mogilev II | - | Uni Minsk |
Avrankou Omnisport | - | Aïnonvi | |||||
Cavaliers | - | Coton Sport Ouidah | |||||
Port Autonome | - | Takunnin | |||||
JSP | - | Espoir Savalou | |||||
Djeffa | - | Adjidja | |||||
Etoile Filante | - | ASVO | |||||
Dynamo Parakou | - | Hodio | |||||
Béké Bembèrèkè | - | Abeilles | |||||
Loto Popo | - | Sèmè-Kraké |
Avion Academy | - | UMS de Loum | |||||
Jeunes Fauves | Postp. | APEJES Academy | |||||
UMS de Loum | Postp. | Aigle Royal | |||||
Astres | Postp. | Avion Academy | |||||
Union Douala | Postp. | Fovu Club de Baham | |||||
Fortuna Mfou | Postp. | Bamboutos FC de Mbouda | |||||
APEJES Academy | - | Fortuna Mfou | |||||
PWD Social Club de Bamenda | - | Jeunes Fauves | |||||
Fovu Club de Baham | - | Bamboutos FC de Mbouda | |||||
UMS de Loum | - | Avion Academy | |||||
Union Douala | - | Astres |
Cavalry | - | Pacific |
Blue Devils | - | Woodbridge Strikers | |||||
Burlington | - | North Toronto Nitros | |||||
Vaughan Azzurri | - | Simcoe County Rovers |
Everton | - | Coquimbo Unido | |||||
Huachipato | - | Universidad de Chile | |||||
Colo Colo | - | Unión La Calera | |||||
Deportes Iquique | - | Palestino |
Recoleta | - | Magallanes | |||||
Santiago Wanderers | Postp. | San Luis FC | |||||
Unión San Felipe | - | Rangers |
Puerto Montt | - | Provincial Osorno | |||||
General Velásquez | - | Lautaro de Buin | |||||
Real San Joaquín | - | Deportes Rengo |
Unión Wanderers | 0 | - | 0 | Vicente Rosales | |||
Colchagua | - | Municipal Puente Alto |
Heilongjiang Ice City | 1 | - | 1 | Shanghai Jiading Huilong | |||
Yanbian Longding | 1 | - | 1 | Liaoning Shenyang Urban | |||
Wuxi Wugou | 1 | - | 1 | Nanjing City | |||
Shijiazhuang Gongfu | 0 | 41' | 0 | Dalian Zhixing |
Quanzhou Yassin | 2 | - | 1 | Guangxi Lanhang | |||
Guangxi Hengchen | 3 | - | 1 | Hainan Star | |||
Guangdong GZ-Power | 3 | - | 0 | Shanghai Port II | |||
Jiangxi Dark Horse | 2 | - | 3 | Shenzhen Juniors | |||
Hunan Billows | 3 | - | 1 | Shangyu Pterosaur | |||
Rizhao Yuqi | 0 | 40' | 0 | Xi'an Ronghai |
AEK Larnaca | - | Anorthosis | |||||
Omónia Nicosie | - | APOEL | |||||
Aris Limassol | - | Pafos |
Achyronas / Onisilos | - | ENAD |
Patriotas Boyacá | - | Deportivo Pasto | |||||
Deportivo Cali | - | Junior | |||||
Once Caldas | - | América de Cali | |||||
Atlético Bucaramanga | - | Alianza Petrolera | |||||
Jaguares de Córdoba | - | Independiente Santa Fe | |||||
Águilas Doradas | - | Fortaleza CEIF | |||||
Millonarios | - | Boyacá Chicó | |||||
La Equidad | - | Deportivo Pereira | |||||
Envigado | - | Independiente Medellín |
Real Cartagena | - | Real Santander | |||||
Unión Magdalena | - | Atlético Huila | |||||
Deportes Quindío | - | Llaneros |
América de Cali | 5 | - | 0 | Deportivo Pereira | |||
Cúcuta Deportivo | - | Alianza | |||||
La Equidad | - | Deportivo Pasto |
V.Club | - | Don Bosco | |||||
TP Mazembe | Postp. | V.Club |
Pohang Steelers | 0 | - | 0 | Incheon United | |||
Jeonbuk Motors | 2 | - | 2 | Daegu | |||
Ulsan | 3 | - | 1 | Jeju United |
Suwon Bluewings | 1 | - | 1 | Gyeongnam | |||
Chunnam Dragons | 1 | - | 2 | Anyang | |||
Chungbuk Cheongju | 0 | - | 0 | Bucheon 1995 |
Yangpyeong | 2 | - | 1 | Hwaseong | |||
Gyeongju HNP | 1 | - | 2 | Ulsan Citizen | |||
Siheung Citizen | 0 | - | 0 | Chuncheon | |||
Yeoju Citizen | 0 | - | 2 | Changwon City |
Deportivo Saprissa | - | Guanacasteca |
Uruguay | - | Jicaral |
Pahang | - | Terengganu |
Kazakhstan U16 | 1 | - | 5 | Ghana U16 | |||
Azerbaijan U16 | 3 | Pen 3-1 | 2 | Tadjikistan -17 | |||
Belarus U16 | - | Uzbekistan U16 | |||||
Russia U16 | - | Serbia U16 |
Kyrgyzstan U18 W | 1 | - | 1 | Iran U18 W | |||
Tajikistan U18 W | - | Uzbekistan U18 W |
PSG | - | Olympique Lyon |
Inkomport | 0 | 51' | 0 | Kyzyltash | |||
GFK Yalta | - | TSK Simferopol | |||||
Ocean Kerch | - | Sparta-KT |
Gorica | - | Osijek | |||||
Lokomotiva Zagreb | - | Rijeka |
Dugopolje | - | Šibenik |
Gaj | - | Dinamo OO | |||||
Sava Strmec | - | Samobor |
Neretvanac Opuzen | - | Neretva Metković |
Kutjevo | - | Valpovka | |||||
Tomislav Cerna | - | Tomislav | |||||
Svačić | - | NAŠK Našice |
Viborg | 0 | 10' | 0 | Randers | |||
OB | 0 | 9' | 0 | Hvidovre | |||
Nordsjælland | - | Brøndby | |||||
FC Copenhague | - | AGF |
Elite 3000 | 0 | 10' | 0 | HB Køge | |||
Hjørring | - | Hobro |
Avarta | 1 | 52' | 0 | VSK Århus |
Once Deportivo | - | FAS | |||||
Águila | - | Dragón |
Bournemouth | - | Brighton | |||||
Tottenham | - | Arsenal | |||||
Nottingham Forest | - | Manchester City |
Bromley | - | Altrincham |
Blackburn Rovers U21 | 0 | 10' | 0 | Sunderland U21 | |||
Liverpool U21 | 0 | 8' | 0 | Arsenal U21 |
Everton | 0 | 40' | 0 | Arsenal | |||
Aston Villa | - | West Ham United | |||||
Tottenham Hotspur | - | Brighton & Hove Albion | |||||
Leicester City | - | Manchester United | |||||
Bristol City | - | Manchester City |
Charlton Athletic | - | Southampton | |||||
Crystal Palace | - | Sunderland | |||||
