Kaiserslautern | - | Bayer Leverkusen |
1905 Marburg | - | Baunatal | |||||
Hünfelder SV | - | Weidenhausen | |||||
Bayern Alzenau | 0 | 66' | 1 | Dietkirchen | |||
Waldgirmes | 0 | 65' | 1 | FC Gießen | |||
Fernwald | 0 | 52' | 1 | SV Steinbach | |||
FC 1906 Erlensee | 0 | 65' | 0 | Hanau 93 | |||
1960 Hanau | - | Eintracht Stadtallendorf |
Dachau | 1 | - | 2 | Gundelfingen | |||
Würzburger FV | 1 | 112' | 1 | Nurnberg-Buch | |||
Coburg | 0 | 19' | 0 | Großbardorf | |||
Fortuna Regensburg | 0 | 18' | 1 | 1880 Wasserburg | |||
Garching | 0 | 23' | 0 | Seebach | |||
Türkspor Augsburg | 0 | 19' | 0 | FC Kempten |
Ranger's | - | Carroi |
Bravos do Maquis | 0 | 17' | 0 | União de Malanje | |||
Sporting de Cabinda | - | Interclube | |||||
Kabuscorp | - | Desportivo Lunda-Sul |
USM Alger | - | ASO Chlef | |||||
Ben Aknoun | Postp. | CS Constantine | |||||
US Biskra | Postp. | MC Alger | |||||
Belouizdad | Postp. | ASO Chlef | |||||
ES Sétif | Postp. | Paradou AC | |||||
Kabylie | Postp. | Saoura | |||||
Khenchela | Postp. | NC Magra | |||||
MC Oran | Postp. | El Bayadh | |||||
USM Alger | Postp. | US Souf |
Paradou AC U21 | 0 | 18' | 0 | US Souf U21 |
Argentinos Juniors | - | River Plate | |||||
Godoy Cruz | - | San Lorenzo | |||||
Newell's Old Boys | - | Defensa y Justicia | |||||
Boca Juniors | - | Talleres de Córdoba |
San Telmo | - | Colón | |||||
Tristán Suárez | - | San Martín San Juan | |||||
Agropecuario | - | Defensores Unidos | |||||
Atlético Rafaela | - | Almirante Brown |
Ciudad de Bolívar | - | Argentino Monte Maíz | |||||
Independiente Chivilcoy | - | El Linqueño | |||||
Defensores Belgrano VR | - | Sportivo Las Parejas | |||||
Sarmiento Resistencia | - | Crucero del Norte |
Deportivo Laferrere | - | Villa Dálmine | |||||
Deportivo Merlo | - | Cañuelas | |||||
Acassuso | - | Fénix | |||||
UAI Urquiza | - | Deportivo Armenio | |||||
Flandria | - | Argentino Merlo | |||||
Villa San Carlos | - | Sportivo Italiano |
Victoriano Arenas | - | Luján | |||||
Claypole | - | General Lamadrid | |||||
Puerto Nuevo | - | Central Córdoba |
Shirak | 0 | HT | 0 | Pyunik | |||
FC Noah | 1 | HT | 1 | West Armenia |
Ararat-Armenia II | - | Nikarm |
Nacional | - | Dakota |
Central Coast Mariners | 3 | AET | 1 | Melbourne Victory |
Avondale United | 2 | - | 1 | St. Albans Saints | |||
Port Melbourne | 2 | - | 0 | Melbourne Knights | |||
Dandenong Thunder | 2 | - | 1 | Manningham United Blues | |||
Altona Magic | 0 | - | 2 | Dandenong City |
SWQ Thunder | 4 | - | 4 | Brisbane Strikers | |||
Caboolture | 3 | - | 2 | Moreton City Excelsior U21 | |||
Southside Eagles | 2 | - | 3 | Logan Lightning | |||
Eastern Suburbs | 5 | - | 2 | Capalaba | |||
Broadbeach United | 3 | - | 0 | Mitchelton |
Lions | 3 | - | 1 | Peninsula Power | |||
Wolves | 3 | - | 5 | Gold Coast Knights | |||
Moreton City Excelsior | 1 | - | 1 | Olympic |
South Hobart | 3 | - | 3 | Kingborough Lions | |||
Clarence Zebras | 0 | - | 4 | Devonport City | |||
Glenorchy Knights | 4 | - | 0 | Launceston United |
Croydon | 2 | - | 1 | Croatia Raiders | |||
Para Hills Knights | 2 | - | 0 | Modbury Jets | |||
Campbelltown City | 2 | - | 4 | Adelaide United II | |||
MetroStars | 2 | - | 1 | FK Beograd | |||
Adelaide Olympic | 0 | - | 2 | Adelaide Comets |
Sutherland Sharks | 0 | - | 0 | Western Sydney W. II | |||
APIA Leichhardt | 3 | - | 1 | Blacktown City | |||
Hills Brumbies | 2 | - | 1 | Sydney Olympic | |||
St George Saints | 1 | - | 1 | Manly United |
Inglewood United | 0 | - | 3 | Bayswater City | |||
Balcatta Etna | 1 | - | 0 | Armadale | |||
Fremantle City | 4 | - | 3 | Perth | |||
Floreat Athena | 0 | - | 1 | Olympic Kingsway | |||
Perth RedStar | 2 | - | 1 | Western Knights | |||
Perth Glory II | 0 | - | 1 | Stirling Macedonia |
Hellenic Athletic | - | Mindil Aces | |||||
Uni Azzurri | - | Garuda |
Mt Gravatt | - | Western Spirit | |||||
Newmarket | - | Virginia United | |||||
Springfield United | - | North Pine | |||||
Centenary Stormers | - | Univ. Queensland |
Maitland | 0 | - | 1 | Weston Workers | |||
Edgeworth Eagles | 4 | - | 0 | Newcastle Olympic | |||
Cooks Hill United | 2 | - | 3 | Lambton Jaffas | |||
Valentine | 2 | - | 0 | New Lambton |
Canberra Olympic | 1 | - | 3 | Monaro Panthers | |||
Cooma Tigers | 1 | - | 1 | O'Connor Knights |
Melbourne City II | 1 | - | 1 | Kingston City | |||
Brunswick City | 0 | - | 2 | North Geelong Warriors | |||
Eastern Lions | 2 | - | 1 | Langwarrin |
Hakoah Sydney City | 2 | - | 2 | Dunbar Rovers | |||
Dulwich Hill | 4 | - | 1 | Blacktown Spartans | |||
UNSW | 1 | - | 1 | Nepean | |||
Rydalmere Lions | 2 | - | 2 | Northern Tigers | |||
Bonnyrigg White Eagles | 1 | - | 1 | Mt Druitt Town | |||
Canterbury Bankstown | 2 | - | 2 | SD Raiders | |||
Inter Lions | 1 | - | 3 | Bankstown City Lions | |||
Macarthur Rams | 0 | - | 1 | Bulls Academy |
Adelaide Victory | 2 | - | 1 | Adelaide Blue Eagles | |||
Sturt Lions | 1 | - | 0 | Cumberland United | |||
Playford City Patriots | 0 | - | 2 | Adelaide Cobras | |||
Fulham United | 3 | - | 2 | Western Strikers | |||
Vipers | 3 | - | 2 | Salisbury United | |||
West Adelaide | 0 | - | 5 | WT Birkalla |
Stripfing | - | FAC Team für Wien | |||||
Bregenz | - | Admira | |||||
Ried | - | Dornbirn | |||||
Grazer AK | - | Kapfenberg | |||||
Leoben | - | Sturm Graz II | |||||
First Vienna | - | Amstetten | |||||
Horn | - | St. Pölten | |||||
Liefering | - | Lafnitz |
Rapid Viena II | 0 | 24' | 0 | Favoritner AC | |||
Wiener Viktoria | 0 | 22' | 0 | Donaufeld | |||
Mauerwerk | 0 | 24' | 1 | TWL Elektra | |||
