Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Notícias
Ao vivo
51
Hoje
Ligas
Clubes Nacionais
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Mais ligas...
Clubes Internacionais
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Mais ligas...
Nacionalmente
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
Mais ligas...
Featured match:
Eurocopa
vs
Sérvia
Inglaterra
Ligas Bélgica
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division VFV A
Bélgica 2023/2024
Goleadores
Classificações
Resultados
Rodada:
««
«
4
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Seraing II
1
-
3
Meix-Devant-Virton
Huy
4
-
0
Marloie Sport
Longlier
0
-
2
Sprimont
Onhaye
2
-
0
Jodoigne LS
Richelle United
4
-
1
Waremme
Wallonne Ciney
3
-
1
Rapid Symphorinois
Belœil
1
-
1
Jeunesse Tamines
Braine
0
-
1
Crossing Schaerbeek
Couvin-Mariembourg
1
-
5
RAS Monceau
Elsautoise
6
-
1
Wanze / Bas-Oha
Entité Manageoise
4
-
2
Perwez
Flénu
1
-
0
Arquet
Habay-la-Neuve
2
-
1
Raeren-Eynatten
Herstal
2
-
3
Gouvy
Mormont
0
-
2
Aywaille
Ostiches
0
-
0
Aische
Blankenberge
7
-
0
Pepingen-Halle
Diest
0
-
0
Beerschot VA II
Eendracht Aalter
0
-
4
Roeselare Daisel
Betekom
0
-
0
Zwarte Leeuw
Esperanza Pelt
0
-
0
Nijlen
Geel
2
-
0
Wellen
Berg en Dal
4
-
0
Witgoor Sport
Eendracht Termien
2
-
3
KFC Turnhout
HO Kalken
4
-
0
Eendracht Wervik
Jong Lede
2
-
0
Avanti
Schoonbeek-Beverst
5
-
0
KFC Eksel
Wambeek-Ternat
0
-
3
Elene-Grotenberge
Westhoek
2
-
2
VW Hamme
Wielsbeke
2
-
0
Erpe-Mere United
Wolvertem Merchtem
0
-
2
Sint-Denijs Sport
Zepperen-Brustem
1
-
2
Sint-Lenaarts