Durham | - | Birmingham City | |||||
London City Lionesses | - | Lewes | |||||
Sheffield United | - | Blackburn Rovers | |||||
Watford | - | Reading |
Brackley Town | - | Chorley | |||||
Worthing | - | Maidstone United |
Cadix | 0 | 10' | 0 | Majorque | |||
Grenade | - | Osasuna | |||||
Villarreal | - | Rayo Vallecano | |||||
Real Bétis | - | Séville |
Sporting Gijón | 0 | 11' | 0 | Villarreal II | |||
Alcorcón | - | Eldense | |||||
Real Oviedo | - | Tenerife | |||||
Levante | - | Carthagène | |||||
Real Valladolid | - | Huesca | |||||
Albacete | - | Eibar |
Cultural Leonesa | 3 | - | 0 | Gimnastic Tarragone | |||
Tarazona | - | Real Sociedad B | |||||
Deportivo La Corogne | - | Arenteiro |
Castellon | 1 | - | 0 | Melilla | |||
Antequera | 3 | - | 1 | Ibiza | |||
Atlético Baleares | 1 | - | 2 | Intercity | |||
Alcoyano | - | Granada II | |||||
Cordoba | - | Malaga | |||||
Real Murcie | - | Ceuta | |||||
Recreativo Huelva | - | Linares Deportivo | |||||
Mérida | - | Sanluqueño | |||||
Atlético Madrid II | - | Algeciras |
Langreo | 1 | - | 1 | Zamora | |||
Real Valladolid II | 5 | - | 2 | Cayón | |||
Gimnastic | 3 | - | 1 | Guijuelo | |||
Villalbés | 2 | - | 0 | Coruxo | |||
Deportivo La Corogne II | 2 | - | 2 | Pontevedra | |||
Ourense CF | 2 | - | 0 | Real Oviedo II | |||
Compostelle | 3 | - | 1 | Real Avilés | |||
Covadonga | 0 | - | 2 | Racing Santander II | |||
Arandina | 2 | - | 1 | Marino de Luanco |
San Juan | 0 | - | 1 | Utebo | |||
Mutilvera | 1 | - | 4 | Arenas Getxo | |||
Real Zaragoza II | 0 | - | 4 | Barakaldo | |||
Deportivo Alaves II | 3 | - | 2 | Calahorra | |||
Valle Egüés | 0 | - | 3 | Tudelano | |||
Izarra | 3 | - | 0 | Náxara | |||
Barbastro | 3 | - | 1 | Real Sociedad III | |||
Athletic Bilbao II | - | Gernika | |||||
UD Logroñés | 4 | - | 1 | Brea | |||
Athletic Club U21 | 3 | - | 1 | Gernika |
Sant Andreu | - | Valence | |||||
Torrent | 1 | - | 1 | Andratx | |||
Formentera | 3 | - | 0 | Penya Independent | |||
Espanyol II | 3 | - | 1 | Cerdanyola del Vallès | |||
Lleida Esportiu | 0 | - | 1 | Europa | |||
Badalona | 1 | - | 2 | Hercules | |||
Peña Deportiva | 4 | - | 1 | La Nucía | |||
Manresa | 1 | - | 2 | Terrassa | |||
Saguntino | 0 | - | 2 | Alzira | |||
Sant Andreu | 0 | - | 0 | Valencia U21 |
Vélez | 2 | - | 6 | Marbella | |||
Séville II | 1 | - | 1 | UCAM Murcia | |||
San Roque | 0 | - | 0 | El Palo | |||
Racing Cartagena MM | 0 | - | 0 | Orihuela | |||
Linense | 2 | - | 0 | Cartagena LU II | |||
Cádiz II | 1 | - | 1 | Antoniano | |||
Estepona | 0 | - | 1 | Pinatar | |||
Manchego | 1 | - | 1 | Real Betis II | |||
Águilas | 1 | - | 1 | Yeclano | |||
Mar Menor | TBA | Orihuela |
Mensajero | 0 | - | 3 | Unión Adarve | |||
Getafe II | 2 | - | 0 | Guadalajara | |||
Villanovense | 3 | - | 3 | UD San Fernando | |||
Navalcarnero | 2 | - | 1 | Ursaria | |||
Numancia | 1 | - | 0 | Talavera | |||
Illescas | 0 | - | 0 | Cacereño | |||
Llerenense | 3 | - | 1 | Montijo | |||
SS Reyes | 3 | - | 2 | CD Badajoz | |||
Atlético Paso | 2 | - | 1 | Gimnástica Segoviana |
Arosa | - | Alondras |
Barcia | - | Colunga | |||||
Praviano | 1 | - | 2 | Lealtad |
Siete Villas | 3 | - | 0 | Sámano | |||
Vimenor | - | Cartes |
Montañesa | 1 | - | 0 | Castelldefels | |||
Vilassar Mar | - | Grama |
Castellonense | 2 | - | 3 | Patacona |
Alcorcón II | 0 | - | 1 | RSD Alcalá | |||
Móstoles | 0 | - | 3 | Leganés II | |||
Paracuellos Antamira | 2 | - | 2 | Collado Villalba | |||
Villanueva Pardillo | 1 | 52' | 1 | Colonia Moscardó | |||
Rayo Vallecano II | - | Torrejón | |||||
Real Madrid III | - | AD Parla |
Laguna de Duero | - | La Virgen del Camino |
Málaga City | 1 | - | 2 | Almería II | |||
Motril | - | Juventud Torremolinos | |||||
Torreperogil | - | Ciudad de Torredonjimeno | |||||
Malaga II | - | Mancha Real | |||||
Málaga City | TBA | Almería II |
Utrera | 0 | - | 1 | Puente Genil |
Ibiza Islas Pitiusas | - | Majorque II |
La Cuadra | 1 | 46' | 0 | Gran Tarajal | |||
Marino | 1 | 54' | 0 | Villa Santa Brígida |
Real Murcie II | 3 | - | 1 | Bullense | |||
El Palmar | - | UCAM Murcia II | |||||
Balsicas Atlético | - | Muleño | |||||
Atlético Pulpileño | - | UD Caravaca |
RCP Valverdeño | 1 | - | 2 | Atlético Pueblonuevo | |||
Arroyo | 0 | - | 2 | CP Olivenza | |||
Castuera | 4 | - | 0 | Montehermoso | |||
Diocesano | 1 | 77' | 2 | Jaraíz | |||
Azuaga | 1 | 54' | 0 | Don Álvaro | |||
Don Benito | - | Trujillo | |||||
AS Villafranca | - | Calamonte | |||||
Moralo | - | Jerez |
UD Logroñés II | - | Alfaro | |||||
Alberite | - | Anguiano |
Huesca II | 3 | - | 3 | Cariñena | |||
Cuarte | 1 | - | 0 | Ejea | |||
Binéfar | - | Illueca | |||||
Borja | - | Utrillas | |||||
Calamocha | - | Fuentes |
Laguna | 3 | - | 2 | La Virgen del Camino |
Eibar | 0 | - | 2 | Athletic Club | |||
Real Sociedad | - | Atlético Madrid | |||||
Real Madrid | - | Levante Las Planas |
Tammeka | 0 | 40' | 2 | FCI Levadia | |||
Trans | - | Paide |
JK Tabasalu | 2 | - | 0 | Flora II | |||