Leobendorf | - | Oberwart / Rotenturm |
Retz | - | Gloggnitz | |||||
St. Peter | - | Wiener Neustadt | |||||
Zwettl | - | Haitzendorf |
Union Mauer | - | 1980 Wien | |||||
Wienerberg | - | Red Star Penzing | |||||
Austria XIII | - | Schwechat | |||||
Dinamo Helfort | - | Hellas Kagran | |||||
ASV 13 | - | Stadlau |
Kuchl | - | Puch | |||||
Thalgau | - | Golling | |||||
Bürmoos | - | Union Henndorf | |||||
Anif / Salzburgo II | - | Salzburger AK |
Oedt | - | Wohnbau Dietach | |||||
WSPG Wels II | - | Union Weißkirchen |
Schattendorf | - | FC Deutschkreutz | |||||
Klingenbach | - | St. Margarethen / Bur | |||||
Rudersdorf | - | Siegendorf | |||||
Kohfidisch | Cancelled | Ritzing | |||||
Edelserpentin | - | Halbturn | |||||
Pinkafeld | - | Parndorf |
Köttmannsdorf | - | Velden |
Rotenberg | - | Nenzing | |||||
Lauterach | - | Lustenau | |||||
Egg | - | Andelsbuch | |||||
Lochau | - | Hard | |||||
Höchst | - | Alberschwende | |||||
Göfis | - | Hörbranz |
Austria Salzburg | - | Imst | |||||
Hohenems | - | Wolfurt |
Zira | - | Səbail | |||||
Neftchi Baku | - | Sabah | |||||
Sumqayit | - | Qəbələ |
Abahani Chittagong | 2 | - | 3 | Abahani Dhaka | |||
Sheikh Jamal | 1 | - | 3 | Mohammedan Dhaka | |||
Brothers Union | 2 | - | 3 | Sheikh Russel |
Deacons | - | Paradise | |||||
Brittons Hill | - | Weymouth Wales |
AS Cotonou | - | Damissa | |||||
Dadjè | - | Sobemap | |||||
JSP | - | Dynamo Abomey | |||||
Dragons | - | Loto Popo | |||||
Bani Gansè | - | Requins |
Ostrovets | 3 | - | 2 | Slonim | |||
Baranovichi | 2 | - | 1 | Bumprom | |||
Shakhtyor Petrikov | 0 | 70' | 0 | Orsha | |||
Energetik-BGU | - | Volna |
Neman Grodno | - | Isloch |
Universitario de Vinto | - | Aurora | |||||
Bolívar | - | Real Santa Cruz | |||||
Blooming | - | Real Tomayapo | |||||
Real Tomayapo | - | Blooming |
Velež Nevesinje | - | Ljubić Prnjavor | |||||
Kozara Gradiška | - | Famos Vojkovići | |||||
Drina Zvornik | - | Laktaši | |||||
Borac Kozarska Dubica | - | BSK Banja Luka | |||||
Leotar | - | Sloboda Mrkonjić Grad | |||||
Modriča | - | Omarska | |||||
Slavija | - | Sutjeska Foča | |||||
Rudar Prijedor | - | Željezničar Banja Luka | |||||
Romanija Pale | - | Radnik Bijeljina |
Galaxy | - | Orapa United | |||||
Holy Ghost | - | Gaborone United | |||||
TAFIC | - | Township Rollers | |||||
Nico United | - | Eleven Angels | |||||
VTM | - | Sua Flamingoes | |||||
Masitaoka | - | Morupule Wanderers |
Guarani | - | Paysandu | |||||
CRB | Postp. | Sport Recife |
Confiança | - | ABC | |||||
Náutico | - | Remo | |||||
Sampaio Corrêa | - | Botafogo PB | |||||
Aparecidense | Postp. | Ypiranga RS |
Audax Rio | - | Portuguesa RJ | |||||
Altos | - | Fluminense PI | |||||
Atlético Cearense | - | Treze | |||||
Petrolina | - | Retrô | |||||
Juazeirense | - | ASA | |||||
Anápolis | - | Iporá | |||||
Itabuna | - | Nova Iguaçu | |||||
Inter de Limeira | - | Santo André | |||||
Patrocinense | - | Costa Rica | |||||
Princesa Solimões | - | Porto Velho EC | |||||
Humaitá | - | São Raimundo RR | |||||
CSE | - | Jacuipense | |||||
Mixto | - | Real Brasília | |||||
Água Santa | - | San José | |||||
Cianorte | Postp. | Novo Hamburgo |
Duque de Caxias | - | Serrano RJ | |||||
Artsul | - | CEAC / Araruama | |||||
Petrópolis | - | Resende | |||||
Americano | - | Maricá |
Nacional AC MG | - | Tupi | |||||
Caldense | - | Varginha EC | |||||
Democrata SL | - | Betim EC |
Santa Catarina | - | Atlético Tubarão | |||||
Camboriú | - | Guarani de Palhoça |
Ouvidorense | - | ASEEV |
Paranavaí | - | Foz do Iguaçu | |||||
Paraná | - | Laranja Mecânica |
Ponte Preta AL U20 | - | UNEC U20 | |||||
Canoense U20 | - | Gaviao Izidorense U20 | |||||
Dimensao Capela U20 | - | CSE U20 | |||||
Guarani de Paripueira U20 | - | Grota do Facao U20 | |||||
Guarany Alagoano U20 | - | Santa Cruz AL U20 | |||||
Lajense U20 | - | Ind. Atalaia U20 | |||||
Liga do Sertao U20 | - | ASA U20 | |||||
Talisma U20 | - | Sao Sebastiao U20 |
Hebar 1918 | - | Etar | |||||
Lokomotiv Sofia 1929 | - | OFK Pirin | |||||
Botev Vratsa | - | Beroe |
Spartak Varna II | - | Kubrat | |||||
Cherno more II | - | Dunav ot Ruse II |
Yantra Polski Trambesh | - | Juventus Malchika | |||||
Partizan | - | Sevlievo | |||||
Vihar Slavyanovo | - | Pavlikeni | |||||
Lokomotiv Mezdra | - | Boruna Tsareva livada | |||||
Dunav Lom | Cancelled | Lokomotiv Oryahovitsa |
FK Sliven | - | Levski Karlovo | |||||
Dimitrovgrad | - | Sekirovo | |||||
Zagorets | - | Asenovets | |||||
Rozova dolina | - | Spartak Plovdiv | |||||
Karnobat | - | Yambol 1915 | |||||
Atletik Kuklen | - | Sozopol | |||||
Botev Plovdiv II | - | Beroe II | |||||
Rodopa Smolyan | - | Sayana Haskovo | |||||
Sokol Markovo | - | Nesebar |
FK Minyor Pernik | - | Levski Sofia II | |||||
Vihren | - | Hebar 1918 II | |||||
Chavdar Etropole | Cancelled | Pirin Razlog | |||||
Rilski Sportist | - | Oborishte | |||||
Botev Ihtiman | - | Slavia Sofia II | |||||
Bansko | - | CSKA Sofia II | |||||
Kyustendil | - | Vitosha Bistritsa | |||||
Septemvri Simitli | - | Kostinbrod | |||||
Septemvri Sofia II | - | Balkan Botevgrad | |||||
Slivnishki geroy | - | CSKA 1948 Sofia III |
RC Bobo-Dioulasso | 0 | - | 0 | Douanes |
Thimphu City | 5 | - | 0 | BFF Academy U19 |
OH Leuven | - | Westerlo | |||||
Mechelen | - | Standard | |||||
Gent | - | Sint-Truiden |
Standard Liège | 5 | - | 1 | Club Brugge | |||
OH Leuven | 7 | - | 0 | Gent | |||
Anderlecht | 4 | - | 2 | Ladies Genk |
Atlético Ottawa | - | Forge | |||||
Vancouver FC | - | Pacific |
Port Moody | - | Mid Isle Mariners | |||||
Kamloops Rivers II | - | WIA | |||||
