Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
0
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Europees Kampioenschap
vs
Kroatië
Italië
Competities België
Pro League
Tweede Klasse
First Amateur Division
Derde Klasse VFV A
Derde Klasse VFV B
Derde Klasse ACFF
Promotie VFV A
Promotie VFV B
Promotie ACFF A
Promotie ACFF B
Beker van Belgie
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League 1
Super League
Promotie VFV A
België 2023/2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
12
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Hoei
1
-
0
Raeren-Eynatten
Longlier
2
-
2
Mormont
Marloie Sport
2
-
0
Seraing II
Onhaye
0
-
0
Flénu
Rapid Symphorinois
5
-
0
Jeunesse Tamines
Sprimont
1
-
1
Meix-Devant-Virton
Wallonne Ciney
0
-
0
Ostiches
Couvin-Mariembourg
0
-
5
Belœil
Elsautoise
2
-
0
Habay-la-Neuve
RAS Monceau
4
-
1
Arquet
Wanze / Bas-Oha
1
-
1
Gouvy
Waremme
0
-
1
Aywaille
Braine
1
-
0
Aische
Crossing Schaerbeek
1
-
1
Entité Manageoise
Jodoigne LS
0
-
3
Perwez
Richelle United
6
-
0
Herstal
Eendracht Wervik
0
-
3
Eendracht Aalter
KFC Eksel
1
-
5
Wellen
KFC Turnhout
1
-
1
Betekom
Schoonbeek-Beverst
1
-
0
Beerschot VA II
Witgoor Sport
2
-
1
Sint-Lenaarts
Geel
0
-
1
Zwarte Leeuw
Nijlen
3
-
3
Zepperen-Brustem
Avanti
2
-
2
Elene-Grotenberge
Berg en Dal
4
-
3
Diest
HO Kalken
1
-
1
Erpe-Mere United
Jong Lede
2
-
5
Blankenberge
Sint-Denijs Sport
3
-
0
Pepingen-Halle
VW Hamme
0
-
0
Roeselare Daisel
Westhoek
5
-
1
Wambeek-Ternat
Wolvertem Merchtem
0
-
1
Wielsbeke
Eendracht Termien
3
-
3
Esperanza Pelt