Tallinna Kalev II | 0 | - | 3 | Tartu Welco |
Gnistan | - | SJK | |||||
Mariehamn | - | Ilves |
Klubi-04 | - | OLS | |||||
Vaajakoski | - | PKKU | |||||
VIFK | - | KPV | |||||
PK-35 / VJS | 1 | 55' | 4 | KTP | |||
SalPa | - | MP | |||||
JIPPO | - | Jaro | |||||
KäPa | - | JäPS |
PK-37 | - | Kultsu | |||||
Lahti Akatemia | - | EIF Akademi | |||||
Polin Pallo | - | Töölön Taisto | |||||
Kuusysi Lahti | - | EIF Academy |
Inter Turku II | - | Honka | |||||
VJS | - | SexyPöxyt | |||||
I-Kissat | - | P-Iirot |
TP-47 | Postp. | OTP | |||||
Kraft | - | JBK |
Metz | 1 | 50' | 2 | Lille | |||
Strasbourg | - | Nice | |||||
Lorient | - | Toulouse | |||||
Clermont | - | Reims | |||||
Rennes | - | Brest | |||||
Lyon | - | Monaco | |||||
Marseille | - | Lens |
Steve Biko | - | Fortune | |||||
Marimoo | - | Samger |
St Joseph's | - | Magpies |
Olympiakos Pirée | - | Lamia | |||||
PAOK Salonique | - | AEK Athènes | |||||
Panathinaikos Athènes | - | Aris Salonique |
Kissamikos | 1 | 25' | 0 | PS PAE Kalamata | |||
Niki Volos | - | Levadiakos FC | |||||
Aigaleo FC Athènes | - | Giouchtas | |||||
Panachaiki | - | Olympiakos Piraeus II | |||||
Kampaniakos Chalastra | - | Anagennisi Karditsas | |||||
Kozani | - | Iraklis 1908 |
Thermaikos Thermis | - | M. Alexandros Ag. Marina | |||||
Chaniotis | - | Orestis Orestiadas | |||||
Veria FC | - | Aris Avato | |||||
Niki Efkarpia | - | PAO Kristoni | |||||
AO Kavala | 3 | Awarded | 0 | Thyella Sarakinoi | |||
Apollon Paralimniou | - | Panthrakikos Komotini | |||||
Nestos Chrisoupolis | - | Anagennisi Epanomis | |||||
Aris Petinos | - | Poseidon Nea Michaniona | |||||
Doxa Dramas | - | Aetos Varvaras |
Zakynthos | - | Vataniakos | |||||
Eordaikos | - | Asteras Petriti | |||||
Lefkimmi | - | Thesprotos | |||||
PAE AGS Kastoria | - | Svoronos | |||||
Fikis | 0 | Awarded | 3 | Nea Artaki | |||
Ethnikos Neou Keramidiou | - | Kileler | |||||
Magnisiakos | 0 | Awarded | 3 | Trikala | |||
Pierikos | - | Anagennisi Artas | |||||
Thyella Katsikas | - | Astir Lianokladi | |||||
Thyella Katsikas | - | Asteras Stavros |
Eleysina | - | Ellas Syros | |||||
Ialysos | - | AE Mykonos | |||||
Missolonghi | - | Ermionidas-Ermis | |||||
Kyanos Astir Vari | - | Marko | |||||
Erani Filiatra | - | Panegialios | |||||
PAO Vardas | - | Panargiakos Agros | |||||
Afantou | - | Vyzas Megara |
Ellopiakos | - | Ypatou | |||||
Ermis Zoniana | - | PAE Ethnikos Pirée | |||||
Agia Paraskevi | - | Agios Nikolaos | |||||
Apollon Smirnis | - | Atromitos Piraeus | |||||
Proodeftiki FC | - | Fostiras | |||||
Chaidari | - | Episkopi | |||||
Peramaikos | - | Atsalenios | |||||
Panionios Athènes | - | Almyros Gaziou |
USBM | - | Juventus Sainte-Anne |
Municipal | - | Malacateco | |||||
Antigua GFC | - | Xinabajul |
Juventud Pinulteca | - | Democracia | |||||
Iztapa | - | Mictlán | |||||
Marquense | - | Heredia |
Ashanti GB | - | Wakirya | |||||
ASM Sangarédi | - | Loubha Télimélé | |||||
Gangan | - | SOAR Coyah | |||||
Séquence | - | Hafia |
Juventus | - | América des Cayes | |||||
Ouanaminthe | - | AS Capoise | |||||
Racing FC Gonaïves | - | FICA | |||||
Racing Club Haïtien | - | AS Cavaly | |||||
Triomphe Liancourt | - | Tempête FC |
Génesis | - | UPNFM | |||||
Marathón | - | Olancho | |||||
Olimpia | - | Victoria | |||||
Real Sociedad | - | Real España | |||||
Vida | - | Motagua |
HK U23 | 0 | - | 6 | Kitchee FC | |||
Sham Shui Po | 0 | - | 3 | Eastern Football Team | |||
North District | 0 | - | 1 | BC Rangers | |||
Hong Kong | 0 | - | 3 | Wofoo Tai Po FC |
Kisvárda | - | Fehérvár | |||||
MTK | - | Ferencváros |
Gyirmót | - | Kozármisleny | |||||
BVSC Zugló | - | Csákvári TK | |||||
Szeged-Csanád | - | Soroksár SC | |||||
MTE 1904 | - | Győri ETO | |||||
Pécsi MFC | - | Szombathelyi Haladás | |||||
Kazincbarcika | - | Honvéd | |||||
Vasas | - | Tiszakécske | |||||
Budafoki MTE | - | Siófok |
Kisvárda II | 1 | - | 4 | Egri | |||
Újpest II | 0 | - | 0 | Tiszaújváros | |||
REAC | - | Debrecen II | |||||
DEAC | - | Cigánd SE | |||||
FC Hatvan | - | Karcag SE | |||||
Salgótarjáni BTC | - | Gyöngyös | |||||
Sényő Carnifex | - | Putnok | |||||
Tiszafuredi VSE | - | Diósgyőr II | |||||
Győri ETO II | 4 | - | 0 | Balatonfüredi | |||
Zalaegerszegi TE II | 1 | - | 1 | Budaörs | |||
Csornai SE | - | III. Kerületi TUE | |||||
Haladás VSE | - | Puskás II | |||||
Kelen | - | Dorogi | |||||
Komárom | - | Gyirmót II | |||||
SC Sopron | - | Bicskei | |||||
Veszprém | - | Tatabánya | |||||
Honvéd II | 2 | - | 2 | Vasas II | |||
Kecskeméti TE II | - | Pénzügyőr | |||||
BKV Előre | - | Szeged-Csanád II | |||||
ESMTK | - | Békéscsaba | |||||
Dabas | - | Körösladány | |||||
Füzesgyarmati | - | Ceglédi | |||||
Martfűi LSE | - | Hódmezővásárhely | |||||
Monor | - | Szolnoki MÁV | |||||
Ferencváros II | 2 | - | 1 | PTE-PEAC | |||
Paksi SE II | - | Dunaföldvár | |||||
Dunaújváros-Pálhalma | - | Mohács | |||||
Iváncsa | - | Kaposvári Rákóczi | |||||
Majosi | - | Szentlőrinc SE | |||||