Umuarama | - | Khalsa |
Simcoe County Rovers | - | Burlington | |||||
Alliance United | - | Hamilton United | |||||
North Toronto Nitros | - | Sigma |
Huachipato | - | Everton | |||||
Deportes Iquique | - | Colo Colo | |||||
Universidad Católica | - | Cobreloa | |||||
O'Higgins | - | Cobresal |
La Serena | - | Rangers | |||||
Magallanes | - | Unión San Felipe |
Melipilla | - | Lautaro de Buin | |||||
Deportes Rengo | - | Provincial Ovalle | |||||
Linares Unido | - | Trasandino | |||||
Concón National | - | Fernández Vial |
Shandong Taishan | 3 | - | 0 | Zhejiang | |||
Wuhan Three Towns | 0 | - | 1 | Meizhou Hakka |
Liaoning Shenyang Urban | 0 | - | 0 | Wuxi Wugou | |||
Yanbian Longding | 2 | - | 1 | Jiangxi Lushan | |||
Shanghai Jiading Huilong | 1 | - | 2 | Yunnan Yukun | |||
Shijiazhuang Gongfu | 3 | - | 1 | Nanjing City | |||
Guangxi Pingguo Haliao | 3 | - | 4 | Guangzhou |
Tai'an Tiankuang | 0 | - | 0 | Xi'an Ronghai | |||
Shenzhen Juniors | 3 | - | 3 | Hunan Billows | |||
Shanghai Port B | 6 | - | 1 | Hainan Star | |||
Shaanxi Union | 2 | - | 1 | Dalian Kuncheng | |||
Haimen Codion | 1 | - | 1 | Beijing BIT |
Deportivo Pereira | - | Millonarios | |||||
Junior | - | Atlético Bucaramanga |
Atlético Nacional | - | Llaneros | |||||
Cúcuta Deportivo | - | América de Cali | |||||
Real Santander | - | Millonarios |
Inter Club | 1 | - | 0 | Diables Noirs | |||
Chéminots | 0 | 52' | 1 | Jeunesse Unie de Kintélé | |||
Kondzo | - | Étoile du Congo | |||||
Nathaly's | - | Vegas |
Barcelona | - | Olympique Lyonnais |
GFK Yalta | 0 | - | 3 | Ocean Kerch | |||
Sparta-KT | - | Kyzyltash |
Jeonbuk Motors | 0 | - | 0 | Gimcheon Sangmu | |||
Ulsan | 4 | - | 1 | Daejeon Hana Citizen | |||
Pohang Steelers | 2 | - | 2 | Seoul | |||
Incheon United | 1 | - | 1 | Gwangju |
Suwon Bluewings | 1 | - | 3 | Seoul E-Land |
Gyeongju HNP | 2 | - | 1 | Gangneung City | |||
Daegu II | 2 | - | 2 | Pocheon | |||
Chuncheon | 2 | - | 3 | Changwon City | |||
Paju Citizen | 1 | - | 0 | Yeoju Citizen |
Cockburn City | 0 | - | 1 | Sorrento | |||
Gwelup Croatia | 3 | - | 1 | Rockingham City | |||
Murdoch Melville | 5 | - | 4 | ECU Joondalup | |||
Nedlands | 1 | - | 1 | Mandurah City | |||
Subiaco | 2 | - | 0 | Gosnells City | |||
Kingsley Westside | 2 | - | 1 | Dianella White Eagle |
Varaždin | - | Osijek | |||||
Lokomotiv Zagreb | - | Hajduk Split |
Šibenik | 1 | 78' | 0 | Dubrava Zagreb | |||
Jarun | - | Croacia Zmijavci | |||||
Dugopolje | - | Orijent 1919 |
Jadran Poreč | - | Opatija | |||||
Trnje | - | Krk | |||||
Mladost Ždralovi | - | Grobničan Čavle | |||||
Radnik Križevci | - | Hrvace | |||||
Marsonia | - | Bjelovar | |||||
Belišće | - | Kustošija |
Gaj | - | NK Lukavec | |||||
Zagorec | - | Dinamo OO | |||||
Maksimir Zagreb | - | Segesta Sisak | |||||
Vrapče Zagreb | - | Zelina | |||||
Lučko | - | Bistra | |||||
Kurilovec | - | Samobor | |||||
Ponikve | - | Sava Strmec | |||||
Mladost Petrinja | - | HAŠK | |||||
Tondach | - | Trešnjevka |
Split | - | Zagora | |||||
Neretvanac Opuzen | - | Junak | |||||
Omiš | - | Vodice | |||||
HNK Zadar | - | Uskok Klis | |||||
Hrvatski vitez | - | Kamen Ivanbegovina | |||||
GOŠK Dubrovnik | - | Neretva Metković | |||||
Zmaj Makarska | - | Sloga Mravince |
Buje | - | Rudar Labin | |||||
Naprijed Hreljin | - | Medulin | |||||
Crikvenica | - | Halubjan Viškovo | |||||
Pazinka | - | Vinodol | |||||
Uljanik | - | Rovinj | |||||
Cres | - | Nehaj |
Graničar Županja | - | Valpovka | |||||
Tomislav | - | Vuteks-Sloga | |||||
Kutjevo | - | Borac Kneževi Vinogradi | |||||
Tomislav Cerna | - | Slavija Pleternica | |||||
Slavonija Požega | - | NAŠK Našice | |||||
Sloga Nova Gradiška | - | Bedem Ivankovo | |||||
Čepin | - | Oriolik Oriovac | |||||
Dakovo-Croacia | - | Svačić |
Rudar Mursko Središće | - | NK Slaven Koprivnica | |||||
Pitomača | - | Virovitica | |||||
Varteks Varaždin | - | Dinamo Domašinec | |||||
Polet | - | Graničar Kotoriba | |||||
Podravina Ludbreg | - | Međimurje Čakovec |
Hvidovre | 0 | 63' | 0 | Lyngby BK | |||
Randers | 0 | 66' | 0 | Vejle BK | |||
Viborg FF | 1 | 65' | 1 | Odense BK |
Fremad Amager | 0 | - | 1 | Thisted | |||
HIK | 0 | - | 1 | Brabrand | |||
Skive | 3 | - | 2 | FA 2000 |
Vejgaard | 1 | - | 1 | SfB-Oure | |||
Vanløse | 3 | - | 2 | Lyseng | |||
VSK Århus | 0 | - | 1 | Ishøj | |||
Næsby | 5 | - | 1 | Avarta |
Kolding | - | Køge | |||||
Nordsjælland | - | Fortuna Hjørring |
LDU Quito | - | Universidad Católica | |||||
Delfin | - | Aucas | |||||
Macará | - | Independiente Valle | |||||
Barcelona | - | Técnico Universitario |
El Dakhleya | - | Al Mokawloon |
Alianza | - | Municipal Limeño |
Kalba | 0 | 48' | 0 | Bani Yas |
Zemplín Michalovce | - | Petržalka |
Vranov nad Topľou | - | Fiľakovo | |||||
Námestovo | - | Partizán Bardejov | |||||
Lipany | - | Baník Kalinovo |
Galanta | - | Slovan Duslo Šaľa | |||||
Dubnica | - | Rača | |||||
Malacky | - | Nové Mesto nad Váhom | |||||
Baník Lehota p.Vtáčnikom | - | MFK Zvolen | |||||
Častkovce | - | Hamsik Academy |
Trenčín | - | Petržalka | |||||
Ružomberok | - | Slovan Bratislava | |||||
Tatran Prešov | - | Žilina | |||||
Spartak Myjava | - | Dukla Banská Bystrica |
Osasuna | 1 | - | 1 | Villarreal | |||
Real Sociedad | 0 | 6' | 0 | Atlético de Madrid | |||
Almería | - | Cádiz | |||||
Rayo Vallecano | - | Athletic Club | |||||
Real Madrid | - | Real Betis |
Deportivo La Coruña | - | Real Unión | |||||
Lugo | - | Sabadell | |||||
Osasuna II | - | Real Sociedad B | |||||
Cultural Leonesa | - | Sestao River | |||||
Ponferradina | - | Teruel | |||||
Celta de Vigo II | - | Barcelona II | |||||
