Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Notícias
Ao vivo
0
Hoje
Ligas
Clubes Nacionais
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Mais ligas...
Clubes Internacionais
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Mais ligas...
Nacionalmente
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
Mais ligas...
Featured match:
Eurocopa
vs
Geórgia
Portugal
Ligas Bélgica
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division VFV A
Bélgica 2023/2024
Goleadores
Classificações
Resultados
Rodada:
««
«
8
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Huy
1
-
0
Sprimont
Longlier
0
-
2
Gouvy
Marloie Sport
1
-
2
Habay-la-Neuve
Onhaye
2
-
0
Jeunesse Tamines
Rapid Symphorinois
0
-
0
RAS Monceau
Wallonne Ciney
1
-
1
Arquet
Wanze / Bas-Oha
1
-
2
Waremme
Belœil
3
-
2
Aische
Braine
2
-
0
Jodoigne LS
Couvin-Mariembourg
1
-
3
Perwez
Crossing Schaerbeek
0
-
1
Ostiches
Elsautoise
1
-
2
Aywaille
Entité Manageoise
2
-
1
Flénu
Herstal
0
-
6
Raeren-Eynatten
Richelle United
2
-
1
Meix-Devant-Virton
Seraing II
2
-
0
Mormont
Eendracht Wervik
3
-
3
Erpe-Mere United
Schoonbeek-Beverst
1
-
1
Wellen
Sint-Lenaarts
3
-
1
Zwarte Leeuw
Witgoor Sport
4
-
5
Beerschot VA II
Esperanza Pelt
3
-
3
Betekom
Geel
3
-
3
Berg en Dal
Nijlen
1
-
3
KFC Turnhout
Avanti
3
-
2
Sint-Denijs Sport
Eendracht Termien
8
-
0
KFC Eksel
HO Kalken
1
-
1
Wambeek-Ternat
Jong Lede
0
-
2
Eendracht Aalter
VW Hamme
2
-
1
Elene-Grotenberge
Westhoek
1
-
0
Roeselare Daisel
Wielsbeke
0
-
2
Blankenberge
Wolvertem Merchtem
2
-
1
Pepingen-Halle
Zepperen-Brustem
3
-
2
Diest