Nagykanizsa | - | Fehérvár II | |||||
Szekszárd | - | Gárdony |
Mohun Bagan | - | Odisha |
Persebaya Surabaya | 2 | - | 1 | Persik Kediri |
Dreams | - | Zamalek | |||||
RSB Berkane | - | USM Alger |
Vestri | - | HK | |||||
ÍA | - | FH | |||||
Víkingur Reykjavik | - | KA | |||||
KR | - | Breidablik |
Inter Milan | 2 | 79' | 0 | Torino | |||
Bologne | - | Udinese | |||||
Atalanta | - | Empoli | |||||
Naples | - | Rome | |||||
Fiorentina | - | Sassuolo |
Arzignano Valchiampo | - | Atalanta II | |||||
Novare | - | US Fiorenzuola 1922 | |||||
Alexandrie | - | Vicenza | |||||
Mantoue | - | Legnago Salus | |||||
AlbinoLeffe | - | Lumezzane | |||||
GIANA Erminio | - | Pizzighettone | |||||
Pro Sesto | - | Pro Patria | |||||
USD Virtusvecomp Vérone | - | Pro Vercelli | |||||
Trente Calcio 1921 | - | Renate | |||||
Padova | - | Triestina |
Vis Pesaro | - | Juventus II | |||||
Ancône 1905 | - | Lucchese | |||||
Cesena | - | Pérouse | |||||
Fermana | - | Pescara | |||||
Giulianova | - | Pontedera | |||||
Virtus Entella | - | USD Recanatese | |||||
Gubbio | - | Rimini | |||||
Arezzo | - | US Sestri Levante | |||||
Olbia | - | SPAL | |||||
Pineto | - | Sassari Torres 1903 |
ASD Calcio Chieri | - | PDHAE | |||||
Asti | - | Alcione | |||||
Albenga | - | Bra | |||||
Città di Varese | - | Voghera | |||||
Vado | - | Borgosesia Calcio | |||||
Ligorna | - | Chisola | |||||
Alba Calcio | - | FBC Derthona | |||||
Fezzanese | - | Gozzano | |||||
RG Ticino | - | USD Lavagnese | |||||
Sanremese | - | Pinerolo | |||||
Alba | - | FBC Derthona |
Caldiero Terme | - | Virtus Ciserano Bergamo | |||||
Desenzano Calvina | - | Arconatese | |||||
AC Palazzolo 1913 | - | US Calcio Caravaggese | |||||
Legnano | - | Casatese | |||||
Clivense | - | Castellanzese | |||||
Crema | - | US Caratese | |||||
Plaisance | - | Real Calepina | |||||
Club Milano | - | Tritium | |||||
Brusaporto | - | Varesina | |||||
US Ponte San Pietro-Isola | - | Villa Valle |
Campodarsego | - | US Adriese | |||||
UC Montecchio Maggiore | - | Breno | |||||
Calcio Montebelluna | - | Cjarlins Muzane | |||||
San Paolo Padova | - | Este | |||||
Bassano Virtus | - | Mestre | |||||
Dolomiti Bellunesi | - | Portosummaga | |||||
Atletico Castegnato | - | Trévise | |||||
Chions | - | Union Clodiense | |||||
Mori Santo Stefano | - | Virtus Bolzano |
Calcio Certaldo | - | Aglianese | |||||
Imolese | - | AC Carpi | |||||
Pistoiese | Cancelled | Corticella | |||||
AC Fanfulla 1874 | - | Lentigione | |||||
Forlì | - | ASD Mezzolara | |||||
Borgo San Donnino | - | Ravenne | |||||
Progresso | - | Sammaurese | |||||
Sangiuliano City | - | Sant'Angelo | |||||
Prato | - | Victor San Marino |
ASD Sansepolcro Calcio | - | Montevarchi Calcio Aq. 1902 | |||||
Cenaia | - | Ghivizzano Borgo Mozzano | |||||
Figline | - | Mobilieri Ponsacco | |||||
Grosseto | - | Orvietana Calcio | |||||
Seravezza | - | Pianese | |||||
Sangiovannese | - | Poggibonsi | |||||
Gavorrano | - | Real Forte Querceta | |||||
Tau Altopascio | - | San Donato Tavarnelle | |||||
Livourne | - | Sporting Trestina |
Avezzano | - | Fano | |||||
San Nicolò | - | Atletico Ascoli | |||||
Chieti | - | Campobasso | |||||
United Riccione | - | Vigor Senigallia | |||||
Real Monterotondo Scalo | - | Matese | |||||
Termoli Calcio | - | L'Aquila | |||||
Sambenedettese | - | Roma City | |||||
SSD FC Bikkembergs Fossombrone | - | Sora | |||||
Vastogirardi | - | Tivoli |
ASD Ischia Isolaverde | - | Ostia Mare | |||||
San Marzano | - | Boreale | |||||
Romana | - | Sarrabus Ogliastra | |||||
Anziolavinio | - | Cavese | |||||
Atletico Uri | - | ASD Flaminia Civita Castellana | |||||
CynthiAlbalonga | - | Gladiator | |||||
Trastevere | - | Nocerina | |||||
Cassino | - | Budoni Calcio |
Manfredonia | - | Virtus Casarano | |||||
Barletta | - | AS Fasano | |||||
Rotonda | - | F. Andria | |||||
Gelbison Cilento SSD | - | Gravina | |||||
Matera | - | AC Martina | |||||
Nuova Nardò | - | USD Palmese | |||||
Pagani | - | Santa Maria Cilento | |||||
US Bitonto | - | Team Altamura | |||||
Gallipoli | - | US Angri Calcio 1927 ASD |
Syracuse | - | Akragas | |||||
Lamezia Terme | Cancelled | Canicattì | |||||
Licata | - | US Castrovillari Calcio | |||||
Acireale | - | Locri 1909 | |||||
San Luca | - | Afragolese | |||||
Città Di Sant’Agata | - | Ragusa | |||||
Gioiese | - | Trapani 1905 | |||||
Portici | - | Vibonese | |||||
La Fenice Amaranto | - | Sancataldese |
Cagliari U19 | 1 | 50' | 1 | Lecce U19 | |||
Frosinone U19 | - | Empoli U19 |
Ascoli U19 | 2 | - | 3 | Bari U19 |
Sporting Gagnoa | - | Indenié Abengourou | |||||
SOL | - | Korhogo | |||||
SOA | - | ASEC | |||||
Stella | - | San-Pédro |
Sanfrecce Hiroshima | 2 | - | 2 | Kawasaki Frontale | |||
Tokyo Verdy | 0 | - | 0 | Avispa Fukuoka | |||
Gamba Osaka | 1 | - | 2 | Kashima Antlers | |||
Kashiwa Reysol | 1 | - | 1 | Sagan Tosu | |||
Urawa Reds | 2 | - | 1 | Nagoya Grampus |
Fagiano Okayama | 0 | - | 1 | Shimizu S-Pulse | |||