Fuenlabrada | - | Cornellà | |||||
Unionistas de Salamanca | - | Arenteiro | |||||
Gimnàstic Tarragona | - | Rayo Majadahonda | |||||
Tarazona | - | SD Logroñés |
Castellón | - | Sanluqueño | |||||
Alcoyano | - | Intercity | |||||
Atlético Madrid II | - | Real Murcia | |||||
Recreativo Huelva | - | UD Ibiza | |||||
Antequera | - | UD Melilla | |||||
Atlético Baleares | - | Granada II | |||||
Córdoba | - | Algeciras | |||||
Real Madrid II | - | Málaga | |||||
San Fernando CD | - | Linares Deportivo | |||||
Mérida | - | AD Ceuta |
Levante | 2 | - | 1 | Villarreal | |||
Sporting de Huelva | 2 | - | 1 | Granada |
Torina | - | Atlético Albericia | |||||
Laredo | - | Vimenor | |||||
Beasain | - | Deusto | |||||
Leganés II | - | Las Rozas | |||||
Unión Sur Yaiza | - | Las Palmas II | |||||
Cortes | - | Huarte | |||||
Ardoi | - | Peña Sport | |||||
Ebro | - | Épila | |||||
Cazalegas | - | Quintanar del Rey |
Atlanta United | - | Los Angeles | |||||
Charlotte | - | Philadelphia Union | |||||
DC United | - | Chicago Fire | |||||
Montreal Impact | - | Nashville FC | |||||
New England Revolution | - | New York City | |||||
Orlando City | - | Columbus Crew | |||||
Toronto | - | FC Cincinnati | |||||
FC Dallas | - | Real Salt Lake | |||||
St. Louis City | - | Seattle Sounders | |||||
Colorado Rapids | - | Minnesota United | |||||
LA Galaxy | - | Houston Dynamo | |||||
Portland Timbers | - | Kansas City | |||||
San Jose Earthquakes | - | Austin | |||||
Whitecaps (USSF) | - | Inter Miami |
Rhode Island | - | Louisville City | |||||
Indy Eleven | - | Phoenix Rising | |||||
Miami | - | Carolina RailHawks | |||||
Tampa Bay | - | Las Vegas Lights | |||||
Memphis 901 | - | Pittsburgh Riverhounds | |||||
New Mexico United | - | San Antonio | |||||
Sacramento Republic | - | Birmingham Legion | |||||
Orange County SC | - | Loudoun United |
Georgia Lions | - | Michigan Stars | |||||
Savannah Clovers | - | Club De Lyon |
Chattanooga | - | Atlanta United II |
Vermont Green | - | Pathfinder | |||||
Morris Elite | - | Cedar Stars Rush | |||||
Albany Rush | - | Black Rock | |||||
New Jersey Copa | - | Staten Island Athletic | |||||
Ann Arbor | - | Oakland County | |||||
West Virginia United | - | Wake | |||||
Weston | - | St. Petersburg | |||||
Swan City | - | Sarasota Paradise | |||||
Miami AC | - | Tampa Bay United | |||||
SC United Bantams | - | Charlotte Independence 2 | |||||
Charlotte Eagles | - | North Carolina Fusion | |||||
Ocean City Nor'easters | - | Lone Star II | |||||
Flint City Bucks | - | Lansing City | |||||
RKC | - | Rochester | |||||
South Bend Lions | - | Kalamazoo FC | |||||
Dayton Dutch Lions | - | Cleveland Force | |||||
Fort Wayne | - | Toledo Villa | |||||
Academica | - | Marin | |||||
FC Motown II | - | Long Island Rough Riders | |||||
West Chester United II | - | Reading United | |||||
Dothan United | - | Tennessee | |||||
AMSG | - | Arizona Arsenal | |||||
Davis Legacy | - | Project 51O | |||||
Des Moines Menace | - | Chicago City | |||||
Sueno | - | Chicago Dutch Lions | |||||
Louisiana Krewe | - | Hattiesburg | |||||
Mississippi Brilla | - | Little Rock Rangers | |||||
Flatirons Rush | - | Utah United | |||||
Albion Colorado | - | Salt City | |||||
Coachella | - | Redlands | |||||
Capo II | - | Tucson | |||||
Miami | - | Tampa Bay United | |||||
West Chester United | - | Reading United |
Chicago Red Stars | - | Racing Louisville | |||||
Utah Royals | - | Kansas City Current |
Ethiopia Nigd Bank | 1 | - | 0 | Fasil Kenema | |||
Sidama Bunna | - | Kedus Giorgis |
HB Torshavn | - | ÍF | |||||
NSÍ Runavic | - | B36 | |||||
Víkingur | - | 07 Vestur |
Suduroy | 1 | - | 0 | B71 Sandoy | |||
KÍ II | 0 | 70' | 1 | TB |
Loyola | 5 | - | 1 | Philippine Air Force | |||
Dynamic Herb Cebu | 2 | - | 1 | United City | |||
Stallion | 2 | - | 1 | Manila Digger | |||
Aguilas | 5 | - | 0 | Garelli United |
HJK Helsinki | 0 | 24' | 0 | Ilves |
Futura | 1 | 71' | 3 | Reipas | |||
PEPO | 1 | 24' | 0 | PPJ |
Honka Espoo | 0 | 64' | 2 | TPV Tamperen | |||
EBK | 0 | 25' | 0 | HJS Akatemia |
SJK Akatemia II | 1 | 67' | 1 | Kuopion Elo | |||
JBK | 2 | 69' | 0 | OTP | |||
TP-47 | 1 | 24' | 0 | GBK |
HPS | - | PKKU | |||||
Ilves | - | KuPS | |||||
Åland United | - | PK-35 Helsinki |
Olympique Lyon | - | Paris Saint-Germain |
Accra Lions | - | Bechem United | |||||
Aduana Stars | - | Nations | |||||
Karela United | - | Nsoatreman |
Kallithea | 2 | HT | 0 | Kalamata |
Panathinaikos | - | Aris Salónica |
Amical Club | - | Moulien | |||||
Etoile de Morne-à-l'Eau | - | Sporting Baie-Mahault | |||||
Siroco Les Abymes | - | Dynamo Le Moule | |||||
Phare du Canal | - | La Gauloise | |||||
USBM | - | Jeunesse Evolution | |||||
Solidarité Scolaire | - | Cambrefort | |||||
Gosier | - | Juventus Sainte-Anne |
Marquense | - | Juventud Copalera |
Marathón | - | Olimpia |
Bali United | 0 | - | 0 | Borneo |
Al-Ahly | - | ES Tunis |
Al Ain | - | Yokohama F. Marinos |
Auckland City | 4 | - | 0 | Pirae |
Al Talaba | Postp. | Naft Al-Wasat | |||||
Duhok | - | Naft Al-Basra | |||||
Al Shorta | - | Al-Qasim | |||||
Al Kahrabaa | - | Al Minaa Basra | |||||
Naft Al-Wasat | - | Al Karkh |
Longford Town | - | Cobh Ramblers |
KR | - | Vestri | |||||
ÍA Akranes | - | Víkingur Reykjavík | |||||
Valur | - | FH Hafnarfjordur |
Afturelding | 1 | 61' | 1 | Grindavík | |||
Grótta | 1 | 23' | 1 | Leiknir Reykjavík | |||
Thór | 0 | 25' | 0 | Keflavík | |||
ÍR | - | Dalvík / Reynir |
KFA | - | Reynir | |||||
Víkingur Ólafsvík | - | Selfoss | |||||
KFR Aegir | - | Höttur / Huginn | |||||
