Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
0
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Europees Kampioenschap
vs
Georgië
Portugal
Competities
Afrika Cup
Africa Cup of Nations Qualification
Afrika Cup
African Football League
CAF Champions League
CAF Confederation Cup
CAF Super cup
CECAFA Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
CECAFA Club Cup
COSAFA Cup
COSAFA Cup
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
CAF Onder 17 Kampioenschap
CAF Onder 20 Kampioenschap
Africa Women Cup of Nations Qualification
CAF Confederation Cup
2023/2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
1st Preliminary Round
1st Preliminary Round
2nd Preliminary Round
Group Stage
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
Hay Al Arab
TBA
Aigle Noir
Singida Big Stars
4
-
1
JKU
Homeboyz
0
-
0
Al Hilal
Haidob En Nahud
0
-
1
Al Merreikh Juba
Arta / Solar 7
3
-
0
Horseed
Ferroviário Maputo
TBA
Belle Lumière
Sekhukhune United
TBA
Young Buffaloes
Gaborone United
0
-
1
Elgeco Plus
Bendel Insurance
1
-
0
ASO Chlef
Cano Sport
1
-
1
Maestro United Zambia
ASKO de Kara
0
-
0
AFAD
Milo
1
-
1
Dreams
AS Douanes
2
-
2
SOAR Coyah
Bahardar
2
-
1
Azam
Olympique Béja
0
-
1
Abu Salim
Watanga
1
-
3
Stade Malien Bamako
Casa Sport
1
-
1
EF Ouagadougou
Académica do Lobito
2
-
1
La Passe
FUS Rabat
3
-
0
Loto Popo
Horseed
0
-
3
Arta / Solar 7
Aigle Noir
TBA
Hay Al Arab
Young Buffaloes
TBA
Sekhukhune United
Azam
2
Pen
3-4
1
Bahardar
La Passe
2
-
2
Académica do Lobito
Belle Lumière
TBA
Ferroviário Maputo
Al Merreikh Juba
0
-
0
Haidob En Nahud
AFAD
2
-
1
ASKO de Kara
SOAR Coyah
0
-
0
AS Douanes
Stade Malien Bamako
4
-
1
Watanga
ASO Chlef
1
-
0
Bendel Insurance
Loto Popo
0
-
2
FUS Rabat
Abu Salim
0
-
0
Olympique Béja
Dreams
2
-
1
Milo
Maestro United Zambia
3
-
0
Cano Sport
Douanes Niamey
TBA
Kallon
EF Ouagadougou
0
-
0
Casa Sport
JKU
2
-
0
Singida Big Stars
Al Hilal
4
-
1
Homeboyz
Elgeco Plus
1
-
3
Gaborone United
Kallon
TBA
Douanes Niamey