Roasso Kumamoto | 1 | - | 2 | Oita Trinita | |||
Kagoshima United | 0 | - | 1 | Renofa Yamaguchi | |||
Tokushima Vortis | 2 | - | 1 | Montedio Yamagata | |||
Tochigi | 0 | - | 1 | Iwaki | |||
Blaublitz Akita | 0 | - | 2 | Yokohama |
Gainare Tottori | 2 | - | 1 | Ryūkyū | |||
Fukushima United | 9 | - | 0 | Grulla Morioka | |||
Matsumoto Yamaga | 3 | - | 1 | Kataller Toyama | |||
Zweigen Kanazawa | 0 | - | 0 | Gifu | |||
Kamatamare Sanuki | 1 | - | 1 | Vanraure Hachinohe | |||
Osaka | 2 | - | 2 | Azul Claro Numazu |
Kochi United | - | Honda | |||||
Veertien Mie | - | Tokyo Musashino United | |||||
Criacao Shinjuku | - | Sony Sendai | |||||
Minebea Mitsumi | - | Verspah Oita |
Albirex Niigata | 2 | - | 1 | JEF United | |||
Parceiro Nagano | 1 | - | 1 | Elfen Saitama | |||
INAC Kobe Leonessa | 4 | - | 1 | Mynavi Sendai | |||
Nojima Stella | - | Cerezo Osaka |
Yelimay Semey | 1 | - | 1 | Ordabasy | |||
Schachtjor Qaraghandy | Cancelled | Aksu | |||||
Zhetysu | 1 | 39' | 0 | Aktobe |
Migori Youth | 1 | - | 0 | Mulembe United | |||
Dimba Patriots | 4 | - | 3 | Mombasa Stars | |||
Mara Sugar | 2 | - | 0 | Naivas | |||
Silibwet | - | Mathare United | |||||
Vihiga Bullets | 0 | Int. | 0 | Luanda Villa | |||
Kibera Black Stars | 0 | 9' | 0 | Darajani Gogo |
Assad | 0 | - | 1 | Kariobangi Sharks | |||
Leopards | 0 | 8' | 1 | Compel |
Alga | 1 | - | 2 | Kara-Balta | |||
Dordoi-Dynamo | 1 | 49' | 0 | Ilbirs |
Al Naser | - | Al Salmiya |
Al Tadamon | - | Burgan | |||||
Yarmouk | - | Al Sulaibikhat |
Lesotho Correctional Services | - | Lifofane | |||||
Matlama | - | Bantu | |||||
ACE Maseru | - | Manonyane |
BFC Daugavpils | 0 | 53' | 0 | Liepāja | |||
FS Jelgava | - | Grobiņa |
JDFS Alberts | 0 | - | 2 | Super Nova | |||
Ogre United | 0 | 9' | 0 | Leevon / PPK | |||
Smiltene | 0 | 9' | 0 | Tukums II | |||
Mārupe | - | Rīgas FS II | |||||
Riga FC II | - | Skanste |
Tadamon Sour | - | Al Ahli Nabatiya | |||||
Al Ahed | - | Safa |
Alittihad Misurata | - | Al-Madina | |||||
Asswehly | - | Olympic Azzaweya |
Hegelmann Litauen | 0 | - | 1 | Kauno Žalgiris | |||
Banga | 0 | 10' | 0 | FA Šiauliai | |||
Sūduva Marijampolė | - | Žalgiris Vilnius | |||||
Dainava | - | Panevėžys |
Marisca Mersch | - | UNA Strassen | |||||
Schifflange | - | Jeunesse d'Esch | |||||
UT Pétange | - | Differdange 03 | |||||
Victoria Rosport | - | Mondorf-les-Bains | |||||
Wiltz | - | Monnerich | |||||
Fola Esch | - | RFC Union Luxemburg | |||||
Swift Hesperange | - | F91 Dudelange | |||||
Progrès Niedercorn | - | UN Käerjéng '97 |
Benfica | - | Sporting Macau | |||||
Jia Hua | - | Lun Lok |
Akademija Pandev | - | Vardar Skopje | |||||
Voska Sport | - | Bregalnica Štip | |||||
Rabotnički | - | Makedonija GjP | |||||
FC Struga | - | Sileks Kratovo | |||||
KF Shkupi | - | Tikvesh | |||||
Shkëndija Tetovo | - | KF Gostivari |
Karonga United | - | Mighty Tigers | |||||
Bangwe All Stars | - | Mighty Wanderers | |||||
FOMO | - | Chitipa United | |||||
CIVO United | - | Kamuzu Barracks | |||||
Moyale Barracks | - | Dedza Dynamos |
Naxxar Lions | 1 | 7' | 0 | Valletta | |||
Balzan | 0 | 9' | 0 | Mosta | |||
Birkirkara | - | Sirens | |||||
Santa Lucia | - | Gzira United |
Senglea Athletic | - | Zabbar St. Patrick | |||||
Tarxien Rainbows | - | Luqa St. Andrew's | |||||
Zebbug Rangers | - | Zejtun Corinthians | |||||
St. Andrews | - | Lija Athletic |
FUS Rabat | - | Renaissance Zemamra | |||||
Maghreb Fès | - | Wydad AC | |||||
Raja Casablanca | Postp. | RSB Berkane | |||||
Moghreb Tétouan | - | Youssoufia Berrechid |
Chabab Atlas Khénifra | - | AS Salé | |||||
Ittifaq Marrakech | - | Chabab Ben Guerir | |||||
El Massira | - | Olympique Dcheïra | |||||
Rapide Oued Zem | - | Wydad Fès |
ASPL 2000 | Postp. | Entente Boulet Rouge | |||||
Cercle de Joachim | Postp. | ASRR | |||||
Petite Rivière Noire | Postp. | Savanne | |||||
Chebel Citizens | Postp. | ASVP | |||||
Pamplemousses | Postp. | Grande Riviere Sud Est |
Tevragh-Zeïne | - | SNIM | |||||
Nouadhibou | - | AS Entou | |||||
Pompiers | - | Nouakchott King's |
Club Necaxa | - | CF Rayados de Monterrey | |||||
Club Santos Laguna | - | Atlético San Luis |
Club Atlante | - | Cancún | |||||
Universidad Guadalajara | - | Mineros de Zacatecas |
Montañeses | - | Irapuato FC |
Necaxa U23 | - | Monterrey U23 | |||||
Santos Laguna U23 | - | Atlético San Luis U23 |
Guadalajara | - | Cruz Azul | |||||
Atlético San Luis | - | Puebla | |||||
Mazatlán | - | Pumas UNAM |
Petrocub Hînceşti | - | Sheriff Tiraspol |
Falcons | 7 | - | 0 | Bavarians | |||
Khaan Khuns / Erchim | 0 | HT | 0 | Ulaanbaatar |
Igalo | - | Bokelj | |||||
Lovćen | - | Podgorica | |||||
Grbalj | - | Internacional Podgorica | |||||
Kom | - | Berane | |||||
Iskra | - | Otrant-Olympic |
Municipal Jalapa | - | Diriangén | |||||
UNAN Managua | - | Sport Sébaco | |||||
Real Estelí | - | Matagalpa | |||||
Walter Ferretti | - | Deportivo Ocotal |
Real Estelí U20 | - | Matagalpa U20 |
Gombe United FC | - | Lobi Stars | |||||