Kormákur / Hvöt | - | Haukar |
FH U19 | - | Víkingur Reykjavík | |||||
Keflavík | - | Thróttur Reykjavík |
Bnei Sakhnin | - | Hapoel Beer Sheva | |||||
Maccabi Haifa | - | Hapoel Haifa | |||||
Maccabi Tel Aviv | - | Maccabi Bnei Raina |
Juventus | - | AC Monza | |||||
Milan | - | Salernitana |
Cremonese | - | Catanzaro |
Trapani 1905 | - | Follonica Gavorrano |
Lazio U19 | - | Milan U19 |
Crotone U19 | - | Alessandria U19 | |||||
Benevento U19 | - | Venezia U19 | |||||
Udinese U19 | 2 | 90' | 1 | Ascoli U19 | |||
Ascoli U19 | - | Udinese U19 |
Avellino | - | Catania | |||||
Carrarese | - | Juventus II | |||||
Padova | - | Vicenza | |||||
Sassari Torres | - | Benevento |
Denguélé | - | Zoman | |||||
Korhogo | - | SOA | |||||
ASEC Mimosas | - | SOL |
Júbilo Iwata | 3 | - | 2 | Shonan Bellmare | |||
Consadole Sapporo | 0 | - | 3 | Kashima Antlers | |||
Kawasaki Frontale | 1 | - | 1 | Kashiwa Reysol | |||
Albirex Niigata | 1 | - | 2 | Avispa Fukuoka |
Ehime | 0 | - | 0 | Tochigi | |||
V-Varen Nagasaki | 1 | - | 0 | JEF United | |||
Fujieda MYFC | 1 | - | 1 | Kagoshima United | |||
Ventforet Kofu | 1 | - | 2 | Yokohama |
Sagamihara | 3 | - | 0 | YGU Pegasus | |||
Sony Sendai | 3 | - | 1 | Tonan Maebashi | |||
Zweigen Kanazawa | 1 | AET | 1 | Konan University | |||
Tochigi City | 1 | - | 0 | Tokyo Musashino United | |||
Nara Club | 3 | - | 2 | Kyoto Sangyo University | |||
Tokai University Kumamot | 0 | - | 4 | Heavy Industrial | |||
Gifu | 1 | - | 0 | Azul Claro Numazu | |||
Tegevajaro Miyazaki | 4 | - | 0 | Kawasoe Club |
Mynavi Sendai | 1 | - | 3 | Albirex Niigata | |||
Urawa Reds | 3 | - | 3 | Tokyo Verdy Beleza | |||
Omiya Ardija Ventus | 0 | - | 2 | INAC Kobe Leonessa | |||
JEF United | 1 | - | 0 | Elfen Saitama | |||
Parceiro Nagano | 2 | - | 3 | Nojima Stella | |||
Sanfrecce Hiroshima | 1 | - | 0 | Cerezo Osaka |
Al Faisaly | - | Shabab Al Ordon | |||||
Moghayer Al Sarhan | - | Al Salt | |||||
Sahab | - | Al Hussein | |||||
Al Ahli | - | Ma'an |
Naivas | 3 | - | 1 | Kajiado | |||
Gusii | 2 | - | 2 | Mara Sugar | |||
Dimba Patriots | 0 | - | 0 | Darajani Gogo | |||
Kisumu All Stars | 3 | - | 0 | Mombasa Stars | |||
Mwatate United | TBA | Darajani Gogo | |||||
Silibwet | TBA | Vihiga United |
Talant | 0 | - | 4 | Muras United |
Fushë Kosova | 0 | 68' | 1 | Feronikeli | |||
KF Drita | 1 | 63' | 1 | Malisheva | |||
Ballkani | 1 | 47' | 1 | Prishtina | |||
Liria Prizren | 1 | 63' | 2 | Llapi Podujevë | |||
Dukagjini | 2 | 59' | 2 | Gjilani |
Pobeda | - | Kumanovo |
Kuala Lumpur City | 1 | - | 5 | Johor Darul Ta'zim | |||
Sabah | 2 | - | 1 | Kuching FA | |||
PDRM | 1 | 61' | 1 | Pulau Pinang |
Silver Strikers | 3 | 90' | 2 | Karonga United | |||
Ekwendeni Hammers | 2 | 90' | 0 | Mighty Wanderers | |||
Baka City | Postp. | CIVO United | |||||
Nyasa Big Bullets | Postp. | Silver Strikers | |||||
Baka City | 1 | 88' | 1 | Creck | |||
MAFCO | 1 | 87' | 0 | FOMO |
ASVP | - | Grande Riviere Sud Est |
Bayanzürkh Sporting | 1 | - | 2 | Khovd | |||
Khangarid | 5 | - | 4 | Khaan Khuns / Erchim |
Mornar | - | Jezero | |||||
Rudar | - | Sutjeska Niksic | |||||
Decic | - | Arsenal Tivat | |||||
Mladost DG | - | Jedinstvo | |||||
Petrovac | - | Buducnost Podgorica |
Igalo | - | Otrant-Olympic | |||||
Berane | - | Podgorica | |||||
Bokelj | - | Internacional Podgorica | |||||
Kom | - | Grbalj | |||||
Iskra | - | Lovćen |
Los Cabos United | - | CDS Tampico Madero |
Fredrikstad | - | Tromsø IL |
Eik IF Tønsberg | 2 | - | 2 | Brattvåg | |||
Hødd | 1 | 22' | 0 | Kvik Halden | |||
Notodden | 1 | 24' | 1 | Ørn Horten | |||
Jerv | - | Flekkerøy |
Grorud | 8 | - | 0 | Gjøvik-Lyn | |||
Ull Kisa | 0 | - | 2 | Kjelsås | |||
Strindheim | 2 | 66' | 0 | Alta |
Arna-Bjørnar | - | Rosenborg | |||||
Brann | - | Stabæk | |||||
Lillestrøm | - | Røa | |||||
Lyn | - | Kolbotn | |||||
Vålerenga | - | Åsane |
TIL 2020 | 1 | - | 2 | Odd | |||
Hønefoss | TBA | Arna-Bjørnar |
Årdal | 0 | - | 6 | Djerv | |||
Haugesund II | 2 | - | 1 | Florø | |||
Bjarg | 7 | - | 0 | Asane 2 | |||
Sandviken | 4 | - | 1 | Frøya | |||
Stord | 2 | - | 3 | Fana | |||
Askoy | 2 | 60' | 1 | Os | |||
Førde | 0 | 62' | 4 | Loddefjord | |||
Odd II | 3 | - | 6 | Madla | |||
Start II | 0 | - | 2 | Pors Grenland | |||
Brodd | 1 | 67' | 0 | Vindbjart | |||
Sandefjord II | 0 | 60' | 2 | Vigør | |||
Sandnes Ulf II | 2 | 69' | 0 | Mandalskameratene | |||
Gamle Oslo | 2 | - | 1 | Åssiden IF | |||
Nordstrand | 2 | - | 2 | Bærum | |||
Oppsal | 4 | - | 0 | Ullern | |||
Åskollen | 3 | 65' | 0 | Flint | |||
Byåsen | 1 | 69' | 0 | Tiller | |||
Verdal | 1 | 68' | 3 | Rana | |||
Gjelleråsen | 0 | 68' | 3 | Spjelkavik | |||
IF Ready | 1 | 59' | 1 | Lokomotiv Oslo | |||
Aalesund II | 1 | HT | 0 | Funnefoss / Vormsund | |||
Elverum | 6 | 65' | 0 | Sprint-Jeløy | |||
Fløya | 0 | 24' | 2 | Hønefoss BK | |||
HamKam II | - | Fyllingsdalen |
Bay Olympic | - | Auckland United | |||||
Western Springs | - | West Coast Rangers | |||||
Napier City Rovers | - | Western Suburbs |
Tacuary | - | Cerro Porteño | |||||
Nacional Asunción | - | Sol de América | |||||
Club Guaraní | - | Sportivo Luqueño |
3 de Febrero | 0 | 14' | 0 | Sportivo Carapeguá | |||
Encarnacion FC | 0 | 20' | 0 | Deportivo Recoleta |
Emmen | - | NAC Breda | |||||
Excelsior | - | ADO Den Haag |
Excelsior Maassluis | 1 | HT | 0 | ACV | |||
Katwijk | 1 | HT | 0 | HHC | |||
AFC | 0 | HT | 0 | Lisse | |||
Koninklijke HFC | 0 | 35' | 0 | Almere City II | |||
Rijnsburgse Boys | 0 | HT | 1 | Noordwijk | |||
Scheveningen | 0 | HT | 0 | Kozakken Boys | |||
