Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
0
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
UEFA European Championship
vs
Georgia
Portugal
Leagues Belgium
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division VFV A
Belgium 2023/2024
Topscorers
Standings
Scores
Round:
««
«
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
KFC Eksel
0
-
5
Esperanza Pelt
Aische
6
-
2
RAS Monceau
Arquet
1
-
4
Braine
Avanti
3
-
4
Wolvertem Merchtem
Aywaille
4
-
3
Huy
Beerschot VA II
4
-
3
Schoonbeek-Beverst
Belœil
0
-
1
Jodoigne LS
Blankenberge
1
-
1
Elene-Grotenberge
Diest
1
-
3
Betekom
Entité Manageoise
3
-
0
Crossing Schaerbeek
Flénu
3
-
1
Rapid Symphorinois
Gouvy
0
-
0
Longlier
HO Kalken
4
-
0
Eendracht Aalter
Habay-la-Neuve
2
-
0
Elsautoise
Herstal
0
-
3
Sprimont
Jeunesse Tamines
0
-
0
Onhaye
Jong Lede
0
-
2
Roeselare Daisel
KFC Turnhout
0
-
1
Zepperen-Brustem
Mormont
1
-
1
Wanze / Bas-Oha
Nijlen
2
-
1
Witgoor Sport
Ostiches
6
-
1
Wallonne Ciney
Pepingen-Halle
1
-
1
Sint-Denijs Sport
Perwez
5
-
0
Couvin-Mariembourg
Raeren-Eynatten
3
-
0
Waremme
Seraing II
2
-
3
Marloie Sport
Sint-Lenaarts
3
-
1
Berg en Dal
VW Hamme
1
-
0
Eendracht Wervik
Wellen
2
-
1
Eendracht Termien
Westhoek
2
-
1
Erpe-Mere United
Wielsbeke
2
-
4
Wambeek-Ternat
Zwarte Leeuw
0
-
1
Geel
Meix-Devant-Virton
0
-
2
Richelle United