Sporting Lagos | - | Abia Warriors | |||||
Enyimba | - | Katsina United | |||||
Akwa United | - | Kano Pillars | |||||
Enugu Rangers International | - | Plateau United | |||||
Shooting Stars | - | Sunshine Stars FC |
Fredrikstad | - | Sandefjord | |||||
Tromsø | - | Sarpsborg 08 | |||||
KFUM | - | Brann | |||||
Lillestrøm | - | HamKam | |||||
Molde | - | Haugesund | |||||
Strømsgodset | - | Kristiansund | |||||
Odd | - | Viking |
Mjøndalen | - | Vålerenga | |||||
Lyn | - | Ranheim |
Kvik Halden | 1 | 53' | 3 | Vard | |||
Arendal | - | Ørn Horten | |||||
Notodden | - | Lysekloster | |||||
Hødd | - | Flekkerøy |
Tromsdalen | 1 | 51' | 0 | Alta | |||
Vålerenga II | - | Strindheim | |||||
Junkeren | - | Stjørdals-Blink |
Viking FK | 0 | 54' | 0 | TIL 2020 | |||
Fortuna Ålesund | - | Fyllingsdalen |
Førde | - | Åsane II | |||||
Start II | - | Madla | |||||
Frigg | - | Oppsal | |||||
Surnadal | - | Stabæk II | |||||
Mosjøen | - | Rosenborg II | |||||
Træff | 0 | 10' | 0 | Funnefoss / Vormsund | |||
Lørenskog | - | Lokomotiv Oslo | |||||
Fløya | 2 | HT | 0 | Ulfstind | |||
Kongsvinger 2 | 0 | 10' | 0 | Hønefoss | |||
Mjølner | 0 | 10' | 0 | HamKam II | |||
Innstranden | - | Elverum |
Al Shabab | - | Sur | |||||
Ibri | - | Al Wehda | |||||
Dhofar | - | Al Nasr |
Bunyodkor | - | Jayxun | |||||
Shortan | - | Qiziriq | |||||
Termez Surkhon | - | Lokomotiv BFK | |||||
Olympic | - | Chigatoy | |||||
Andijan | - | Nasaf | |||||
Dinamo Samarqand | - | Navbahor |
Club Guaraní | - | Nacional Asunción | |||||
2 de Mayo | - | Libertad | |||||
Cerro Porteño | - | General Caballero JLM |
Martín Ledesma | - | Encarnación | |||||
Deportivo Recoleta | - | Resistencia |
NEC | 0 | 90' | 2 | AZ | |||
PEC Zwolle | 3 | 90' | 1 | Heracles | |||
Sparta Rotterdam | - | Volendam | |||||
RKC Waalwijk | - | Utrecht | |||||
Vitesse Arnheim | - | Fortuna Sittard |
FC Eindhoven | 1 | 90' | 1 | Telstar | |||
NAC Breda | - | Jong PSV |
Aguilas | 6 | - | 0 | Manila Montet | |||
Stallion | 6 | - | 0 | Philippine Army | |||
Philippine Air Force | - | Tuloy |
Radomiak Radom | 2 | 82' | 4 | Zaglebie Lubin SSA | |||
KS FKS Stal Mielec | - | Legia Varsovie | |||||
KKS Lech Poznan | - | MKS Cracovia Cracovie |
Arka Gdynia SSA | 3 | 70' | 2 | Resovia Rzeszów | |||
Miedź Legnica | - | Znicz Pruszków | |||||
KS Polonia Varsovie | - | GKS Katowice | |||||
GKS Górnik Leczna SA | - | Nieciecza |
Stolem Gniewino | - | Zawisza Bydgoszcz |
Górnik Zabrze II | - | Pawłowice Śląskie |
Wisłoka Dębica | - | Sokół Sieniawa |
Arka Gdynia U19 | 0 | - | 3 | Korona Kielce U19 | |||
Raków Częstochowa U19 | 2 | - | 1 | Widzew Łódź U19 | |||
Wisła Kraków U19 | 3 | - | 1 | Sandecja Nowy Sącz U19 | |||
Zagłębie Lubin U19 | 2 | - | 1 | Warta Poznań U19 |
UKS Łódź | - | Akademia Piłkarska LG | |||||
Pogoń Szczecin | - | Górnik Łęczna | |||||
Rekord Bielsko-Biała | - | GKS Katowice |
Portimonense | - | Moreirense | |||||
Estoril | - | Famalicão | |||||
FC Porto | - | Sporting CP |
Torreense | 1 | - | 2 | Academico Viseu | |||
Tondela | - | Benfica-B | |||||
Porto II | - | Santa Clara | |||||
CF Os Belenenses | - | Nacional Funchal |
Braga | 1 | 90' | 1 | Academica | |||
Caldas | - | Oliveira Hospital | |||||
Pêro Pinheiro | - | Sporting-B | |||||
Amora | - | 1º Dezembro | |||||
Atlético CP | - | Sporting Covilhã | |||||
Alverca | - | Varzim | |||||
Felgueiras 1932 | - | Lusitania FC Lourosa |
Académica U19 | - | Lusitânia U19 |
Ouriense | - | Sporting Braga | |||||
Clube de Albergaria | - | Racing Seixal |
Amarante | - | Os Limianos | |||||
Moncarapachense | - | Vitoria Sétubal | |||||
Pevidem | - | São João Ver |
Alianza Atlético | - | ADT | |||||
Melgar | - | Alianza Lima | |||||
Universitario | - | Comerciantes Unidos | |||||
Deportivo Garcilaso | - | Los Chankas |
Unión Huaral | Cancelled | Juan Aurich | |||||
UCV Moquegua | - | Universidad San Martín | |||||
Juan Pablo II College | - | Alianza Universidad | |||||
Comerciantes | - | Deportivo Municipal |
Al Markhiya | - | Umm Salal | |||||
Al Shamal | - | Al Gharafa | |||||
Qatar SC | - | Al Duhail | |||||
Al Rayyan | - | Al Sadd | |||||
Al Arabi | - | Muaither | |||||
Al Ahli | - | Al Wakrah |
FC Otelul Galati | 1 | 82' | 0 | Hermannstadt | |||
CSMS Iaşi | - | UTA Arad | |||||
CFR 1907 Cluj | - | Sepsi |
Progresul Spartac | 0 | - | 2 | Chindia | |||
AS FC Buzău | 1 | - | 0 | CS Dacia Mioveni |
Ladies Târgu Mureş | - | CSM Alexandria | |||||
SSU Poli Timişoara | - | Olimpia Cluj | |||||
Csikszereda MC | - | Farul Constanţa | |||||
Gloria Bistrița-Năsăud | - | Banat Girls |
Akhmat Grozny | 2 | 49' | 1 | Nizhny Novgorod | |||
Spartak Moscou | - | Lokomotiv Moscou | |||||
Dinamo Moscou | - | Zénith | |||||
Baltika | - | CSKA Moscou |
Yenisey | 1 | - | 1 | Volgar Astrakhan | |||
Shinnik | 0 | 52' | 0 | Sokol Saratov | |||
KAMAZ | - | Akron | |||||
Arsenal Tula | - | FK Spartak Vladikavkaz | |||||
Leningradets | - | SKA-Energiya | |||||
Torpedo Moscou | - | Khimki | |||||