De Treffers | 0 | HT | 2 | Spakenburg | |||
ADO '20 | 0 | HT | 1 | Quick Boys | |||
GVVV | 1 | HT | 1 | Sparta Rotterdam II |
Hoogeveen | 1 | 90' | 1 | RKAV Volendam | |||
Urk | 0 | 45' | 0 | DOVO | |||
Rijnvogels | 0 | 32' | 1 | DEM | |||
IJsselmeervogels | 0 | 45' | 1 | ODIN '59 | |||
Eemdijk | 1 | HT | 1 | Sparta Nijkerk | |||
DVS '33 | 0 | 45' | 0 | Staphorst | |||
Harkemase Boys | 0 | HT | 0 | VVSB | |||
Kampong | 1 | HT | 0 | Genemuiden | |||
USV Hercules | 0 | 28' | 0 | HSC '21 |
Sportlust '46 | - | Quick | |||||
UNA | - | SteDoCo | |||||
AWC | - | Meerssen | |||||
Kloetinge | - | Barendrecht | |||||
TOGB | - | Blauw Geel '38 | |||||
TEC | - | OJC Rosmalen | |||||
Groene Ster | - | Gemert | |||||
GVV Unitas | - | OSS '20 | |||||
Baronie | - | HSV Hoek |
Sport Huancayo | - | UTC Cajamarca | |||||
Deportivo Garcilaso | - | Melgar | |||||
Comerciantes Unidos | - | Sporting Cristal | |||||
Universitario | - | Los Chankas |
Comerciantes | - | Ayacucho | |||||
Pirata | - | Juan Pablo II College |
FC Derby | - | Sanjoanenses | |||||
Varandinha | - | Barreirense |
Jagiellonia Białystok | - | Warta Poznań | |||||
Lech Poznań | - | Korona Kielce | |||||
KP Legia Varsovia | - | Zagłębie Lubin | |||||
Pogon Szczecin | - | Górnik Zabrze | |||||
Puszcza Niepołomice | - | Piast Gliwice | |||||
Radomiak Radom | - | Widzew Łódź | |||||
Rakow Czestochowa | - | Slask Wroclaw | |||||
Ruch Chorzów | - | Cracovia | |||||
ŁKS Łódź | - | Stal Mielec |
Chojniczanka Chojnice | 3 | - | 1 | Olimpia Elbląg | |||
Polonia Bytom | 3 | - | 0 | Lech Poznań II | |||
Sandecja Nowy Sacz | 3 | - | 1 | Kotwica Kołobrzeg | |||
Hutnik Kraków | 1 | - | 2 | Olimpia Grudziądz | |||
Kalisz | 4 | - | 1 | SKRA Częstochowa | |||
Stomil Olsztyn | 2 | - | 3 | Radunia Stężyca | |||
Stal Stalowa Wola | 2 | - | 1 | Zagłębie Lubin II | |||
ŁKS Łódź II | 0 | - | 3 | Jastrzębie | |||
Wisła Puławy | 0 | - | 3 | Pogoń Siedlce |
Jagiellonia II | - | Olimpia Zambrów | |||||
Legionovia Legionowo | - | Legia Warszawa II | |||||
Łomża | - | Mławianka Mława | |||||
Pogoń Grod. Mazowiecki | - | Swit | |||||
Warta Sieradz | - | Broń Radom | |||||
Unia Skierniewice | - | Pilica Białobrzegi | |||||
Lechia T. Mazowiecki | - | GKS Bełchatów | |||||
Victoria Sulejówek | - | Concordia Elbląg |
Unia Solec Kujawski | - | Pogoń Szczecin II | |||||
Noteć Czarnków | - | Stolem Gniewino | |||||
Gedania Gdańsk | - | Błękitni Stargard | |||||
Sokół Kleczew | - | Unia Swarzędz | |||||
Flota Świnoujście | - | Cartusia Kartuzy | |||||
Elana Toruń | - | Starogard Gdański | |||||
Polonia Środa | - | Vineta Wolin |
Rekord Bielsko-Biała | - | Górnik Zabrze II | |||||
Unia Turza Śląska | - | Goczałkowice Zdrój | |||||
Karkonosze Jelenia Góra | - | Gwarek Tarnowskie Góry |
Wiślanie Jaśkowice | - | Orlęta Radzyń Podlaski | |||||
Świdniczanka Świdnik | - | Podhale Nowy Targ | |||||
Garbarnia Kraków | - | Podlasie Biała Podlaska | |||||
Sokół Sieniawa | - | Avia Świdnik | |||||
Chełmianka Chełm | - | Wiązownica | |||||
Star Starachowice | - | Unia Tarnów | |||||
Czarni Połaniec | - | Wisłoka Dębica |
Odra Opole U19 | 1 | - | 0 | Raków Częstochowa U19 | |||
Polonia Warszawa U19 | - | Widzew Łódź U19 |
Medyk Konin | - | UKS Łódź | |||||
Górnik Łęczna | - | Rekord Bielsko-Biała |
Portimonense | - | AVS |
Lusitânia U19 | 2 | 57' | 0 | Torreense U19 | |||
Vizela U19 | - | Chaves U19 | |||||
Gil Vicente U19 | - | Paços de Ferreira U19 | |||||
Marítimo U19 | - | Boavista U19 | |||||
Rio Ave U19 | - | Lusitânia Lourosa U19 | |||||
Belenenses U19 | - | Vitória Setúbal U19 | |||||
Beira-Mar U19 | - | Estoril Praia U19 | |||||
Académica U19 | - | Alverca U19 | |||||
Farense U19 | - | Porto U19 | |||||
Sporting Braga U19 | - | Academico Viseu U19 | |||||
Famalicão U19 | - | Vitória Guimarães U19 |
União Santarém | 1 | - | 1 | Lusitânia | |||
Os Limianos | - | Amarante | |||||
São João Ver | - | Pevidém | |||||
Vitória Setúbal | - | Moncarapachense |
Hradec Králové | - | Teplice | |||||
Bohemians | - | FK Pardubice | |||||
Jablonec | - | Zlín | |||||
Karviná | - | České Budějovice |
Hanácká | - | Táborsko | |||||
Dukla Praha | - | Sparta Praha II | |||||
Líšeň | - | Chrudim | |||||
Vlašim | - | Zbrojovka Brno | |||||
Viktoria Žižkov | - | Prostějov | |||||
Příbram | - | Vyškov | |||||
Sigma Olomouc II | - | Varnsdorf | |||||
Opava | - | Vysočina Jihlava |
Loko Vltavín | 1 | - | 1 | Motorlet Praha | |||
České Budějovice II | 1 | - | 3 | Viktoria Plzeň II | |||
Přeštice | 1 | - | 1 | Slavia Karlovy Vary |
Jablonec II | 2 | - | 3 | Slovan Velvary | |||
Kolín | 3 | - | 3 | Chlumec nad Cidlinou | |||
Baník Souš | 1 | 65' | 0 | Přepeře | |||
Sokol Živanice | - | Zápy |
Třinec | 2 | - | 1 | Znojmo | |||
Slovan Rosice | - | Zlínsko | |||||
Hodonín | - | Tatran Bohunice | |||||
Frýdlant | - | Blansko |
Mariánské Lázně | 3 | - | 1 | Rokycany | |||
Petřín Plzeň | 6 | - | 0 | Příbram II | |||
Baník Sokolov | 0 | - | 4 | Spartak Soběslav | |||
Aritma Praha | 4 | - | 1 | Doubravka | |||
Slavoj Český Krumlov | 4 | - | 0 | Tachov | |||
Otava Katovice | - | SK Hořovice |
Olympie Březová | 0 | - | 5 | Neratovice-Byškovice | |||
Hřebeč | 1 | - | 1 | Ostrov | |||
Brandýs nad Labem | 0 | - | 2 | Chomutov | |||
Slaný | - | Štětí |
Benešov | 1 | - | 4 | Čáslav | |||
Kosmonosy | 2 | - | 0 | Letohrad | |||
Spoje Praha | 0 | - | 0 | Vysoké Mýto |
Bzenec | 3 | - | 0 | HFK Olomouc | |||
Baťov | - | Kostelec na Hané | |||||
Viktorie Přerov | - | Šternberk | |||||
Nový Jičín | - | Jiskra Rýmařov | |||||
Nové Sady | - | Strání |
Vratimov | 2 | - | 6 | Opava II | |||
Unie Hlubina | - | Krnov | |||||