Kuban Krasnodar | - | Neftekhimik |
Ufa | 2 | - | 1 | Novosibirsk | |||
Krasnodar II | 0 | 50' | 0 | Chelyabinsk | |||
Veles | 0 | 51' | 0 | Chayka | |||
Kaluga | 2 | 50' | 0 | Tekstilshchik | |||
Volga Ulyanovsk | 2 | 51' | 0 | Irtysh | |||
Spartak Kostroma | 0 | 37' | 0 | Avangard Kursk | |||
Rodina Moskva II | 0 | 9' | 0 | Metallurg Lipetsk | |||
Torpedo Miass | 0 | 9' | 0 | Mashuk-KMV | |||
Dinamo Bryansk | - | Khimik Dzerzhinsk | |||||
Murom | - | Rotor Volgograd |
Alaniya Vladikavkaz II | 0 | 7' | 0 | Kuban Pavlovskaya | |||
Rubin Yalta | - | Astrakhan |
Chertanovo | 2 | 52' | 0 | Zenit St. Pétersbourg II | |||
Tver | 2 | 52' | 1 | Saturn Ramenskoye | |||
Yenisey II | 0 | 6' | 0 | Luki-Energiya | |||
Znamya Truda | 0 | 7' | 0 | Baltika BFU | |||
Dinamo Vologda | 0 | 7' | 0 | Spartak Moskva II | |||
Torpedo Vladimir | 0 | 5' | 0 | Rodina Moskva III | |||
Dinamo Moskva II | - | Irkutsk |
Kvant | 0 | 48' | 0 | Khimki II | |||
Ryazan | 0 | 51' | 0 | Arsenal Tula II | |||
Orel | 0 | 5' | 0 | FK Spartak Tambov | |||
Salyut-Belgorod | - | Zenit Penza |
Sokol Kazan | 1 | - | 1 | Krylya Sovetov II | |||
Akron II | 2 | 83' | 1 | Uralets Nizhnyi Tagil | |||
Orenburg II | 0 | 45' | 0 | Ural II |
Sunrise | - | Gorilla | |||||
Etoile de l'Est | - | Marine | |||||
Gasogi United | - | APR |
Bohemians 1905 | - | FK Pardubice | |||||
Jablonec | - | Mladá Boleslav | |||||
Sigma Olomouc | - | Sparta Prague | |||||
Zlín | - | Karviná | |||||
Viktoria Plzeň | - | Teplice | |||||
Baník Ostrava | - | Slovan Liberec | |||||
Hradec Králové | - | Slavia Prague | |||||
České Budějovice | - | Slovácko |
Sparta Praha II | 2 | - | 0 | Viktoria Žižkov |
Admira Praha | 2 | - | 1 | Slavia Karlovy Vary | |||
Slavia Praha II | 3 | - | 0 | Motorlet Praha | |||
Táborsko II | - | Písek | |||||
Sokol Hostouň | - | Dukla Praha II |
Mladá Boleslav II | 0 | - | 2 | Slovan Liberec II | |||
Zápy | - | Přepeře |
Baník Ostrava II | 3 | - | 0 | Tatran Bohunice | |||
Karviná II | 1 | - | 2 | Slovácko II | |||
Znojmo | - | Blansko |
Meteor Praha | 2 | - | 1 | Štětí | |||
Admira Praha II | 0 | 42' | 0 | Ostrov | |||
Louny | - | Chomutov |
Velké Hamry | 4 | - | 0 | Vysoké Mýto | |||
Hlinsko | - | Trutnov | |||||
Benátky nad Jizerou | - | Benešov |
Zbrojovka Brno II | 3 | - | 1 | Žďár nad Sázavou | |||
Velké Meziříčí | 2 | - | 1 | Stará Říše | |||
Sokol Tasovice | - | Vrchovina NM | |||||
Líšeň II | - | Humpolec | |||||
Dálnice Speřice | - | Pelhřimov | |||||
Ždírec nad Doubravou | - | Slavoj Polná | |||||
Sokol Lanžhot | - | Velká Bíteš |
Slavičín | 1 | - | 2 | Jiskra Rýmařov | |||
Strání | - | TJ Holesov | |||||
Kozlovice | - | HFK Olomouc |
Opava II | 2 | - | 0 | Břidličná | |||
Polanka nad Odrou | - | Šumperk | |||||
Bílovec | - | Krnov | |||||
Bospor Bohumín | - | Havířov | |||||
Slavoj Olympia Bruntál | - | Beskyd Frenštát |
Viktoria Plzeň | - | Horní Heršpice |
La Fiorita | - | SS Folgore/Falciano | |||||
Tre Penne | - | Juvenes / Dogana |
Saint Mirren FC | 1 | 38' | 1 | Glasgow Rangers | |||
Dundee FC | - | Celtic Glasgow |
Vojvodina | - | Étoile rouge de Belgrade | |||||
Napredak | - | Radnički Kragujevac | |||||
Partizan Belgrad | - | TSC |
Radnički Novi Beograd | - | Dubočica | |||||
Mladost Novi Sad | - | Kolubara | |||||
RFK Novi Sad | - | Metalac GM | |||||
GFK Sloboda Užice | - | OFK Vršac |
Kabel Novi Sad | - | Kikinda | |||||
SFS Borac | - | Budućnost Popovac | |||||
Polet Ljubić | - | Real Podunavci | |||||
Omladinac NB | - | Borac Šajkaš | |||||
Dinamo Pančevo | - | Podunavac | |||||
FAP | - | Vrelo Sport | |||||
Mihajlovac | - | Sloga Petrovac | |||||
Zvezdara | - | Budućnost Dobanovci | |||||
Tisa Adorjan | - | Sloven Ruma | |||||
Žitorađa | - | Jedinstvo Paraćin |
DAC Dunajska Streda | - | Slovan Bratislava |
Malženice | 1 | - | 1 | Futura Humenné | |||
Žilina II | 2 | - | 4 | Považská Bystrica | |||
Slovan Bratislava II | 1 | - | 3 | Spartak Myjava | |||
Liptovský Mikuláš | 0 | 9' | 1 | Petržalka |
Snina | - | Námestovo | |||||
Spišské Podhradie | - | MFK Rimavská Sobota |
Rača | - | Slovan Duslo Šaľa | |||||
Beluša | - | Veľké Ludince | |||||
Sereď | - | Nové Mesto nad Váhom |
Dekedaha | TBA | Badbaado |
Winterthour | - | Servette |
Servette II | - | Basel II |
Sion II | 0 | 5' | 0 | Vevey United | |||
La Sarraz-Eclépens | - | Pully Football | |||||
Portalban / Gletterens | - | Monthey |
Thun II | 0 | 6' | 0 | Köniz | |||
Courtételle | - | Emmenbrücke | |||||
Münsingen | - | Langenthal |
Dardania Lausanne | - | Farvagny / Ogoz | |||||
Signal | - | Châtel-St-Denis |
Besa Biel/Bienne | - | Concordia Lausanne | |||||
Ajoie-Monterri | - | Binningen |
Widnau | - | Lachen / Altendorf | |||||
Dübendorf | - | Bülach |
St. Gallen | - | Basel |
SV Leo Victor | - | Inter Moengo Tapoe | |||||
FC Inter Wanica | - | Broki |
Malmö FF | 0 | 7' | 0 | AIK | |||
Värnamo | 0 | 10' | 2 | Halmstad | |||
Djurgården | - | GAIS | |||||
Häcken | - | Norrköping |