Jeseník | - | Břidličná | |||||
Vítkovice | - | Šumperk |
Sparta Praha U19 | 2 | - | 1 | Pardubice U19 | |||
Frýdek-Místek U19 | 0 | Aban. | 0 | Slovan Liberec U19 | |||
Viktoria Plzeň U19 | 7 | - | 0 | Vysočina Jihlava U19 | |||
Sigma Olomouc U19 | 2 | - | 1 | Zlín U19 | |||
Slovácko U19 | 3 | - | 6 | České Budějovice U19 | |||
Karviná U19 | 3 | - | 1 | Dukla Praha U19 | |||
Baník Ostrava U19 | 2 | - | 3 | Mladá Boleslav U19 |
Pardubice | - | Horní Heršpice | |||||
Viktoria Plzeň | - | Baník Ostrava | |||||
Slavia Praha | - | Slovácko |
Ladies Târgu Mureş | - | Banat Girls | |||||
Gloria Bistrița-Năsăud | - | CSM Alexandria | |||||
Csikszereda MC | - | Olimpia Cluj | |||||
SSU Poli Timişoara | - | Farul Constanţa |
Zenit San Petersburgo | 0 | HT | 0 | Rostov | |||
Krasnodar | 0 | HT | 0 | Dinamo de Moscú | |||
Krylya Sovetov | 0 | HT | 0 | Nizhny Novgorod | |||
CSKA Moscú | 2 | HT | 0 | Ural Sverdlovskaya | |||
Rubin Kazan | 1 | HT | 0 | Sochi | |||
Baltika Kaliningrado | 0 | HT | 1 | Lokomotiv Moscú | |||
Fakel | 1 | HT | 0 | Akhmat Grozny | |||
Gazovik Oremburgo | 0 | HT | 0 | Spartak Moscú |
Yenisey Krasnoyarsk | 2 | - | 0 | Tyumen | |||
Khimki | 2 | - | 1 | Chernomorets | |||
FK Spartak Vladikavkaz | 2 | - | 0 | Dynamo Makhachkala | |||
Rodina Moskva | 3 | - | 0 | Neftekhimik | |||
Shinnik Yaroslavl | 1 | - | 0 | Arsenal Tula | |||
Akron | 2 | - | 1 | SKA-Energiya | |||
KAMAZ | 1 | - | 2 | Sokol Saratov | |||
Volgar Astrakhan | 2 | - | 0 | Kuban Krasnodar | |||
Leningradets | 2 | - | 3 | Torpedo Moscú |
Irtysh | 1 | - | 1 | Khimik Dzerzhinsk | |||
Volga Ulyanovsk | 4 | - | 0 | Torpedo Miass | |||
Spartak Kostroma | 0 | - | 0 | Tekstilshchik | |||
Avangard Kursk | 2 | 63' | 0 | Mashuk | |||
Dinamo Bryansk | 1 | 65' | 1 | Kaluga |
Kamensk-Shakhtinsky | 2 | - | 1 | Pobeda | |||
Rubin Yalta | 0 | 21' | 0 | Sevastopol | |||
Dynamo Makhachkala II | 0 | 22' | 0 | Kuban Pavlovskaya | |||
Rostov 2 | 2 | 24' | 0 | Astrakhan | |||
Druzhba | - | Legion |
Sochi | 2 | - | 2 | Saturn |
Dinamo Vladivostok | - | FK Spartak Tambov |
Dinamo Barnaul | 1 | - | 2 | Dinamo Kirov | |||
Pari NN 2 | 0 | - | 0 | Rubin Kazan' II | |||
Amkar Perm | 1 | - | 1 | Krylya Sovetov II | |||
Lada Tolyatti | 0 | - | 1 | Uralets Nizhnyi Tagil | |||
Volna Nizhegorodskaya | 2 | 66' | 2 | Orenburg II |
Ryazan | - | Zenit | |||||
Chertanovo | - | Krylya Sovetov |
Virtus | - | La Fiorita |
Celtic | 0 | 22' | 0 | Glasgow Rangers |
Partizán de Belgrado | - | Radnički Kragujevac | |||||
Estrella Roja Belgrado | - | Cukaricki | |||||
Vojvodina | - | Mladost Lučani |
OFK Beograd | - | Radnički Sr. Mitrovica |
Teleoptik | - | Sinđelić Beograd | |||||
Polet Dorćol | - | Studentski Grad | |||||
Brodarac | - | Radnički Obrenovac | |||||
Rad Beograd | - | Zemun | |||||
Zvezdara | - | Padinska Skela | |||||
Torlak | - | BASK | |||||
Budućnost Dobanovci | - | Ušće Novi Beograd | |||||
Prva Iskra | - | Jedinstvo Surčin | |||||
Jedinstvo Kruševac | - | Trayal Kruševac | |||||
Radnički Zrenjanin | - | Podunavac | |||||
Tisa Adorjan | - | Kabel Novi Sad | |||||
Bačka Palanka | - | Dinamo Pančevo | |||||
1. Maj Ruma | - | Kikinda | |||||
Zeleznicar Inđija | - | Sloven Ruma | |||||
Jedinstvo Stara Pazova | - | Borac Šajkaš | |||||
Bečej | - | Hajduk 1912 Kula | |||||
Omladinac NB | - | Naftagas |
AmaZulu | 0 | 65' | 2 | Golden Arrows | |||
Cape Town Spurs | 1 | 65' | 0 | Kaizer Chiefs | |||
Chippa United | 0 | 65' | 0 | Sekhukhune United | |||
Mamelodi Sundowns | 0 | 64' | 1 | Cape Town City | |||
Orlando Pirates | 1 | 67' | 1 | SuperSport United | |||
Polokwane City | 1 | 65' | 0 | TS Galaxy | |||
Richards Bay | 2 | 66' | 1 | Stellenbosch | |||
Moroka Swallows | 1 | 64' | 2 | Royal AM |
GAIS | 1 | 23' | 0 | Häcken | |||
Mjällby | - | Djurgårdens |
Sollentuna | 2 | - | 2 | Friska Viljor | |||
Stockholm Inter | 1 | - | 0 | Täby | |||
Umeå | 1 | 66' | 1 | Vasalund | |||
Nordic United | 0 | 21' | 0 | IF Karlstad |
Eskilsminne | 2 | - | 0 | Rosengård | |||
Onsala | 0 | - | 0 | Torslanda | |||
Falkenbergs | 0 | 22' | 0 | Oskarshamns AIK |
Stenungsund | 1 | - | 3 | Vänersborgs FK | |||
Forward | 1 | - | 3 | Kongahälla | |||
IFK Skövde | 3 | - | 1 | Kumla |
Hudiksvall | 1 | - | 0 | Viggbyholms IK | |||
Dalkurd | 0 | - | 3 | Franke | |||
Järfälla | 0 | 64' | 3 | Gute | |||
Falu BS | 0 | 25' | 0 | Skiljebo | |||
Sandvikens AIK | 0 | 24' | 0 | Enköping |
IFK Luleå | 3 | - | 1 | Kiruna FF | |||
Boden | 3 | - | 1 | Älgarna | |||
Gottne | - | Frösö | |||||
Ytterhogdal | 1 | 24' | 2 | IFK Östersund |
Hässleholms IF | 2 | - | 1 | Berga | |||
Lödde | 1 | 23' | 1 | Karlshamn |
IFK Eskilstuna | - | Nyköping |
Hittarp | 3 | - | 3 | Jonsered | |||
Husqvarna | 0 | 20' | 0 | Bergdalens IK | |||
Öckerö | - | Varbergs GIF |
Häcken | 2 | - | 0 | Hammarby | |||
Brommapojkarna | 1 | - | 3 | Kristianstad | |||
AIK | 1 | - | 0 | KIF Örebro | |||
Norrköping | 1 | 67' | 0 | Linköping |
Bollstanas W | 4 | - | 5 | Umeå | |||
Sundsvall | 1 | - | 1 | Jitex | |||
Eskilstuna United | 1 | 64' | 0 | Alingsås | |||
Mallbacken | 2 | 22' | 0 | Kalmar |
Lugano | - | Servette | |||||
St. Gallen | - | Zürich | |||||
Young Boys | - | Winterthur |
Team Ticino | 0 | 20' | 0 | Luzern II | |||
Biel-Bienne | 1 | 20' | 0 | Breitenrain | |||
Brühl | 0 | 20' | 0 | Zürich II | |||
Cham | 0 | 18' | 1 | Paradiso | |||
Bavois | 0 | 21' | 0 | Bulle | |||
Étoile Carouge | 1 | 21' | 0 | St. Gallen II | |||
Kriens | 0 | 24' | 2 | Basel II | |||
Servette II | 1 | 24' | 1 | Young Boys II | |||
Delémont | 0 | 20' | 2 | Rapperswil-Jona |