Helsingborg | 0 | 53' | 0 | Östersunds FK | |||
Örebro | - | Brage |
Stockholm Inter | - | Umeå | |||||
Assyriska | - | Täby | |||||
Sollentuna | - | Piteå |
Ljungskile | - | Eskilsminne |
Vänersborgs IF | - | Kumla | |||||
IFK Skövde | TBA | Vänersborgs FK |
Sandvikens AIK | 1 | - | 2 | Österåker United | |||
Viggbyholms IK | 0 | 56' | 0 | Enköping | |||
Dalkurd | 0 | 53' | 0 | Farsta | |||
Skiljebo | 0 | 10' | 0 | Franke |
Team Thoren | - | Frösö | |||||
Lucksta | - | Ytterhogdal | |||||
Sandviks | TBA | Skellefteå |
Österlen | 3 | 52' | 0 | IFK Hässleholm | |||
Nosaby | - | IFK Trelleborg | |||||
Berga | 0 | 9' | 0 | Kristianstad |
Västra Frölunda | 2 | 47' | 2 | Bergdalens | |||
Hittarp | 0 | 51' | 0 | Husqvarna |
Sundsvall | 0 | 10' | 0 | Bollstanäs |
Ouakam | - | DSC | |||||
La Linguère | - | Guédiawaye | |||||
Stade de Mbour | - | Gorée | |||||
Génération Foot | - | Casa Sport | |||||
Teungueth | - | Sonacos | |||||
Jamono Fatick | - | Diambars | |||||
Pikine | - | Jaraaf |
Khujand | 0 | 40' | 1 | Istiqlol |
Taipei Vikings | 2 | - | 4 | AC Taipei | |||
Taichung Futuro | 4 | - | 0 | Ming Chuan University | |||
Kaohsiung Taipower | 1 | 81' | 1 | Tainan City | |||
Hang Yuan | 2 | 82' | 1 | Taipei Tatung |
Chiangrai United | 0 | 76' | 0 | Ratchaburi | |||
Trat | 3 | 52' | 1 | BEC Tero Sasana | |||
Lamphun Warriors | 0 | 10' | 0 | Khonkaen United |
Pendikspor | - | Kayserispor | |||||
Alanyaspor | - | Istanbulspor AS | |||||
Trabzonspor | - | Gaziantep FK | |||||
Caykur Rizespor | - | MKE Ankaragücü |
Goztepe | - | Genclerbirligi SK | |||||
Giresunspor | - | Sakaryaspor | |||||
Ankara Keçiörengücü | - | Ümraniyespor | |||||
Tuzlaspor | - | Bodrumspor | |||||
Erzurumspor FK | - | Çorum FK | |||||
Kocaelispor | - | Bandırmaspor | |||||
Şanlıurfaspor | - | Eyüpspor | |||||
Boluspor | - | Altay SK Izmir | |||||
Adanaspor FK | - | Manisa FK |
Karacabey Belediyespor | 0 | 10' | 0 | Altınordu | |||
Afyonspor | 0 | 9' | 0 | Bucaspor 1928 | |||
Belediye Vanspor | 0 | 5' | 0 | Ankara Demirspor | |||
1461 Trabzon FK | 0 | 9' | 0 | Serik Belediyespor | |||
Yeni Mersin İY | 0 | 7' | 0 | Beyoğlu Yeni Çarşı | |||
BB Ankaraspor | 0 | 11' | 0 | Nazilli Belediyespor | |||
Esenler Erokspor | 0 | 8' | 0 | Adıyaman | |||
Zonguldak Kömürspor | 0 | 9' | 0 | Kırşehir FK |
Kastamonuspor | 0 | 11' | 0 | Isparta 32 Spor | |||
Iğdır FK | 0 | 9' | 0 | Karaman FK | |||
Sariyer GK | - | İskenderunspor | |||||
Somaspor | 0 | 10' | 0 | Amed | |||
Fethiyespor | 0 | 6' | 0 | Etimesgut Belediyespor | |||
İnegölspor | 0 | 9' | 0 | Arnavutköy Belediyespor | |||
Düzcespor | 0 | 10' | 0 | 68 Aksaray Belediyespor | |||
Denizlispor | 0 | 9' | 0 | Uşak Spor | |||
Menemen | 0 | 9' | 0 | Belediye Derincespor |
FC Zorya Louhansk | 0 | - | 0 | Obolon' Kyiv | |||
Kolos Kovalivka | - | Oleksandria | |||||
Hirnyk | - | Metalist 1925 Kharkiv |
Viktoriya Sumy | 1 | - | 0 | Ahrobiznes Volochysk | |||
Khust City | Postp. | FC Metalurg Zaporizhya | |||||
Nyva Ternopil' | 2 | 79' | 0 | Hirnyk-Sport | |||
FSC Mariupol' | 0 | 52' | 1 | Epitsentr Dunayivtsi |
Rukh Vynnyky II | 1 | - | 0 | Real Pharm | |||
Nyva Vinnytsya | 0 | 36' | 0 | Kremin' II |
Miramar Misiones | - | Danubio | |||||
Progreso | - | Liverpool | |||||
Cerro | - | Nacional | |||||
Defensor Sporting | - | Wanderers |
Tacuarembó | - | Oriental |
Carabobo | - | Portuguesa | |||||
Academia Puerto Cabello | - | Angostura |
Academia Anzoátegui | - | Fundación AIFI | |||||
Deportivo Miranda | - | Dynamo Puerto | |||||
Atlético La Cruz | - | Bolívar | |||||
Atlético El Vigía | - | Academia Rey | |||||
Aragua | - | Ureña | |||||
Trujillanos | - | Yaracuyanos |
Connah's Quay | - | The New Saints |
Zanaco | - | Kabwe Warriors | |||||
Mufulira Wanderers | - | Prison Leopards | |||||
Mutondo Stars | - | Green Buffaloes | |||||
Maestro United Zambia | - | Power Dynamos |
Manica Diamonds | - | Platinum | |||||
Green Fuel | - | Arenel Movers | |||||
Highlanders | - | CAPS United | |||||
Hwange | - | Herentals | |||||
Dynamos | - | Ngezi Platinum | |||||
Bulawayo Chiefs | - | Chegutu Pirates |
Delfines Del Este | - | Cibao |
Al Masry | - | El Dakhleya | |||||
Al Mokawloon | - | Smouha |
Dibba Al Fujairah | - | Al Arabi | |||||
Al Ramms | Postp. | Dibba Al Hisn | |||||
Al Thaid | - | Al Hamriyah | |||||
Dubai City | - | Al Jazira Al Hamra |
Imbabura | - | Independiente Valle | |||||
Macará | - | Aucas | |||||
Emelec | - | Barcelona |
Irvine Zeta | - | Arizona Monsoon |
Chicago Fire II | - | Atlanta United II | |||||
New England II | - | Inter Miami II | |||||
New York City II | - | Crown Legacy | |||||
Orlando City B | - | TFC Academy | |||||
FC Cincinnati II | - | Philadelphia Union II | |||||
Los Angeles II | - | Portland Timbers II | |||||
New York RB II | - | Columbus Crew II | |||||
Sporting KC II | - | Minnesota United II | |||||
North Texas | - | Houston Dynamo FC II | |||||
Real Monarchs | - | Vancouver Whitecaps II |
Gotham FC | - | Racing Louisville |