La Chaux-de-Fonds | 0 | 23' | 1 | Naters | |||
Coffrane | 0 | 15' | 0 | Monthey | |||
La Sarraz-Eclépens | 1 | 17' | 0 | Sion II | |||
Terre Sainte | 1 | 18' | 0 | Pully Football | |||
Grand-Saconnex | 0 | 19' | 0 | Yverdon Sport II | |||
Echallens | 2 | 21' | 0 | Lausanne Sport II | |||
Portalban / Gletterens | 0 | 18' | 0 | Meyrin | |||
Chênois | 1 | 21' | 0 | Vevey United |
Thun II | 0 | 24' | 0 | Wohlen | |||
Black Stars | 1 | 17' | 0 | Rotkreuz | |||
Concordia Basel | 0 | 20' | 1 | Schötz | |||
Emmenbrücke | 1 | 21' | 0 | Dietikon | |||
Muri | 0 | 20' | 0 | Langenthal | |||
Solothurn | 0 | 23' | 1 | Köniz | |||
Münsingen | 1 | 23' | 0 | Muttenz | |||
Courtételle | 0 | 19' | 0 | Bassecourt |
Gossau | 0 | 21' | 0 | Kosova | |||
Kreuzlingen | 0 | 21' | 0 | Grasshopper II | |||
Taverne | 0 | 4' | 0 | Freienbach | |||
Mendrisio | 3 | 21' | 0 | Höngg | |||
Tuggen | 1 | 17' | 0 | Eschen / Mauren | |||
YF Juventus | 1 | 21' | 0 | Uzwil | |||
Wettswil-Bonstetten | 1 | 23' | 1 | Winterthur II | |||
Balzers | 0 | 21' | 0 | Linth |
Echichens | - | Collex-Bossy | |||||
Martigny Sports | - | Stade Payerne | |||||
Châtel-St-Denis | - | Amical Saint-Prex | |||||
Lancy | - | Farvagny / Ogoz | |||||
UGS | - | Plan-les-Ouates | |||||
La Tour / Le Pâquier | - | Signal | |||||
Romontois | - | Veyrier Sports |
Old Boys | - | Ajoie-Monterri | |||||
Dornach | - | Muri-Gümligen | |||||
Bubendorf | - | Erguël | |||||
Liestal | - | Tavannes / Tramelan | |||||
Concordia Lausanne | - | Pratteln | |||||
Prishtina Bern | - | Binningen |
Zug | - | Ascona | |||||
Red Star Zürich | - | Cham II | |||||
Zofingen | Cancelled | Sursee | |||||
Perlen-Buchrain | - | Buochs | |||||
Kickers Luzern | - | Brunnen | |||||
Collina d'Oro | - | Gambarogno - Contone | |||||
Emmen | - | Unterstrass | |||||
Locarno | - | Goldau |
Chur 97 | - | Widnau | |||||
Frauenfeld | - | Adliswil | |||||
Thalwil | - | Weesen | |||||
Dardania St. Gallen | - | Uster | |||||
SV Schaffhausen | - | Lachen / Altendorf | |||||
Tägerwilen | - | Bazenheid | |||||
Bülach | - | Wil II |
Thun | - | Rapperswil-Jona | |||||
Wil W | - | Sion W |
Flora | - | Broki | |||||
Inter Moengotapoe | - | FC Inter Wanica | |||||
Broki | - | Flora | |||||
FC Inter Wanica | - | Inter Moengotapoe |
Rayong | 0 | - | 0 | Nakhon Si United |
Coastal Union | 0 | 67' | 0 | JKT Tanzania | |||
Simba | 1 | 64' | 0 | KMC | |||
Ihefu | 0 | 67' | 1 | Dodoma Jiji | |||
Mashujaa | 3 | 61' | 2 | Mtibwa Sugar | |||
Namungo | 0 | 42' | 1 | Tanzania Prisons | |||
Young Africans | 2 | 60' | 0 | Tabora United | |||
Singida Big Stars | 2 | 65' | 1 | Geita Gold | |||
Azam | 1 | 65' | 1 | Kagera Sugar |
Khujand | - | Ravshan | |||||
Khosilot Farkhor | - | CSKA Pamir | |||||
Kuktosh | 0 | 66' | 0 | Istaravshan |
Arkadag | - | Şagadam | |||||
Ahal | - | Köpetdag | |||||
Altyn Asyr | - | Merw | |||||
Nebitçi | - | Energetik |
Fatih Karagümrük | 2 | 65' | 1 | Samsunspor | |||
Sivasspor | - | Kayserispor |
52 Orduspor | - | Elazığspor |
Hirnyk | 3 | - | 0 | Minai | |||
Obolon' Kyiv | 0 | 90' | 3 | Oleksandria | |||
Chornomorets | 0 | - | 2 | Dnipro-1 | |||
Zorya Luhansk | 0 | 90' | 1 | Kolos Kovalivka | |||
Rukh Vynnyky | 1 | 90' | 2 | Dinamo Kiev | |||
Polissya | 2 | 90' | 0 | Shakhtar Donetsk | |||
Metalist 1925 Kharkiv | 1 | 90' | 2 | Veres |
Bukovyna | 2 | - | 0 | Metalurh Zaporizhya | |||
Podillya Khmelnytskyi | 2 | - | 0 | Hirnyk-Sport | |||
Nyva Ternopil' | 1 | - | 1 | Kremin' | |||
FK Metalist Kharkiv | 1 | - | 1 | Chernihiv | |||
Khust City | 1 | - | 7 | Dinaz Vyshhorod | |||
SK Poltava | 3 | - | 0 | Prykarpattia |
Vast Mykolaiv | Cancelled | Zvyahel | |||||
Trostianets | 6 | - | 1 | Real Pharm | |||
Nyva Vinnytsya | Awarded | Metalurh Zaporizhya II | |||||
Skala 1911 Stryi | TBA | Druzhba |
BUL | Cancelled | Arua Hill |
Fénix | Postp. | Peñarol | |||||
Progreso | Postp. | Cerro Largo | |||||
Defensor Sporting | Postp. | Miramar Misiones | |||||
Wanderers | Postp. | Rampla Juniors | |||||
Liverpool | Postp. | Cerro | |||||
River Plate | Postp. | Racing | |||||
Boston River | Postp. | Nacional | |||||
Danubio | Postp. | Deportivo Maldonado | |||||
Miramar Misiones | - | Wanderers | |||||
Liverpool | - | Rampla Juniors | |||||
Nacional | - | Danubio | |||||
Rampla Juniors | - | Liverpool |
Juventud | 2 | 60' | 0 | La Luz | |||
Oriental | - | Rentistas | |||||
Albion | - | Colón |
Nasaf | 0 | 22' | 0 | Dinamo Samarqand | |||
Pakhtakor | 0 | 23' | 0 | Qizilqum |
Hermanos Colmenárez | - | Metropolitanos | |||||
UCV | - | Deportivo La Guaira |
Academia Anzoátegui | - | Deportivo Miranda | |||||
Real Frontera | - | Aragua | |||||
Héroes de Falcón | - | Atlético El Vigía | |||||
Anzoategui FC | - | Miranda |
Quảng Nam | 0 | - | 3 | Hà Nội | |||
Hồ Chí Minh City | 4 | - | 1 | Hoàng Anh Gia Lai |
Phú Thọ | 0 | - | 3 | Bình Phước | |||
Hòa Bình | 1 | - | 1 | PVF-CAND | |||
Đồng Nai | 2 | - | 0 | Long An |
Green Eagles | 0 | 63' | 0 | Red Arrows | |||
Nkwazi | 0 | 55' | 1 | Prison Leopards | |||
Zanaco | 0 | 63' | 1 | Mutondo Stars | |||
Konkola Blades | 1 | HT | 1 | NAPSA Stars | |||
Kabwe Warriors | 1 | 62' | 0 | Nkana | |||
Power Dynamos | 1 | 65' | 0 | Mufulira Wanderers | |||
Kansanshi Dynamos | 1 | 56' | 0 | Maestro United Zambia | |||
ZESCO United | 4 | 58' | 1 | Trident |
Bikita Minerals | 0 | 65' | 1 | Ngezi Platinum | |||
Chicken Inn | 0 | 66' | 0 | Chegutu Pirates | |||
Herentals | 1 | 55' | 1 | TelOne | |||
Kariba | 0 | 62' | 0 | Yadah |
Cibao | - | San Cristóbal | |||||
Atlético Pantoja | - | Universidad O&M | |||||
Moca | - | Delfines Del Este |